Znikające obiekty na planszy — drogi, budynki, jednostki.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2702
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2702

Guest
Zniknął mi dziś szlak (ponad dziesięć pojedynczych odcinków).
Co zrobić, żeby to wróciło?
To dość kosztowne jest dla początkującego.
Czy ktoś miał podobne wydarzenie na planszy?
 

DeletedUser

Guest
Złe miejsce na ten temat ;)

Polecam dział pytania.

Co do pytania, to radzę napisać do Supportu ^.^
 

DeletedUser1724

Guest
Zniknął mi dziś szlak (ponad dziesięć pojedynczych odcinków).
Co zrobić, żeby to wróciło?
To dość kosztowne jest dla początkującego.
Czy ktoś miał podobne wydarzenie na planszy?

Możliwe, że to tylko błąd wizualny. Polecam wyczyścić przeglądarkę programem "CCleaner" przy okazji czyszcząc cały komputer ze śmieci (wszystkie otwarte programy zamykamy). Następnie się zalogować i jeżeli nadal problem występuje napisać w tej sprawie do Supportu :)
 

DeletedUser

Guest
Niestety ale krew mnie zalewa jak po raz setny słyszę o czyszczeniu przeglądarki a w żadnym temacie nie ma jak to zrobić. Widzę, że mało kto wie o czym mówi. Dlatego polecane są jakieś zewnętrzne programy. W FAQ tego nie ma a to powinno być.
Klikamy w przeglądarce u góry "Narzędzia" - z rozwijanego menu wybieramy "Opcje". Teraz napiszę o Firefox bo akurat jest. Dajemy przycisk "Zaawansowane" na końcu jest. Mamy 4 zakładki, klikamy "Sieć" i teraz drugi przycisk od góry "Wyczyść teraz" dotyczy to "Treści w pamięci podręcznej". Nic więc nie ruszamy, żadnych ciasteczek czyli cookies nie ruszamy bo od nowa trzeba sobie przypominać logingi i hasła do wszystkich stron.
Teraz IE (Internet Explorer):
Tak pobieżnie przejrzałem bo go nie używam ale widzę, że wstęp jest ten sam czyli wchodzimy w Narzędzia a z rozwijanego "opcje internetowe" (od razu z panelu sterowania można wejść w "opcje internetowe"), tutaj na zakładce ogólne mamy historię przeglądania ale niestety użycie przycisku "usuń" pozbawi nas wszystkich logingów, haseł. Dlatego proponuję inaczej. Muszę przyznać, że tutaj chyba nie pomogę bo coś nie widzę "Temporaty Internet Files" ale u mnie na systemie operacyjnym Vista x64 jest taka ścieżka: C:\Users\Użytkownik\AppData\Local\Temp. Cały temp ogólnie warto systematycznie wywalać bo tam może być kilkanaście GB śmieci. Nie ma tam nic potrzebnego. Słowo "użytkownik" trzeba zastąpić swoją nazwą używaną do logowania w systemie. Mam na innych kompach Win XP oraz Win 7 jakby ktoś naprawdę miał problemy niech pisze do mnie nawet na e-maila: zerbin@wp.pl a pomogę jak pozbyć się śmieci.
 
Do góry