[Budynki] Zmiana wielkości Ruin ogrodu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12524
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za lub przeciw zmianie wielkości Ruin ogrodu do rozmiaru 2x4 kratki

  • TAK

    Głosy: 10 71,4%
  • NIE

    Głosy: 4 28,6%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser12524

Guest
Moja propozycja to zmiana wielkości ruin ogrodu, aktualna wielkość jest po prostu uciążliwa. Skoro bonus się liczy kiedy ruiny przylegają do do króla i królowej to wielkość powinna być 2x4 kratki. Wielkość 3x3 jest bardzo uciążliwa w ustawieniu zestawu.
Argumenty:
1. Całość zestawu zmieści się na 1 polu rozszerzenia terenu
2. Zestaw przylega i tworzy harmonie w mieście 2x2 Król 2x2 królowa 2x4 Ruiny łącznie 4x4
3. Wszystkie inne nagrody, która tworzą zestawy maja własnie taką regularną kompozycję.

Zmiana nastąpiłaby po aktualizacji ruiny wrócą do inwentarza i każdy sam na powrót ustawi w mieście ruiny.
 

DeletedUser18000

Guest
głosuję na nie, bo nie mam króla, królowej, ani ruin :p
 

DeletedUser7795

Guest
Obecne ustawienie jest co najmniej dziwne. Wszystkie inne zestawy ładnie się ze sobą komponują i razem nie tworzą nieregularnych kształtów, chyba, że gracz je ustawi w inny sposób. Głosuję na Tak.
 

DeletedUser

Guest
a ja zaglosuje na nie.
pomysl dobry i podoba mi sie ale skoro inni u mnie glosuja na nie to ja u innych tez na nie :)
 

DeletedUser17348

Guest
Skoro inne nagrody są 4x4 to konsekwentnie i ta powinna być w ten sposób stworzona. Co prawda nie jestem zwolennikiem propozycji "pod siebie", ale tutaj ewidentnie twórcy gry nadali pewien rytm, który zaburzyli. Konsekwencja ponad wszystko!
 
Do góry