[Komunikacja] zmiana miejsca 2ch przyciskow

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie?

  • Tak

    Głosy: 2 20,0%
  • Nie

    Głosy: 8 80,0%
  • wsio ryba

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser

Guest
314pgsh.jpg


http://pl.tinypic.com/view.php?pic=314pgsh&s=9#.VtnBdJzhCHs

Jak w temacie i jak na fotce wyżej.
 

DeletedUser

Guest
To niedobre rozwiązanie. Osobiście uważam,że i tak jest za dużo tego na ekranie. Niech te przyciski będą
sobie w ratuszu jak jest teraz.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja to bym dodała wręcz chowanie/zwijanie wszystkiego co sie da z ekranu. Zadania, bonusy, promocje, tak jak to jest z listą gildii/znajomych/sąsiadów.
 

DeletedUser15959

Guest
Uważam, że to dobre rozwiązanie, ale złe położenie.

Obecnie aby sie do tego dostac, trzeba klikać 3 razy, a mozna raz. A że gra muli, to trwa to niemiłosiernie długo. Zbyt długo, jak na takie informacje.

Przeniesienie skrótów na prawy pasek ikon miałoby wiekszy sens.

Bo o własnym rozwijalnym menu skrótów to już nawet nie marzę.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł jest nie przemyślany. Całkowicie się zgadzam z Natalią. Gdyby była taka opcja, że można to wszystko,
co jest na brzegach ekranu zwijać i rozwijać czyli chować jak pasek z sąsiadami, to wtedy bym się zastanowił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
To może niech wszystkie przyciski będą na ekranie, po co w ogóle widok miasta :)
 

DeletedUser14004

Guest
14 kart otwartych?
Ok, a na poważnie, to jestem na nie, moim zdaniem będzie tylko przeszkadzać.

//PablooS
13 to mało :p Ja czasem otwieram np. nowe posty na forum, to wychodzi średnio 25.
I spokojnie wszystko działa, chyba że mam coś wymgającego (flash [nie tylko foe], yt, twitch czy jakaś gra przez klienta) to potrafi nagle przeglądarka wszystko odświeżyć, ale to wina przeglądarki (mam nadzieję, że coś z tym zrobili, bo wyszła nowa wersja wczoraj). Do takich czynności nie polecam Chrome, ale pewnie wiesz jak on jest "RAMożerny".
 

DeletedUser15643

Guest
To może niech wszystkie przyciski będą na ekranie, po co w ogóle widok miasta :)

Zgadzam się. Wtedy może przynajmniej przyciski będą się ładowały bez przeszkód (w przeciwieństwie do miast, map epok i map GvG).

Uważam, że to dobre rozwiązanie, ale złe położenie.
Obecnie aby sie do tego dostac, trzeba klikać 3 razy, a mozna raz. A że gra muli, to trwa to niemiłosiernie długo. Zbyt długo, jak na takie informacje.
Przeniesienie skrótów na prawy pasek ikon miałoby wiekszy sens.

Bo o własnym rozwijalnym menu skrótów to już nawet nie marzę
.

W całości popieram.
 

DeletedUser

Guest
14 kart otwartych?
tak i MI WSZYSTKO SMIGA
jakim cudem ludzie skarza sie ze gra muli albo nie dziala toja poprostu nie wiem...

ale wracajac - mam 27calowy monitorek i uwazam ze czesc rzeczy moglaby byc latwiej dostepna i dla mnie najwygodniej bylby ten rog ktory w projekcie wskazalem
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
ale wracajac - mam 27calowy monitorek i uwazam ze czesc rzeczy moglaby byc latwiej dostepna i dla mnie najwygodniej bylby ten rog ktory w projekcie wskazalem

To sobie poczytaj w komentarzach o aplikacji mobilnej co team ma za problem w dodawaniu ikon jak i innych podstawowych funkcji do gry.

Za to reklamki i trąbki idealnie się wpasowują :)
 

DeletedUser

Guest
co wy macie z ta aplikacja - fakt jest tak niedopracowana ze korzystamz niej by na wiadomosci odpisac i tyle bo do niczego innego sie nie nadaje wiec po kiego se mobilna wersje glowe zawracac? rownie dobrze mogloby jej nie byc i bylby swiety spokuj :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
co wy macie z ta aplikacja - fakt jest tak niedopracowana ze korzystamz niej by na wiadomosci odpisac i tyle bo do niczego innego sie nie nadaje wiec po kiego se mobilna wersje glowe zawracac? rownie dobrze mogloby jej nie byc i bylby swiety spokuj :)
Nie zrozumiałeś, bo ie przeczytałeś tematu.

A aplikacja jest więc mamy prawo używać, aktualnie gvg polega na młóceniu sektora, więc po co mi ono. Dlatego aplikacja zapewnia stabilną grę, bez zbędnych zacięć jak na razie u mnie. A na kompie mi się zacina wszystko (tia wiem tobie wspaniale działa i śmiga czuj sie wyróżniony)
A co do samego wątku, ty mówisz że masz 27 cali aleeeeee graja w tą gre ludzie na 10 calach i nie da się opcji ekranowych pogodzić wg teamu.
To tak samo jak w temacie apki gracze mają 2 calowe smartfony wiec nie dodamy wam ikony bezczynności bo oni mało widzą ;)
 
Do góry