Żołnierze

  • Rozpoczynający wątek Aragorn ...
  • Data rozpoczęcia

co wy na to

  • Tak

    Głosy: 4 21,1%
  • Nie

    Głosy: 15 78,9%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam tai pomysł żeby w koszarach gdy szkolimy nasze wojsko było można zobaczyć ich krzątaninę np. gdy szkolimy kawalerie jeżdżą po polu treningowym lub gdy szkolimy piechotę walczą ze sobą itd.
 

DeletedUser8996

Guest
Jak dla mnie jest to kompletnie zbędne, zresztą jak pomyślę sobie, że będzie jeszcze więcej animacji do załadowania, to " O matko jedyna" i tak już mi się nieźle laguje, także jestem na nie.
 

DeletedUser4259

Guest
to proponuję jeszcze dodać animację tłumów wiernych ciągnących na mszę w miastach, w których stoją kościoły - na mszę poranną, sumę i wieczorną (czy jak to się tam nazywa) - oczywiście pomysły można mnożyć

stanowcze nie, chyba, że będzie się to wszystko ładowało w mgnieniu oka :?
 

DeletedUser4922

Guest
NIE
Tak jak napisali poprzednicy, im wiecej animacji, tym dłużej wszystko będzie się wczytywać, a nie o to tu chodzi :)
 

DeletedUser426

Guest
Juz widze jak ktoś 4 h siedzi wpatrzony w monitor , ogladając animacje podczas oczekiwanie na wyszkolenie kolejnego rycerza :)
 

DeletedUser7261

Guest
Daj spokój, już wystarczająco długo mi się wszystko ładuje.
 

DeletedUser

Guest
Daj spokój i bez tego gra nie którym się laguje a z tym będzie jeszcze gorzej.
 

DeletedUser

Guest
Pomysły tego typu były by dobre gdyby gra się szybciej ładowała
 

HuanMing

Książę
Zdecydowanie na nie. Z wymienionych, przez praktycznie wszystkich, powodów. Jedyną dodatkową animacją jaką bardzo chciałabym zobaczyć jest "Nocne FoE".
 

DeletedUser8507

Guest
Dobry pomysł, chciałbym zobaczyć jak sobie moi rekruci walczą.
 

DeletedUser5573

Guest
A ja chce zobaczyć jak sie pod moim drzewkiem miłości bzyka Romeo z Julią;/ .Nie nie nie.Gra sie ciągnie jak zgniły makaron.
Bez przesady!
 
Status
Zamknięty.
Do góry