Zmiana liczby punktów za zbiory

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie bo jak teraz dają 10x mniej punktów za eco, a za walki tak samo to gracze eco są pokrzywdzeni ;)

jeżeli ktoś gra eco, to raczej nie zawraca sobie głowy rankingiem - 'pogodni' farmerzy w rankingu nie zajmą wysokiej pozycji. ;)
więc po co im punkty?
 

DeletedUser1724

Guest
Wygląda na to, że wzór przeliczający punkty został zmieniony bez uprzedniej informacji. Z pobieżnego spojrzenia wygląda to tak, jak gdyby liczba zbiorów była teraz dzielona przez 800 a nie przez 300.

To Ci się źle Bartek wydaje i to grubo .... Bo u mnie osobiście dzielna wyszła ponad 1800, u Fumikoo prawie 1700 więc gdzie tutaj jest jakaś konkretna liczba i skąd wziąłeś to 800 to nie wiem ....

Zresztą też jak Fumikoo pisał, że na świecie A dzieli mu przez 300, a tylko na świecie B dzielna jest dziwna .... Nie potrafię tego skumać o co chodzi ;/

- - - Zaktualizowano - - -

jeżeli ktoś gra eco, to raczej nie zawraca sobie głowy rankingiem - 'pogodni' farmerzy w rankingu nie zajmą wysokiej pozycji. ;)
więc po co im punkty?

nexter napisz do Supportu, poproś o skasowanie konta i graj od nowa :)
 

DeletedUser314

Guest
jeżeli ktoś gra eco, to raczej nie zawraca sobie głowy rankingiem - 'pogodni' farmerzy w rankingu nie zajmą wysokiej pozycji. ;)
więc po co im punkty?

Tak mam gdzieś ranking ale moja gildia jest pierwsza i chce pierwszą pozostać więc robi mi różnice czy bd 100'ny czy 1000'ny :)
 

DeletedUser

Guest
nexter napisz do Supportu, poproś o skasowanie konta i graj od nowa :)
Tak mam gdzieś ranking ale moja gildia jest pierwsza i chce pierwszą pozostać więc robi mi różnice czy bd 100'ny czy 1000'ny :)
ale co to ma do rzeczy??? :)
jeszcze raz powtórzę: farmerzy ECO, zajmujący się zbieraniem młotków i monet i unikający walk, nie dbają o pozycje w rankingu, bo gdyby dbali, to by chwycili za widły i ruszyli do boju ;) więc jeśli ktoś nie dba o pozycję, to po co mu punkty???
nie rozumiem Waszego 'rozgoryczenia' w tym temacie. tym bardziej, że obaj nie jesteście Eco.
 

DeletedUser1724

Guest
Nie byłoby może takiej afery jakby te zmiany dosięgły wszystkich w równym stopniu, a jak widzimy - jest różnie o czym pisał Fumikoo w #19 .... i tego zrozumieć nie potrafię, bo albo wszyscy mają tak jak wielu albo nikt ....
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanko - w jaki sposób wyciągasz 9585 monet z dwuspadowych - skoro one dają ok 1200/24h?
 

DeletedUser3

Guest
Nie byłoby może takiej afery jakby te zmiany dosięgły wszystkich w równym stopniu, a jak widzimy - jest różnie o czym pisał Fumikoo w #19 .... i tego zrozumieć nie potrafię, bo albo wszyscy mają tak jak wielu albo nikt ....
Przykro mi, ale nie było żadnej afery, póki nie zacząłeś jej tworzyć, Apo.
Tak często podkreślasz swój staż na forum i w grze a zachowujesz się zarazem jak gdybyś nie wiedział, że błędy się zgłasza do supportu zamiast robić zbędne i niepotrzebne larum (jak zresztą niektórzy w tym temacie zdążyli zauważyć). A czemu do supportu? Otóż gdy błędy są zgłaszane do techników, potrzebne są przykłady kont, na których występuje - dzięki temu każdy programista od razu widzi konto, jego zawartość i wszystkie dostępne logi a więc może szybciej zdiagnozować i wyeliminować problem.
Jeżeli masz ochotę podyskutować na ten temat, to zapraszam na PM.

Oświadczam niniejszym, że zmiana nie była intencjonalna, nie wyszła ze strony gamedesignu, dotyczy tylko niektórych kont na niektórych światach i jest to po prostu bug, który będzie naprawiony. Jeżeli ktoś jeszcze go doświadcza, to proszę zgłosić do supportu.

Dziękuję i pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry