[Budynki] Zmniejszenie Tarasów Rolnych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20786
  • Data rozpoczęcia

Chcecie zmniejszenie Tarasów?;)

  • Tak

    Głosy: 18 66,7%
  • Nie

    Głosy: 10 37,0%

  • W sumie głosujących
    27

DeletedUser20786

Guest
Witam jak wiadomo tarasy są rzeczą ceniona w tej grze ale wiadomo iż zajmują one sporo miejsca. Proponuję stworzenie Zestawu zmniejszenia tarasów rolnych. Mógłby być on dostępny na końcu 4 poziomu wyprawy lub w eventach jako eventowa nagroda dzienna. Tarasy mają rozmiar 6x5 a on zmniejszałby je do rozmiaru 4x4
Proszę o szybkie rozpatrzenie tematu gdyż dzięki temu zmniejszeniu wyprawa i eventy byłyby jeszcze bardziej atrakcyjne i ciekawe
 

kasia2389

Arcyksiążę
Dodaj jeszcze żeby je można było motywować i żeby nie potrzebowały drogi.

A i koniecznie raz na tydzień frytki do tego.
 

DeletedUser20786

Guest
wtedy to już na pewno support nie zaaprobuje tego pomysłu;)
 

DeletedUser

Guest
w tej grze licza sie 2 rzeczy:
PR i diamenty.

i o ile jest cala masa oplacalnych budynkow (0,25 lub wiecej) pr na kratke
tak tarasy ze swoimi 30 polami to oplacalnych NIE NALEZA
piliczcie sami 5 pr / 30 pól = 0,16 pr kratka = nie oplacalne

dodatkowo teraz jeszcze mamy ZH
mamy WG

wchodza bdynki dajace 0,33 pr kratka lub wiecej.
wiec idac tym trędem za niedlugo nawet ŚW będą nieoppłacalne.
a tarasy juz sa.

jest wyjatek jednak

jesli mamy BG na poziomie 80 - 100 i zaczynamy zbiorke od tarasow to wtedy tarasy daja 10 pr /30 kratek = 0,33 pr na kratke
ale to jest jhednakwyjatek a ci z BG na 80 - 100 poziomie maja inne rzeczy w miescie niz tarasy...

wiec reasumujac = tarasy na wysokim poziomie to syf i trzeba cos z tym zrobic jak inno nie chce by poszly w zapomnienie.
 

DeletedUser20786

Guest
No i dlatego chciałabym żeby wprowadzili ten pomysł
 

DeletedUser20786

Guest
Bo za 2,3 lata już nikt nie będzie miał tarasów ja tylko na 1 z 3 kont mam i to 2 szt. bo więcej mi się nie opłaca
 

MacKayla*

Wójt
W takim razie nie bardzo rozumiem - skoro się nie opłaca, to nie stawiam.
Nie ma obowiązku stawiania tarasów - budynek jaki jest, każdy widzi ;) i stawia, jeśli czuje taką potrzebę. Jeśli mu się nie opłaca, stawia inne budynki. W grze do wyboru jest sporo różnych i na szczęście większości stawiać nie trzeba.
 

DeletedUser20786

Guest
ale stawiało by więcej osób jak by było zmniejszenie wtedy by było opłacalne:p
 

DeletedUser11629

Guest
w tej grze licza sie 2 rzeczy:
PR i diamenty.

i o ile jest cala masa oplacalnych budynkow (0,25 lub wiecej) pr na kratke
tak tarasy ze swoimi 30 polami to oplacalnych NIE NALEZA
piliczcie sami 5 pr / 30 pól = 0,16 pr kratka = nie oplacalne

dodatkowo teraz jeszcze mamy ZH
mamy WG

wchodza bdynki dajace 0,33 pr kratka lub wiecej.
wiec idac tym trędem za niedlugo nawet ŚW będą nieoppłacalne.
a tarasy juz sa.

jest wyjatek jednak

jesli mamy BG na poziomie 80 - 100 i zaczynamy zbiorke od tarasow to wtedy tarasy daja 10 pr /30 kratek = 0,33 pr na kratke
ale to jest jhednakwyjatek a ci z BG na 80 - 100 poziomie maja inne rzeczy w miescie niz tarasy...

wiec reasumujac = tarasy na wysokim poziomie to syf i trzeba cos z tym zrobic jak inno nie chce by poszly w zapomnienie.

Skoro najważniejszą rzeczą w grze są PRy i diamenty, to dlaczego masz wiochę zawaloną 30-oma budynkami towarowymi...? Zagadka...

Bo skoro najważniejszą rzeczą są PRy to ja sobie wiochę z radością zawalilam tarasami i radośnie z nich korzystałam, dopóki nie pojawiły się lepsze rozwiązania. Lub nie zmieniły się moje priorytety. Tarasy są genialną alternatywą świątyń wiedzy dla początkujących lub średnio zaawansowanych graczy ambitnych (Ty najwyraźniej do nich nie należysz), którzy w grę inwestują czas, a nie pieniądze. I pozwalają konkurować z większością graczy diaxowych z powodzeniem.

Mało tego, tarasy stanowią realną alternatywę dla budynków towarowych z trzech ostatnich epok, bo na dobę dają towarów przetworzonych więcej, nie wymagają towarów nieprzetworzonych i podwójnych dróg. Ale po co to policzyć, prawda.

I to wszystko w obecnym rozmiarze. Gdyby umożliwiono ich zmniejszenie, mogłyby konkurować z levelowymi budynkami z kilku ostatnich eventów. Mogłoby to być interesujące :)
 

DeletedUser

Guest
warunkiem jest zbieranie zasranych surowcow co 8h.
a jak sie gra jak czlowiek max 1 na 12h to masz tyle samo wiec
20 sztuk towarow na 30 pol
lub 20 sztuk na 25 pol.
 

DeletedUser11629

Guest
warunkiem jest zbieranie zasranych surowcow co 8h.
a jak sie gra jak czlowiek max 1 na 12h to masz tyle samo wiec
20 sztuk towarow na 30 pol
lub 20 sztuk na 25 pol.
Ale nadal nie potrzebujesz do produkcji surki nieprzetworzonej i autostrady. I jeszcze masz wszystkiego po równo, nie tylko to, do czego masz bonus. Też jakaś oszczędność czasu, nie użeranie się z lichwiarzami.
 
Do góry