Zwiększenie bonsu Notre Dame

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13910
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13910

Guest
Wszyscy wiemy, że Notre Dame jest słabą perłą.Więc mało osób ją stawia. Można by zwiększyć jej bonusy. Zamiast 1000 zaopatrzenia mogła by dawać 8000 i co lvl o 1000 więcej. W przypadku zadowolenia mogło by zostać zwiększone do 1500 na 1 lvl i co poziom wy dodawało 150.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
3. Mniej liczb, wiecej tekstu ^^
A niby czemu? Liczby lepiej obrazują ^^

Niektóre Perły są lepsze, niektóre o wiele gorsze. Czy każda Perła, nawet z najniższych epok jak Babel czy Notre Dame, musi dawać od razu wielkie korzyści? Od razu zwiększmy bonusy wszystkich słabych Pereł i jazda, miasta opierające się tylko na Perłach...
 

DeletedUser5506

Guest
A niby czemu? Liczby lepiej obrazują ^^

Niektóre Perły są lepsze, niektóre o wiele gorsze. Czy każda Perła, nawet z najniższych epok jak Babel czy Notre Dame, musi dawać od razu wielkie korzyści? Od razu zwiększmy bonusy wszystkich słabych Pereł i jazda, miasta opierające się tylko na Perłach...

Liczby i tak (jesli juz) ustawia programisci wiec bez sensu jest ustalac cos skoro i tak nikt na to nie popatrzy.
Co do drugiej czesci, nie popadaj z skrajnosci w skrajnosc, na pewno pamietasz dyskusje w moim temacie i nie zamierzam robic powtorki z rozrywki. Nikt nie mowi o wszystkich perlach tylko o tym badziewiu zwanym dalej Notre Dame. Z zalozenia perel architektury wynika ze jest to cos o co warto sie starac, co daje wielkie korzysci i w wiekszosci perel to zalozenie jest spelnione ale Notre Dame jest tak wybitne ze az do tylka... Wszystkie perly swietnie radza sobie z uplywem czasu (i powstawaniem kolejnych epok) ale Notre Dame polego na samym poczatku, bo malo kto chce w ogole budowac, to jest wielka porazka dla tej perly i jeszcze wieksza dla tych ktorzy tak pseudo zbalansowali ta perle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11683

Guest
Wszystkie perly swietnie radza sobie z uplywem czasu (i powstawaniem kolejnych epok)
Z tym "wszystkie" to nie przesadzaj :) Jeszcze kilka innych pereł lepiej omijać z daleka.

Generalnie można przyjąć, że średnio jedna perła na epokę jest warta postawienia, a drugiej lepiej nie dotykać.
Wyjątkiem jest postęp, gdzie są dwie świetne perły i wczesne średniowiecze - również z dwiema perłami "must be".
A na drugim biegunie jest kolonialna, gdzie ani jedna perła (IMHO) nie jest warta towarów i pr-ów.
W tym zestawieniu rozkwit średniowiecza, z bardzo przyzwoitą Bazyliką św. Marka, jest takim średniakiem pod względem oferowanych pereł.
 

DeletedUser4259

Guest
Z tym "wszystkie" to nie przesadzaj :) Jeszcze kilka innych pereł lepiej omijać z daleka.

wg mojej jak najbardziej subiektywnej opinii: omijać właśnie Notre Dame, Koloseum, Hagię, Kapitol, Space, Habitat, Lotos - a co do wieży Bubel to... zawsze jakieś tam towary wpadną jeśłi ktoś ma akurat miejsce 4x4

Generalnie można przyjąć, że średnio jedna perła na epokę jest warta postawienia, a drugiej lepiej nie dotykać.
Wyjątkiem jest postęp, gdzie są dwie świetne perły i wczesne średniowiecze - również z dwiema perłami "must be".
A na drugim biegunie jest kolonialna, gdzie ani jedna perła (IMHO) nie jest warta towarów i pr-ów.

tutaj bym polemizował, bo w Kolonialnej i Deal i Drezdeński mają "coś w sobie" :)
- natomiast co do pereł z Postępu, to i owszem, sam mniud

W tym zestawieniu rozkwit średniowiecza, z bardzo przyzwoitą Bazyliką św. Marka, jest takim średniakiem pod względem oferowanych pereł.

Bazylika to podstawa
 

DeletedUser11683

Guest
wg mojej jak najbardziej subiektywnej opinii: omijać (...) Hagię (...)
Żartujesz? Przecież to jedna z najlepszych pereł. Sporo zadowolenia + PR, przy stosunkowo niskim koszcie lvl. U mnie ta perła mieści się w TOP5 :)

tutaj bym polemizował, bo w Kolonialnej i Deal i Drezdeński mają "coś w sobie" :)
Jestem gotów podjąć polemikę :)
Deal - ogromna kolumbryna dająca odrobinę medali i nieco bonusu do obrony miasta (choć jak ktoś chce to i tak wjedzie, jeśli nie będzie wieżyczek)
Kościół - symboliczne zadowolenie i mniej towarów niż Faros, przy znacznie wyższych kosztach lvl.
Teraz Twoja kolej: "co mają w sobie"?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
Hagia po prostu kłóci się z moim pojęciem estetyzmu, jest nieładna

a do Deal'a mam sentyment (do Drezdeńskiego nieco mniejszy)
- wystarczy? :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja powiem na swoim przykładzie, postawiłam koloseum i na 10 lvl usunęłam.

Dlatego nie zgadzam się na polepszanie znaczące pereł! Ich bonusy sie powtarzają i zainwestuj sobie w Drezdeński a usuń Stara Dame, jak drezdeński do bani będzie potem to postaw Lotos, usuń Drezdeński... A jak się dalej nie podoba to nie graj ahhaahah
 

DeletedUser

Guest
Pomysł już ten był , a dalsza debata na ten temat nie ma sensu więc zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry