Znaczek dźwięku?

Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Od jakiegoś czasu mam w Firefoxie znaczek dźwięku tz głośniczek z falami, na zakładce z grą.
W grze mam wszystko wyłączone od jakoś 4 lat, czyli od początku ;)

Dorobił się i nie wiem jaki i po co. Nic nie znaczy bo dźwięku nie ma, ale denerwuje. Jak włączę dźwięk w grze i wyłączę znika, żeby się pokazać po jakimś czasie.

Ma ktoś takiego upierdliwca czy tylko mnie szczęście spotkało ;)
 

DeletedUser14004

Guest
Też to mam, ale ten znaczek jest dosyć mały i raczej nie zwracam na niego uwagi. Jeżeli klikniesz w to prawym masz możliwość wyciszenia karty, wtedy znaczek pozostanie, ale zmieni wygląd. Nie jestem pewien, czy da się to jakoś wyłączyć.

Trochę poszukałem w ustawieniach i chyba nie ma opcji wyłączenia tego.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ten znaczek ma swoje zadanie, pokazuje w której karcie jest dźwięk, ale w foe go nie ma, jak klikniesz to go wyciszasz i się przekreśla, czyli wyciszasz ciszę ^^
 

DeletedUser15603

Guest
Ja kiedyś tak miałam i zdaje mi się że to oznaczało, że na tej stronie jest dźwięk, nawet jak go wyłączysz.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Może jednak jest jakiś dźwięk (cisza) który mimo wyłączenia w FoE, jednak działa w tle? Może zgłoś błąd do supportu, a support się sprawą zajmie :).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Może jednak jest jakiś dźwięk (cisza) który mimo wyłączenia w FoE, jednak działa w tle? Może zgłoś błąd do supportu, a support się sprawą zajmie :).
Właśnie nie wiedziałam czy to gra czy przeglądarka świruje, dlatego pytanie.

W każdym razie dzięki za odp.
 

DeletedUser8110

Guest
Mi tak przykładowo świruje przeglądarka z Facebookiem. :p Wyświetla właśnie tą ikonkę dźwięku cały czas, pomimo że Facebook odzywa się jedynie od czasu do czasu cichym "plum". Więc obstawiam jednak problem z przeglądarką.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mi tak przykładowo świruje przeglądarka z Facebookiem. :p Wyświetla właśnie tą ikonkę dźwięku cały czas, pomimo że Facebook odzywa się jedynie od czasu do czasu cichym "plum". Więc obstawiam jednak problem z przeglądarką.

Tylko ja nasłuchiwałam dałam na maksa głośniki i czekałam cierpliwie i nic...
Oprócz tego że prawie zabił mnie skype którego zapomniałam wyłączyć ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Mi tak przykładowo świruje przeglądarka z Facebookiem. :p Wyświetla właśnie tą ikonkę dźwięku cały czas, pomimo że Facebook odzywa się jedynie od czasu do czasu cichym "plum". Więc obstawiam jednak problem z przeglądarką.
Nie ma tu co porównywać FB, bo on odtwarza choćby filmy od razu jak tylko są "na widoku" i wtedy przeglądarka może świrować :D
@Natalia kiedy ostatnio aktualizowałaś przeglądarkę? Nie zbiega to się w czasie z tym problemem?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
@Natalia kiedy ostatnio aktualizowałaś przeglądarkę? Nie zbiega to się w czasie z tym problemem?

Nie wiem gdzie to sprawdzić, a aktualizacje czesto robi mi pakietem antywirus czy tam inny programik.

Sprawdzałam za to na Chrome, tam ten głośniczek dorabia sie tylko i wyłącznie przy faktycznym włączeniu plus zgłośnieniu, czyli jak coś słychać to jest. Wiec tylko FF ma problem.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
FF napisał ze jest aktualny ;)
Co ciekawe, pozbyłam się znaczka tak jak pisałam włączyłam i wyłączyłam muzykę i znikł. Ale włączyłam teraz dźwięki ogólne i znaczek się nie pojawił mimo że robi eee klik?
Ja chce zeby go nie było wiec jakaś magiczna sztuczka?
Ciasteczka po aktualizacji poszły do pieca, pare innych przeglądarkowych spraw też, ale to zostało.
 

DeletedUser7795

Guest
@Natalia
To się pojawiło wraz z nową wersją Firefoxa i niestety tego znaczka się nie pozbędziesz.
 

DeletedUser15643

Guest
@Natalia
...i niestety tego znaczka się nie pozbędziesz.

doprawdy? wystarczy wyłączyć w ustawieniach (tylko nie wiem, w czym tam opcja mute tab przeszkadza...?)

Natalko:
w pasek adresu wpisujesz: about:config
wybierasz: browser.tabs.showAudioPlayingIcon i klikasz (co powoduje przełączenie domyślnej wartości true na false)
- i to wszystko (proponuję zrestartować przeglądarkę)

m5r8vz.jpg

aha - i w przyszłości na wszelki wypadek bez potrzeby nie zaglądaj do zakładki about:config... :)
 

DeletedUser7795

Guest
@rickyvampire tak, ale jak zmienisz tę wartość to odtwarzając np. 3 filmy na Youtube musisz do każdej karty wchodzić aby dźwięk wyłączyć a tak klikasz tylko tę ikonkę :]
 

DeletedUser3220

Guest
doprawdy? wystarczy wyłączyć w ustawieniach (tylko nie wiem, w czym tam opcja mute tab przeszkadza...?)

Natalko:
w pasek adresu wpisujesz: about:config
wybierasz: browser.tabs.showAudioPlayingIcon i klikasz (co powoduje przełączenie domyślnej wartości true na false)
- i to wszystko (proponuję zrestartować przeglądarkę)

m5r8vz.jpg

aha - i w przyszłości na wszelki wypadek bez potrzeby nie zaglądaj do zakładki about:config... :)

O, proszę... jednak się da :D Dobrze wiedzieć.

P.S. Ricky gdzie wiewiórka? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry