[Inne] Zmiana nagród w wyprawach: Twarz Starożytnych i Wrota Boga Słońca

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13998
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz zmiany powyższych nagród w wyprawach?


  • W sumie głosujących
    36

DeletedUser13998

Guest
Witam, wspólnie ze znajomymi doszliśmy do wniosku, iż nadszedł czas na zmianę nagród w Wyprawach. Wszyscy sobie doskonale zdają sprawę że powyższe nagrody po ich wprowadzeniu były naprawdę cennymi zdobyczami :) Ponieważ były za dobre Twórcy gry doszli do wniosku że trzeba coś z tym zrobić. I można było pójść dwiema drogami: zmniejszenie częstotliwości ich pozyskania albo zmniejszeniu parametrów budynków. Wybrano dla dobra "balansu gry" tą drugą opcję :( I tym sposobem każdy ma w inwentarzu dziesiątki tych budynków i nigdy ich nie wybuduje, bo są mizerne. Wolałbym chyba dostać młotki, złoto albo PR w to miejsce. Dlatego apeluję do Twórców gry o przemyślenie tematu, bo w tej chwili powyższe "bonusy" są traktowane przez graczy jako śmieci. chyba że się mylę? Wypowiadajcie się a może coś ugramy :D
 

kasia2389

Arcyksiążę
Genialne i takie proste.
Powinny zostać PR, Diaxy, studnie, świątynie wiedzy, tarasy i oczywiście frytki do tego.
 

DeletedUser4614

Guest
twarze są super !! jestem za zostawieniem, zbieram je i aktualnie posiadam....

006 z epoki arktycznej ,
122 z oceanicznej i
024 z wirtualnej...

ma ktoś więcej ?? ten wygał gre:) best ranking ever
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2383

Guest
Poza twarzami powinny być jeszcze fragmenty do ulepszenia twarzy. Wtedy by pośród graczy zapanowała moda na posiadanie większej i piękniejszej, co by rozwiązało problem tego, że niektórym się nie chce robić 64/48 wypraw. GENIALNE !
 

DeletedUser

Guest
o zmianie nagrod w wyprawach pisalem juz nie raz!
jestenm za pozbyciem sie syfu ktory nic nie wnosi z wypraw:

-monety, mlotki, towary, medale
 

DeletedUser19532

Guest
fajnie byłoby móc pomniejszać inne budynki eventowe albo te z wypraw np tarasy. Też fajnie gdyby można było wygrywac fragmenty ulepszeń np cydru albo ogrodu, czy pałacu. Gęb mam kilkadziesiąt, a wrót kilkanaście. Może nie trzeba by było ich usuwać, ale zmienić ich zastosowanie bo zwiększone zadowolenie już nikogo nie cieszy. Lub jak schwimmen napisał ulepszenia- w trakcie wypraw najlepiej. Można też zrobić tak że 100 gęb można złączyć w jedną o innych właściwościach:). Taka "supergęba". Nie wiem co więcej wymyśleć już sie przegrzałem chyba
 

DeletedUser11629

Guest
Ja bym je chociaż na młotki i monety zamieniła, bo o 5 towarów zamiast wrót czy gęby to nawet nie śmiem prosić...
 

DeletedUser20269

Guest
Zadowaolenie...
Szczerzemówiąc mi wystarczają
3-4 budynki specjalne
Jestem za zmianą...
Ale powiedzcie czy dobrym pomysłem nie byłoby wprowadzenie mozliwości wybrania własnoręcznie nagrody.
Np. Za każdy ostatni konflikt każdego poz. trudności zamiast losowej nagrody dostawałoby się coś w stylu zestawów wyboru z tegorocznego letniego koła.
Mogłyby tam być np. bardzo duza paczka młotków ( nie taka jak nam mówią twórcy bo to co ich zdaniem jest bardzo duże jest dla graczy średnie , a nawet małe) dużo monet (taka sama ilość jak zaopatrzenia) madale ( w jeś. Średnowiecza np.1000) po 10 z każdego towaru , 30 PR , jeden z budynków o których jest temat ( ale i tak nikt kto jest doświadczony tego nie weźmie) no i jak to ja pakiet jednostek.
Ale powinni zredukować te twarze , raz się cieszyłem że dostane fajny budynek a mi prastara gęba wyleciała.
 

DeletedUser19853

Guest
Fajnie by było, gdyby w wyprawach można by wygrywać elementy budowli eventowych. Chętnie bym postawił np. 2 statek, ale brakuje mi 2 ulepszeń.
 
Do góry