[Inne] Znikające okna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14958
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14958

Guest
Witam.
Piszę tutaj bo mam problem ze znikającymi oknami.
Chodzi o sytuację gdy chcę ustawić produkcję w swoim budynku a w tym samym czasie inny gracz finalizuje poziom w swojej perle, w której rozbudowie miałem udział.
Okno pokazujęce wyniki mojej pomocy w rozbudowie perły znika bo akurat klikałem poza te okno (na budynek w swoim mieście).

Wiem ze część osób lubi taki styl gry ale mnie to bardzo irytuje.
Proszę więc o dołożenie opcji włączenia lub wyłączenia zamykania okien klikaniem poza dane okno.
 

DeletedUser5324

Guest
zapomnij - zgłaszanych było trylion dużo ważniejszych spraw do poprawki...
 

DeletedUser14958

Guest
Dlaczego mam zapomnieć ? Zgłaszam problem do rozwiązania przez programistów, którzy być może mają prawie gotowe rozwiązanie tego problemu.
Ważniejsze sprawy może są ale dla innych graczy. Mi na serio przeszkadza to, że okno znika z ekranu mimo że nie zamykałem go.
 

DeletedUser15643

Guest
popieram - mnie też to przeszkadza


____
edit:
właśnie wprowadzono na becie taką poprawkę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
zapomnij - zgłaszanych było trylion dużo ważniejszych spraw do poprawki...
A właśnie, że nie:
Tuesday

  • On the Continent Map when viewing a sector and you're missing goods, there is now a button which opens the Trade window. You can trade directly from there, without having to go back to your city:
M0jxypw.png

  • An empty tooltip was shown when hovering over certain elements in Guild Expedition. This should no longer be the case.
  • The Soccer Field productions had no sound. This has now been corrected.
  • The sorting of the goods in the 'unlock difficulty' window of Guild Expeditions has been modified so it's the same as everywhere else in the game.
  • The reward window for Great Building contributions will no longer be affected by the 'click anywhere in the background to close' functionality.
  • The Arctic Future quest with the 'collect 1,000,000' coin requirement will now give out Arctic Future goods.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Dziękuję @kasia2389 za odpowiedź :)
Tak więc cóż można? Pomysł wrzucę do zrealizowanych, gdy będzie na to pora :D

Chodzi oczywiście o fragment:
The reward window for Great Building contributions will no longer be affected by the 'click anywhere in the background to close' functionality.
który znaczy tyle co:
Okno nagród z Pereł Architektury nie będzie już mogło być zamknięte przez kliknięcie na obszar w tle.
 
Do góry