Zmniejszenie tego króla wymuszającego rejestrację na forum.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4823
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zmniejszeniem obrazka dla niezalogowanych na forum?

  • tak

    Głosy: 6 37,5%
  • nie

    Głosy: 9 56,3%
  • nie wiem

    Głosy: 1 6,3%

  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser4823

Guest
Jak na forum wejdzie ktoś niezarejestrowany pojawia się olbrzymi król zachęcający do rejestracji. Czasami wchodzę na forum z notebooka, żeby coś zobaczyć, sprawdzić, nie chcę nic pisać, a podejrzewam, że nie jestem jedyny, który zagląda tak na forum. Ten obrazek bardzo przeszkadza, muszę się logować itd. Proponuję zmniejszyć rozmiar tego, tak, żeby nie przeszkadzał w czytaniu forum.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli jesteś zarejestrowany, to proponuję użyć opcji "Pamiętaj moje logowanie". Jest ona tuż pod okienkiem nicku przy logowaniu. Dzięki temu nie będziesz narzekać na króla, gdy będzie Ci wciąż wyskakiwał. I jak sprawdziłem, to ten król jest w prawym dolnym rogu i wcale takich wielkich rozmiarów nie ma. Czy może tylko u mnie tak jest?

Od głosu na razie się wstrzymam z tego powodu, że mogę nie mieć racji.
 

DeletedUser

Guest
To ja dodam, że na wszystkich forach (o foe) jest ten król. To góra musi zadecydować czy zmienić wygląd szaty graficznej. Wielkość jest uzależniona od rozdzielczości, czyli im większa, tym postać mniejsza (mogę się mylić). Jak rozwiązać problem? Jak już kolega Patryk wspomniał, wystarczy zapamiętać logowanie/hasło.
 

DeletedUser3

Guest
Żadna "góra" nie musi tu o niczym decydować. Natomiast król raczej zostanie, ponieważ faktycznie zwiększył liczbę rejestracji na forum w porównaniu z czasem gdy go nie mieliśmy.
 

DeletedUser3

Guest
Offtop usunąłem. Bardzo proszę o dyskusję na temat graficznego elementu forum (a nie sposobu prowadzenia forum).
 
Do góry