[Inne] Zwiekszenie liczyby znajomych w grze FoE

Czy chcesz aby zwiekszyc limit znajomych


  • W sumie głosujących
    32

Mad King

Szlachcic zagrodowy
Proszę o zwiększenie liczby znajomych. Aktualna liczba 140 graczy w znajomych jest zdecydowanie za mała i uniemożliwia bardzo aktywnym graczom działanie na wielu watkach budowy pereł.​



Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;D​
 

astrotaurus

Hrabia
Pińcet to właściwa liczba na początek. Umozliwiłaby bardzo aktywnym graczom działanie na naprawdę wielu watkach budowy pereł.
No i żeby w tych wątkach też było pińcet graczy, ma się rozumieć!
 

chemik12

Wicehrabia
A najlepiej od razu dodać wszystkich do znajomych...czekaj, nie - w jednym miejscu wszyscy gracze z wszystkich dostępnych światów...A tak poważnie: 80 graczy w Gildii, 140 znajomych, 70-80 sąsiadów i Tobie naprawdę jest mało? A co to za problem - zgłaszasz chęć na dane miejsce, wysyłasz/przyjmujesz zaproszenie i po wrzutce od razu kończysz znajomość. To takie skomplikowane? Działam na kilkunastu wątkach a nadal limitu znajomych nie mam wyczerpany - jakoś nie rozumiem pomysłu...
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Na fejsbuku można mieć 5000 znajomych, a na FoE tylko 140. To zdecydowanie trzeba naprawić.

Większość głosów w ankiecie jest na TAK.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Marik

Książę
Było 80 to każdy mówił że za mało jest 140 dalej za mało, im więcej znajomych tym więcej czasu na motywkę, a nie zawsze on jest. jak dadzą 300 to i tak po 2 miesiącach będzie za mało i pojawi się taki sam wątek
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
To przecież oczywiste, że wszystkie topki z pereł budowanych na serwerze należą się Arkom 2.0, jak psu zupa. Dziwię się, że nikt wcześniej o tym nie pomyślał. :p
Btw...
Było 80 to każdy mówił że za mało jest 140 dalej za mało
Nie pamiętam ograniczenia ilości znajomych do 80, ale pamięć ludzka jest zawodna... Czy mi się tylko wydaje, czy zawsze można było ich mieć 140? Ostatnio zniesiono blokadę wysyłania zaproszeń, gdy się miało 80 znajomych.
 
Do góry