[Inne] Zmiana nazwy karty w przeglądarce.

Czy jesteście za tym?

  • Tak

    Głosy: 20 95,2%
  • Nie

    Głosy: 1 4,8%

  • W sumie głosujących
    21

TypowySomsiad

Szlachcic zagrodowy
Obecnie nazwa karty w przeglądarce to "Forge of Empires"(patrz zrzut ekranu). Czy jesteście za tym by nazwa zawierała nazwę światu na którym aktualnie jesteście zalogowani ? może to być skrót np "FOE - A" albo pełną nazwę np "FOE - Arvahall". Mega to by ułatwiło przełączanie się miedzy światami jak mamy otwarte ich więcej niż jeden a nie wspomnę o wszystkich. Tak tak, dla osób które grają na jednym to się nie przyda, natomiast dla osób które grają na więcej niż jednym już tak.
 

Załączniki

  • Screenshot_874.png
    Screenshot_874.png
    1,6 KB · Wyświetlenia: 8

Asur

Szlachcic
Dla mnie dobry pomysł z tym, by zakładka wskazywała nazwę świata na którym obecnie gramy. Ja sam na obecną chwilę gram co prawda na jednym świecie, ale umiem sobie uzmysłowić, że dla osób grających na kilku światach byłoby to dosyć wygodne rozwiązanie ;-)
 

slimjim2

Baronet
Popieram. O ile w moim odczuciu nie jest to niezbędne, to jednak banalne do zrobienia dla programistów (< 1 min) ;)
 

Wisniiaa

Szlachcic zagrodowy
Gram na 4, nigdy nie miałem problemu na którym aktualnie jestem. W przeglądarce podpiąłem każdy świat osobno i zawsze przy włączeniu przeglądarki odpalają się wszystkie na raz, do tego karty można podpisać :D
 
Do góry