[Prowincje] Zwiad prowincji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14727
  • Data rozpoczęcia

Uważam, że:

  • Pomysł jest dobry i zapłaciłbym diamenty za natychmiastowy zwiad prowincji gdyby ich ilość się zmiej

    Głosy: 3 33,3%
  • Pomysł jest dobry ale i tak nie wydałbym nawet jednego diamentu aby przyspieszyć zwiad prowincji

    Głosy: 2 22,2%
  • Wprowadzenie tej zmiany jest niepotrzebne

    Głosy: 4 44,4%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser14727

Guest
Witam. Przy okazji eventu wpadłam na pewien pomysł dotyczący zmiany związanej z natychmiastowym zwiadem prowincji.

Wcześniej był podobny pomysł ale oczywiście niemożliwy do zaakceptowanie, bo miałby on zakładać zamianę waluty diamentów na inną. W tym pomyślę od razu zaznaczam, że walutą za natychmiastowy zwiad nadal byłyby diamenty


Otóż obecnie wygląda to tak, że bez względu na to jak długo trwać będzie zwiad prowincji to cena za przeprowadzenie go natychmiast jest stała i wynosi 50 diamentów. Tak jak przy rozpoczęciu zwiadu trwającego np 20 godzin wynosi on 50 diamentów tak też przy pozostałej godzinie do końca zwiadu również wynosi 50. A gdyby tak zrobić zależność pomiędzy ceną za POZOSTAŁY czas zwiadu a liczbą diamentów. I tak np za każdą godzinę przeprowadzonego zwiadu byłaby to już niższa kwota w stosunku co do procentu pozostałego czasu. Np przy całkowitym zwiadzie trwającym 20 godzin cena 50 diamentów zaś po 10 godzinach 25 diamentów, a za 2 godziny do końca zwiadu 5 diamentów. Wiem że pomysł może być odebrany jako niezgodny z polityką twórców gry jednak nie wydaje mi się aby gracze wydawali nagminnie 50 cennych diamentów za natychmiastowy zwiad, natomiast gdyby ktoś miał do wydania 5 diamentów albo jeszcze mniej na godzinę do końca zwiadu, a dzięki temu mógłby wykonać zadanie eventowe i jeszcze kilka następnych przed pójściem do pracy na cały dzień to może okazałoby się że w perspektywie długofalowej więcej diamentów byłoby wydawanych na tę część gry niż ma to miejsce teraz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Owszem, było ale w tamtym pomyśle była zmieniona waluta a tu nadal płacilibyśmy diamentami.

* Pomysł nie jest najgorszy ale myślę, że jeśli zwiad trwałby >20 godzin to cena natychmiastowego zwiadu powinna wynosić 50 diamentów tak jak jest napisane w pomyśle.
* Po upłynięciu połowy czasu czyli 10 godzin, cena zmniejszałaby się do 25 diamentów.
* Następnie jeśli pozostanie 5 godzin do końca zwiadu cena natychmiastowego zwiadu wynosiłaby 15 diamentów.
* Na tym bym zakończył, bo jeśli czas do końca zwiadu wynosiłby np. 1 godzinę i 36 minut to cena 5 lub 7 diamentów za jego przyspieszenie będzie według mnie bardzo niska.
 
Do góry