[Walki] Znaczniki na PCH - blokada a nie rekomendacja dla znacznika 'nie atakować'

Czy znacznik 'nie atakować' powinien faktycznie zablokować możliwość ataku, a nie tylko rekomendować


  • W sumie głosujących
    28

Kuba010101

Szlachcic zagrodowy
Hej,
Fajnie, że zostały wprowadzone znaczniki na Polach Chwały sugerujące co gilida ma atakować, a czego nie ma atakować.
Niestety to tylko sugestia, a często zdarza się, że niektóre osoby mają np. słabszy Internet, albo robią walki w pełni ręcznie i zamiast np. robić blok zamykają sektor, albo w ogóle atakują niezgodnie z sugestią wynikającą ze znaczników.
Mój pomysł jest taki, żeby znaczniki blokujące faktycznie blokowały możliwość ataku danego sektora.
Atak może zostać sugestią, żeby pozostał element zaskoczenia... dla tych co układają strategię walki ;)
Pola nieoznaczona - tutaj również pełna dowolność.

Dołączyłem ankietę - czy znacznik 'nie atakować' powinien faktycznie zablokować możliwość ataku, a nie tylko rekomendować to.
 

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Zdecydowanie NIE. To ma być tylko sugestia, a nie jeden czy dwóch graczy wskazują które pola mają być atakowane, a które nie, a jak będzie wokoło 8 obozów i specjalnie sobie zablokuje żeby poczekać jak nikogo nie będzie to robię dobrze czy źle? 160 walk na drodze nie leży, Tylko i wyłącznie sugestia, jeśli masz problem w gildii lub sam jesteś tym problemem i nie rozumiesz przekreślonego znacznika to najwyższy czas popracować nad "dyscypliną" ;)
 

midh

Wójt
zdecydowanie tak- do momentu kiedy beda logi kto co bije konkretnie, zeby mozna miec pewnosc kto zlamal zakaz i go odpowiednio ukarac, blokada ma ulatwiac zarzadzanie mapa, sugestie to mozna sobie poprzez forum przekazywac
 
Jestem na tak. Niestety, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto oleje te sugestie i zamiast atakować to, co trzeba, pójdzie sobie pohasać po nic nie znaczącej prowincji, bez żadnego sensu. Blokada by tu pomogła znacznie.
 

Mark R

Wójt
Jestem na tak.

1. powód
często zdarza się, że niektóre osoby mają np. słabszy Internet, albo robią walki w pełni ręcznie i zamiast np. robić blok zamykają sektor
2. powód
Nam w gildii zdarzyło się że mieliśmy "szpiega", który ciągle zamykał nam sektory, które chcieliśmy zostawić przyblokowane. Tym samym "swojej" gildi ułatwiał planowanie w przejmowaniu sektorów.

Myślę że to jest BARDZO dobry pomysł, by generalicja każdej gildii miała taką opcję.
 
Do góry