[Inne] Zmiana nicka i uprawnienia supportu

Czy proponowane zmiany uważasz za sensowne?


  • W sumie głosujących
    9
  • Głosowanie zakończone .

erfean

Szlachcic zagrodowy
Na ten moment nie można zmienić nicka na zasadzie np. zmiany wielkości jednej litery - np. w moim przypadku nie mogłem zmienić "erfean" na "Erfean". Jest to niedopracowanie mechanizmu w mojej opinii (tak, wiem - to feature, nie błąd...).

Support nie może ręcznie dokonać takiej zmiany, doradzono mi (sic!) zmianę na inny i po 180 dniach na oczekiwany (kij, że ktoś zajmie w tym czasie). Mam też wrażenie, że support w ogóle nie ma uprawnień do ręcznej ingerencji w grę, a zaangażowanie devów jest nieopłacalne w proste update'y. Uważam, że drobne zmiany na życzenie byłyby przydatne, nawet kosztem jakiejś ilości diamentów za usługę, np. wycofanie przypadkowej akcji takiej jak odejście z gildii (przy założeniu, że nie dołączyło się do żadnej innej w tym czasie).
 

dawid17612

Hrabia
jak sam wiesz jest możliwość zmiany nicka co 6 miesięcy, natomiast nawet teraz nie masz pewności czy ktoś już nie posiada takiego nicka jakiego chcesz, zapewne sprawdziłeś tylko 1 świat,
zmień teraz sobie na byle jaki i odczekaj te 6 miesiecy z każdym dniem opóźniasz swój czas, a tym postem tylko dałeś informacje komuś ze ci na nim zależy i może specialnie teraz zmienić nick.

zmień nick i dodaj coś na koniec moze przejdzie.
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
jak sam wiesz jest możliwość zmiany nicka co 6 miesięcy, natomiast nawet teraz nie masz pewności czy ktoś już nie posiada takiego nicka jakiego chcesz, zapewne sprawdziłeś tylko 1 świat,
Konkretna nazwa Użytkownika używana na dowolnym świecie gry, nie może zostać użyta przez innego Gracza. Nick przypisywany jest do Konta, a nie do poszczególnych światów.
 
Do góry