Zmiana w Motywuj/Odrestauruj

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5421
  • Data rozpoczęcia

Popierasz Pomysł


  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser5421

Guest
Założny taką sytuacji , motywuje gildie i jestem u gracza Y. (Nie gracz X , bo gracz X to ja ;p)
Nazwa miasta ma Z/P/D
Klikam ,,Odreastaruj" ... Hmmm ... Wszystkie budynki kulturowe maja gwiazdki tylko dekoracje zostaly... No dobra... ,,Anuluj akcje" ... ,,Motywuj" ... Szukam jakiegos warsztatu ... No dobra mam ... Zmotywowałem...

Moja propozycja polega na tym żeby usunać 2 opcji a zastąpić je ,,Pomoc" dzieki temu od razu mamy wszystko budynki i nie musimy przełaczać.

Odrazu odpowiem na jedno pytanie ktore padnie :
A: Skoro gracze odrozniaja domy od warsztatow , to odroznie je też od Zadowoleniowców

A: Myśle że kilka gwiazdek extra nie spowolni zbytnio kompa a zaoszczedzi czas.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Nie kilka gwiazdek, tylko miasto będzie iluminacją, same gwiazdy :D
Owszem, można odróżnić, ale można się też pomylić, i np. zamiast na domek klikniemy na drzewko, co może prowadzić do nieprzyjemnych sytuacji w niektórych przypadkach :p
Dodatkowo, właśnie podział na te 2 opcje ułatwia orientację między budynkami, jak ktoś prosi o Zadowolenie, to nie musimy szukać wśród gąszczu gwiazdek (które by większą część zasłoniły ) i mamy od razu wyselekcjonowane budynki, i na odwrót :)
Głos na nie
 

DeletedUser12011

Guest
Sorry jestem na nie. Hikari36 podał konkretny powód. Podłączam sie :D.
Pozdrawiam
 

DeletedUser5421

Guest
Nie kilka gwiazdek, tylko miasto będzie iluminacją, same gwiazdy :D
Owszem, można odróżnić, ale można się też pomylić, i np. zamiast na domek klikniemy na drzewko, co może prowadzić do nieprzyjemnych sytuacji w niektórych przypadkach :p
Dodatkowo, właśnie podział na te 2 opcje ułatwia orientację między budynkami, jak ktoś prosi o Zadowolenie, to nie musimy szukać wśród gąszczu gwiazdek (które by większą część zasłoniły ) i mamy od razu wyselekcjonowane budynki, i na odwrót :)
Głos na nie

Teraz też mozemy zamiast na elektorwnie kliknać krzak...
Skoro odrożniamy warszaty od budynkow to odróżnimy też od kultoryowych.
 

DeletedUser8507

Guest
NIE!

Nie kilka gwiazdek, tylko miasto będzie iluminacją, same gwiazdy :D
Owszem, można odróżnić, ale można się też pomylić, i np. zamiast na domek klikniemy na drzewko, co może prowadzić do nieprzyjemnych sytuacji w niektórych przypadkach :p
Dodatkowo, właśnie podział na te 2 opcje ułatwia orientację między budynkami, jak ktoś prosi o Zadowolenie, to nie musimy szukać wśród gąszczu gwiazdek (które by większą część zasłoniły ) i mamy od razu wyselekcjonowane budynki, i na odwrót :)
Głos na nie

Ja tak samo. NIE
 

DeletedUser

Guest
do admina ;)dla mnie dobrym pomyslem by bylo to zeby dolaczyli w wiadomosciach o motywacji kim jest uczestnik ,ktòry motywuje np.
G-gildia
P-przyjaciel
S-sasiad
potrzebna inf. dla graczy ;)
 

DeletedUser9756

Guest
Teraz też mozemy zamiast na elektorwnie kliknać krzak...
Skoro odrożniamy warszaty od budynkow to odróżnimy też od kultoryowych.

Wyobrażasz sobie gracza, który dopiero co miał zbiory, a kulturowe zgasły?
Istne Las Vegas!
 

DeletedUser12078

Guest
Do wszystkiego naraz jestem na nie, ale chętnie widziałabym opcję w grze, w której ustawiasz jakie budynki chcesz mieć motywowane i podział na 3 kategorie: produkcja, złoto i kultura. Ich kolejność w menu pojawiałaby się zgodnie z ustawieniami gracza, czyli jak chce mieć kulturę to opcja kultury jest pierwsza... Fajnie by też było, żeby wyłączyć możliwość motywacji danego budynku, np. jak ktoś nie chce mieć ozdób to klika na ozdobę, zaznacza jakiegoś "ptaszka", żeby wyłączyć motywację i motywującym nie pokazuje się jako dostępny.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Oj nie, wtedy dopiero podniósłby się lament o klikanie nie tego co trzeba;) Hikar napisał co i jak. A poza tym, zamiast od razu klikać "motywuj", "odrestauruj" wystarczy przecież przelecieć kursorem nad budynkami i zobaczyć co jest wolne, co sprawi, że unikniesz tego przełączania opcji, które Cię irytuje;]
 

DeletedUser7795

Guest
Tak, jasne... jeździć po całym mieście i patrzeć każdy budynek pojedynczo...
 

DeletedUser12528

Guest
Jestem na tak, skróci to czas szukania budynku. A że można się pomylić? Zawsze można.
 

DeletedUser

Guest
Gratulacje za odkopywanie tematów :D
Co do pomysłu to mi się podoba ;)
 

DeletedUser10373

Guest
Gratulacje za odkopywanie tematów :D
Co do pomysłu to mi się podoba ;)

A mi nie. Nawet jakby wprowadzili taki pomysł trafił by się zaraz ktoś z pomysłem o rozdzielenie opcji (czyli takiej jak jest teraz), bo Polakom nie dogodzisz;)
 

DeletedUser8

Guest
Ankieta mówi sama za siebie, pomysł odrzucony, temat zamykam. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry