Zmiany w OWU

Status
Zamknięty.

hlnrys

Baron
Dostałem powiadomienie o zmianach w OWU. Nie rozumiem tego zapisu:

2.4 Podczas rejestracji użytkownik ma obowiązek podać określone dane, np. nazwę gracza oraz zarejestrowany na niego adres e-mail. Użytkownikowi nie przysługuje prawo przydzielenia określonej nazwy gracza. Nazwa gracza nie może naruszać żadnych praw osób trzecich, przepisów prawa lub godzić w dobre obyczaje. Odpowiedzialność w tym zakresie ponosi użytkownik.
Ponad to jako nazwę gracza nie można wybrać adresu e-mail lub adresu internetowego. Podczas rejestracji użytkownik ma obowiązek podać wyłącznie prawdziwe i pełne dane. Użytkownik ma obowiązek aktualizować dane podane w trakcie rejestracji. Jeżeli jest to konieczne do wykonania postanowień niniejszej umowy o korzystanie, Gameforge ma prawo zażądać od użytkownika podania danych zawartych w odpowiednim dowodzie tożsamości, które po weryfikacji zostaną natychmiast usunięte.

Jeżeli użytkownik nie może przydzielić nazwy, to jakim cudem ma ponosić za to odpowiedzialność ?
.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tu chyba chodzi o zajęte nicki, że nie można się domagać bo ty masz taki wszędzie, a reszta, to nazwy nazistowskie, rasistowskie, obraźliwe itd
 

hlnrys

Baron
Dawno minęła doba od zadania pytania, a odpowiedzi nadal brak. Czy raczyłby w końcu ktoś z ekipy mnie oświecić ? Odpowiedź Natalii (Przepraszam Cię) , w dodatku zaczynająca się się od "chyba", mnie nie satysfakcjonuje.
 

DeletedUser

Guest
Dawno minęła doba od zadania pytania, a odpowiedzi nadal brak. Czy raczyłby w końcu ktoś z ekipy mnie oświecić ? Odpowiedź Natalii (Przepraszam Cię) , w dodatku zaczynająca się się od "chyba", mnie nie satysfakcjonuje.
Niewiem czy zauważyłeś ale zmiany w OWU dotyczą Gameforge a tutaj mamy team InnoGames.

Chodzi o to, że nick powinien a wręcz musi być unikalny nowy i przez nikogo nie zajmowany. Jeśli twój nick to hlnrys to nadanie sobie nazwy przez innego użytkownika hlnrys1 czy hlnrys_prawdziwy nie jest już w żadnym wypadku unikalny. Nadanie sobie w nicku nazwy gry konkurencyjnej czy adresu strony nie dość, że nie jest "unikalne" to jeszcze służy reklamie.
I jak wspomniała Natalii, jeśli na tym forum ktoś inny posiadałby twój nick hlnrys to nie masz możliwości prosić aby tobie go przydzielić "bo wszędzie w sieci go używasz".

Więc jak masz ponosić za to odpowiedzialność? Tak jak pisałem, nadasz sobie nick np obrażający kogoś lub kopiujesz sobie kogoś nick naruszając w tym momencie jego prawa do jego posiadania, odpowiadasz za to.

Po przerobieniu e-maila o zmianach w OWU od GF ja tak to wszystko odebrałem. Mogę się mylić ale właśnie tak wygląda ten punkt.
 

hlnrys

Baron
No tak. Zmiany od Game Forge, a ja męcze forum Forge of Empires. Dzięki za zwrócenie uwagi i wyjaśnienie. Można zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry