znikajace minerły

  • Rozpoczynający wątek wiesio8
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
dziwna sprawa wycofałem z rynku marmur i już do mnie nie wrócił już nie mogę się doliczyć ale nie tylko mi marmur wcięło to już jest żenada dwa dni produkcji w plecy i dalej uważacie ze ta gra jest normalna ?
 

DeletedUser14

Guest
Odp: znikajace minerły

Pewnie błąd, zgłoś go do Supportu. Jak nie wiesz jak to wejdz do działu FAQ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: znikajace minerły

tyle to już wiem ze trzeba się wylogować i zalogować choć tego nie muszę robić bo gra za mnie to robi a minerałów i tak nie ma a co do odwołania z jakim dowodem do nich się odwołam jak znam życie ***** to da :(
 

DeletedUser147

Guest
Odp: znikajace minerły

gra jest beta, wiec jakiekolwiek starty zwiazane z bledami w grze nie zostana zrekompensowane niestety ;p

ps. usun pliki tymczasowie i cookies, wyłacz i wlacz przegladarke, ewentualnie sprobuj innej przegladarki, jesli minerałow dalej niema, przykro mi ;<
 

DeletedUser

Guest
Odp: znikajace minerły

wszystko to robię co mi radzisz dzięki już o tym wiem ale wydaje mi się ze to jest trochę nie sprawiedliwe jeżeli są takie błędy :( to kto będzie ryzykował w jakieś kupno diamentów można ich nie dostać jak znam życie i znowu będzie problem przykro mi ale to gra BETA i nie dostaniesz zwrotu ;/
 

DeletedUser147

Guest
Odp: znikajace minerły

mysle, ze jakby byly jakies problemy z diamentami, to sprawa inaczej by wygladala, wkoncu chodzi o prawdziwe pieniadze wydane, bo na Twoje minerały to poświeciłeś tylko swój czas ,racja? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: znikajace minerły

zaraz zaraz nie wiesz czy wydałem na to pieniądze żeby zdobyć minerały i to mnie boli :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: znikajace minerły

niestety dobrze mi tu idzie nie narzekam ale jutro chyba rezygnuje te błędy są nie wybaczalne wracam na khan wars tam mam się chociaż można odwołać raczej nie polecę tej gry nikomu przykro mi ktoś tu nas naciąga
 

DeletedUser147

Guest
Odp: znikajace minerły

jeśli straciles na tym diamenty, napisz wiadomosc do supportu, mysle ze cos na to poradzą:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: znikajace minerły

napisze ale jak znam nie jedna taka grę to nic nie da trzeba mieć jakiś dowód a tego się nie przewidzi szkoda bo mi się tu podobało :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: znikajace minerły

tak jak mówiłem zostałem przekręcony dobra rada dajcie sobie spokój z kupnem diamentów morze i je dostaniecie ale później przez jakieś głupie błędy je stracicie jedno oszustwo :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: znikajace minerły

Wybacz przyjacielu, ale jeśli w to coś zainwestowałeś pieniądze, to jesteś ostatnim łosiem. Widać, że gra jest spaprana od początku do końca, a Ty ryzykujesz kasę i to niemałą po to żeby podskoczyć jedno czy dwa oczka w rankingu?
ktoś miał nawet niezły pomysł na tą grę, ale zrealizowali to jak widać- ciągłe restarty, losowa realizacja poleceń, wieczne wcinanie monet, narzędzi, surowców. Nazwali to wersją beta, ale to jest alfa/developer preview. Wersja beta powinna działać w miarę stabilnie, a jedynie niektóre aspekty grywalności powinny wymagać dopracowania.
 

DeletedUser14

Guest
Odp: znikajace minerły

@up No i własnie podczas bety takie rzeczy są dopracowane, bo wtedy sami sprawdzają jak się gra przy większej ilości graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: znikajace minerły

Wybacz przyjacielu, ale jeśli w to coś zainwestowałeś pieniądze, to jesteś ostatnim łosiem. Widać, że gra jest spaprana od początku do końca, a Ty ryzykujesz kasę i to niemałą po to żeby podskoczyć jedno czy dwa oczka w rankingu?
ktoś miał nawet niezły pomysł na tą grę, ale zrealizowali to jak widać- ciągłe restarty, losowa realizacja poleceń, wieczne wcinanie monet, narzędzi, surowców. Nazwali to wersją beta, ale to jest alfa/developer preview. Wersja beta powinna działać w miarę stabilnie, a jedynie niektóre aspekty grywalności powinny wymagać dopracowania.
no niestety złapali łosia to tylko 2 e czas wracać na KW tam nie ma problemów pozdrowionka
 

DeletedUser3

Guest
Odp: znikajace minerły

W przypadkach wątpliwości związanych z zakupem i wykorzystaniem elementów Premium, a zwłaszcza w przypadku nieprawidłowego działania, czy braku wpływu Diamentów mimo pobrania opłaty, prosimy o kontakt z supportem. Niestety na forum nie uzyskasz pomocy, bo inni gracze nie mają dostępu do logów Twoich wpłat i wykorzystania.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: znikajace minerły

Pomarudzic zawsze mozna no nie... jezeli sobie uswiadomic jakie błedy sa, to gra przestaje irytowac, ot starczy zalogowac sie godzine pozniej... co surowce nie zebrane, kasa? :) olac.
Ja nawet nie licze surowcow, byc moze i cos znikneło, a w twoim przypadku spojrzales czy nie bylo sabotazu, mi sie zdarzylo niejednemu zawinac np. 20 marmurka prosto z produkcji :p
 

DeletedUser442

Guest
Odp: znikajace minerły

Ja nie mam żadnych problemów ze znikaniem surowców itp. oczywiście wtyczka się restartuje co jakiś czas, ale zawsze stan gry - w tym surowców- powraca do punktu sprzed restartu. Pamiętam co się działo z OGame czy SpacePioneers, kiedy jeszcze były w fazie beta. Tutaj jest bajka.
 

DeletedUser9

Guest
Odp: znikajace minerły

Temat zamykam bo zaczyna robić się tutaj spam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry