Zwiększenie limitu na długość nazwy miasta

Limit długości nazwy miasta powinien wynosić:

  • 15 (aktualna wartość)

    Głosy: 0 0,0%
  • 20

    Głosy: 0 0,0%
  • 25

    Głosy: 2 100,0%
  • 30

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    2
Status
Zamknięty.

TLis

Szlachcic zagrodowy
Zauważyłem, że często gracze w gildiach komunikują poprzez zapisy w nazwie miasta, jaka jest ich preferowana kolejność supportu przez innych. Np. moje miasto miałoby "Lower Cambourne ZPD", "Lower Cambourne Z(bez dekor.)PD" lub coś podobnego. Aktualnie nie jest możliwe zapisanie nazwy miasta dłuższej niż 15 znaków. Proponuję zwiększenie tego limitu.
 

DeletedUser8996

Guest
Nie ukrywam, że chciałbym żeby było więcej miejsca na to, ponieważ chciałem mieć nazwę miasta, która jest dłuższa od miejsca, które mam do zagospodarowania, ale żeby zwiększyć limit, programiści musieliby powiększyć to miejsce u góry ekranu na nazwę miasta i nie jestem pewien, czy to jest warte zachodu.
Ale jednak jestem jak najbardziej na tak, myślę, że 25 by wystarczyło :)
 

DeletedUser8

Guest
Pomysł zwiększenia limitu miałby sens, gdyby argumentacja była inna niż dopisywanie sobie tam różnych kodów. Było to wałkowane, identyczny pomysł - wystarczy poszukać. Były też zgłaszane pomysły dodanie oznaczeń co komu motywować i to drugie ma większe szanse na przejście.

Pozatym sonda musi uwzględniać opcje, kiedy ktoś jest przeciw, za zwiększeniem etc a nie głosowanie na numerki. O liczbie i tak nie wy decydujecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry