[Perły Architektury] Zupełnie nowa perła

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18796
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?


  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser18796

Guest
Witam wszystkich zastanawialiście się czasem jak byto było jak by perła była w powietrzu a nie na lądzie jak do tej pory mój pomysł jest bardzo prosty budowa Między Narodowej Stacji Kosmicznej ISS Pytane brzmi jak by to miało wyglądać Stacja przecież lata mogła by latać nad naszym miastem zaoszczędziło by to terenu na którym miała by stać proponował bym też na czas jej budowy zrobienia bazy na ladzie. Jakie bonusy miała by dać ta perła może jakieś kosmiczne oczywiście żartuje myślałem nad dodatkowymi punktami rozwoju i tutaj czekam na wasze pomysły
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
pomysł niezły a co do bonusów mój jest oryginalny i związany z moimi zapotrzebowaniami - proponuję wprowadzić % do towaru (na 1 poziomie np 10 %) na 40 pierwszych zbiorów z budynków eventowych i towarowych nie dotyczyłoby to pereł i zadań . w ten sposób można było by zebrać dużo surowca a na wyższym poziomie (np 10) byłby to bonus 100 % czyli podwojenie
ponieważ niektóre perły mają dwa bonusy , drugim mogłyby być np zaproponowane przez ciebie PR
 

Ferdinand

Baron
Jestem na nie, kluczowym elementem tej gry jest właściwe zagospodarowanie dostępnej przestrzeni co sprawia, że teren to najcenniejszy "surowiec" w FoE. Jakikolwiek budynek nie wymagający terenu moim zdaniem nie będzie zbalansowany. Inną sprawą jest wykorzystanie przestrzeni kosmicznej w grze (skoro pojawiają się już i takie epoki).
 

Blade1984

Książę
Jestem na nie, z powodów identycznych co Ferdinand. Po drugie nawet baza kosmiczna zawieszona nad ziemia wymaga bazy na ziemi, która ją chociażby zaopatruje.
 

Markiz.

Książę
Kosmiczna bzdura. Wszystkie perły muszą być postawione na dostępnym terenie miasta. Coraz bardziej fantazja ponosi nowych graczy, ale niestety w niewłaściwym kierunku.
 

DeletedUser18796

Guest
Źle zostałem zrozumiany baza miała być na ziemi z dostępem do miasta a Stacja Kosmiczna jako dodatek ,
 
Do góry