[Zgłoszone] Zoom out

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9978
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodaniem przycisku zoom out?


  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser9978

Guest
Witam
Chyba to nie jest nowy temat.
Miasta są już tak rozbudowane że wiele graczy zmniejsza widok w przeglądarce.
Czy nie można zrobić w grze zoom out. Wiadmo że zoom in jest w grze, ale zbliżenie pomaga jedynie w początkowej fazie gry.
Wystarczyłoby zrobić zoom out poprzez kilkakrotne naciśnięcie tego samego przycisku. Oczywiście jest jeszcze opcja zoom out przez rolkę myszy.

Prosze o wasze zdanie.

Z uszanowaniem DB

//PablooS
Proszę o dodanie ankiety do tematu. Na górze tematu jest po prawej "Narzędzia tematu", tam znajdziesz opcję dodania ankiety.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15149

Guest
Popieram. Przydałoby się :) Na pewno ułatwiłoby to zebranie produkcji z całego miasta.
 

DeletedUser14004

Guest
Również się zgadzam. Nie będzie trzeba przesuwać ekranu co 5 sekund. ;)

Trzeba dodać ankietę.
 

DeletedUser15603

Guest
Jestem za pomysłem, jak wyżej kolega napisał, nie bedzie trzeba co 5 sekund przesówać go.
 

DeletedUser14004

Guest
A już zwłaszcza podczas zbierania produkcji i robienia "przemeblowania" w mieście.
 

DeletedUser11629

Guest
Czy to naprawde musi znalezc sie w pomyslach, zeby tworcy nad tym sie zastanowili? Niech zgadne - nie przewidzieli tego, ze miasta sie graczom tak rozrosna...
 

DeletedUser9978

Guest
No to słuchajcie zróbmy akcje. Jest ankieta. Myśle że jak z 1000 graczy weźmie w niej udział to coś się ruszy.
 

Auksacer

Wicehrabia
Zagłosowałem na TAK, bo pomysł dobry, zwłaszcza na niskich rozdzielczościach.
Niestety na tym forum nie ma szans zebrać 1000 głosów, jeśli zagłosuje 30 ludzi, to będzie dużo:D Jednak nawet przy takich proporcjach mało prawdopodobne, żeby pomysł został przekazany do InnoGames, bo tutaj albo wyrzuca się dobre pomysły do kosza albo wiszą przez rok bez odezwu "zakurzone". Często potem te pomysły wyrzucone i wiszące na tym forum mimo wszystko zostają wprowadzone do gry (np. dodatkowe PR na pasku, dodanie w oknie głównym rozmów ikony opuszczenia rozmowy czy punkty za wrzucenie towarów do skarbca, a to pewnie nie wszystko);) Więc mogę tutaj poradzić jedynie przeniesienie pomysłu na inne forum Forge of Empires - pewnie będą większe szanse na jakiś sensowny odzew.
Jeszcze tylko brakuje mi tutaj argumentów typu: "zmień sobie rozdzielczość, będziesz więcej widział", "kup sobie nowy większy monitor", "mi to niepotrzebne, więc NIE", ale pewnie to tylko kwestia czasu:D
Koniec końców i tak wyjdzie, że IG nie ma tego w planach, ma inne priorytety i poczekamy sobie latami albo wcale nie doczekamy się;)
 

DeletedUser11629

Guest
Nie badzcie takimi pesymistami, w koncu ten minusik dodac nie tak trudno, moze to zajmie programistom tylko 6 miesiecy.
 

DeletedUser7795

Guest
> Na filtr jednostek niezależnych i zależnych czekaliśmy długo.
> Na uporządkowanie jednostek rannych i zdrowych również.

Coś mi się wydaje, że zoom out prędko nie wejdzie. IG ma swoje priorytety więc takie małe rzeczy idą na koniec.
 

DeletedUser14004

Guest
15 lat później...
Wersja 5.75:
...
-Dodano możliwość oddalenia widoku dwukrotnie!

Rage quit
 

DeletedUser8110

Guest
To ja tu niektórych zaskoczę i powiem - pomysł dodania dodatkowego oddalenia widoku miasta został przeze mnie przekazany dalej. ;)
Aczkolwiek niestety czy i kiedy zostanie zrealizowany to inna sprawa.
 

DeletedUser14004

Guest
To ja tu niektórych zaskoczę i powiem - pomysł dodania dodatkowego oddalenia widoku miasta został przeze mnie przekazany dalej. ;)
Aczkolwiek niestety czy i kiedy zostanie zrealizowany to inna sprawa.
A to większości pomysłów nie przekazujecie dalej?
I wszystko jasne...
 

DeletedUser8110

Guest
Nie, nie każdy pomysł zostaje przekazany dalej, jedynie te wyjątkowo się wyróżniające i warte (oraz możliwe) realizacji. ;) Zachęcam do przeczytania dwóch tematów przypiętych nad listą pomysłów - powinny nieco rozjaśnić. :)
 

DeletedUser14004

Guest
Jest wiele pomysłów wartych realizacji, a mimo to niewiele z nich przechodzi dalej.
 
Do góry