Zmiana liczby punktów za zbiory

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
Dzisiejszego dnia, a raczej wieczora myślałem, że z nerwów wyrzucę komputer przez okno jak zobaczyłem ile punktów dostałem za zbiór monet z dwuspadów !!!!

Najpierw wyliczenia, żeby było wiadomo o czym piszę, a raczej krzyczę do tych <pip> z IG !!!!!!!!

60 dwuspadów x 9585 = 575.100 monet

575.100 : 300 = 1917 punktów do rankingu !!!! Tak było przed wprowadzeniem changeloga 0.26 !!!!!!!!!!!!!!

Obecnie jest tak:

575.100 : 1820 = 315 punktów rankingowych dostałem ze zbioru
!!!!!!!!!! CO TO <PIP> MA BYĆ SIĘ PYTAM !!!!!!


Trzymałem nerwy na wodzy i pogodziłem się z wprowadzonymi zmianami w walkach ( różnicy w punktacji prawie nie widzę żadnej), a mimo to zapowiedziana w changelogu zmiana o nich jest, tak samo o Perłach, a gdzie tam jest napisane coś o zmianie dzielnika ze zbiorów monet i zaopatrzenia, a jak widzimy różnica jest kolosalna !!!!!

Ktoś mi to może wyjaśnić bo jak to ma tak wyglądać to mam w nosie to całe IG i ich projekt, który zakłada okradanie nas z punktów i nie liczenie się z graczami !!!!

Ja się domagam rekompensaty w straconych punktach, bo nie było mowy o tak drastycznej zmianie !!!! Wrrrrrrrrrrrr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Tam zaraz Team zamknie temat po udzieleniu odpowiedzi, a tutaj jest dyskusja.

Ps. Niech najlepiej w ogóle zlikwidują ten ranking, punktacje i powiedzą graczom z topki cenz Bo tak to wygląda, że mają w nosie starych graczy i liczą tylko i wyłącznie na nowych co im pieniążki przeleją ... banda złodziei ;/

A poniżej piękny filmik, który pięknie pasuje do IG. UWAGA !!!! Tylko i wyłącznie +18 !!!!

[video=youtube;w_RMAON0gLI]http://www.youtube.com/watch?v=w_RMAON0gLI[/video]

Edit by Newer:
Wykropkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm pamiętaj o tym proszę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Wiem żartuje sobie, sam napisze jutro około 18 jak to wygląda u mnie. Ale sądze że zapewne będzie tak jak u was :(

Ja sobie poczekam na wypowiedź Bryfft-a, który pewnie da mi bana i zamknie temat, bo tak jest najwygodniej ..... Ja nie odpuszczę na pewno, bo dosyć mam traktowania graczy grających w to od bardzo dawna (nie którzy od początku) ... Kładą kłody pod nogi graczy puki z nich doją pieniądze lecz szacunku w ten sposób sobie nie wyrobią i przyszłości im nie wróże bowiem kiedyś ten kurek się zakręci za te ich zmiany durne ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wychodzi na to ,że nowy gracz aby zdobyć pierwsze ptk za złoto lub młotki będzie musiał grać kilka dni ;-) może to takie nowe urozmaicenie ?
Albo ktoś źle zrozumiał reklamę "zwolnij szkoda życia" haha
 

DeletedUser2657

Guest
Nie wiem, czemu nie zwróciłem na to uwagi...wcześniej dostawałem prawie 700 pkt z dwuspadów, teraz może z połowę..? Jutro dokładniej zobaczę, ale już w południe jak zbierałem miałem wrażeni, że jakoś mało tych pkt.
 

DeletedUser5571

Guest
Ten błąd tylko występuje w dwuspadowych domkach? U mnie w epoce rozkwitu średniowiecza wszystko jest po staremu, a to dziwne bo licznik punktów za monety i produkcje powinien być ogólny dla wszystkich budynków, więc może po prostu wkradł się błąd w kodzie?
 

DeletedUser

Guest
Ktoś mi to może wyjaśnić bo jak to ma tak wyglądać to mam w nosie to całe IG i ich projekt, który zakłada okradanie nas z pieniędzy i nie liczenie się z graczami !!!!
Ja się domagam rekompensaty w straconych punktach, bo nie było mowy o tak drastycznej zmianie
krótko: o jakim okradaniu z pieniędzy jest tu mowa, bo nie rozumiem???
czy zmiany dotyczą tylko Apo, czy wszystkich? jeśli wszystkich graczy, to o co biega?
chętnie oddałbym trochę punktów tym, którzy czują się 'pokrzywdzeni'. ;)

Edit by Newer:
Wykropkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm pamiętaj o tym proszę
a tu specjalnie dla Newer'a mam pytanie - które z poniższych 'wykropkowanych wyrażeń' jest wulgaryzmem??? :D
a...... , b......., c........, d......, e......, f..., g...., h..., i...., j..., k....., l...., m......., n...... - itd.
i które z nich są niedopuszczalne? ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5069

Guest
Najlepiej chyba pisać bezpośrednio na angielskim forum, bo Bryfft i spółka nie mają żadnego wpływu na grę, sami nie potrafią rozwiązać problemów graczy tylko piszą do prawdziwego supportu, więc nie spodziewaj się od wolontariuszy, że w jakikolwiek sposób zainteresują się twoim zgłoszeniem.
 

DeletedUser1724

Guest
krótko: o jakim okradaniu z pieniędzy jest tu mowa, bo nie rozumiem???

Fakt, wkradł mi się mały błąd, bo miałem na myśli punkty, a nie real kasę ^^ Z nerwów czasem się palnie coś innego niż się myślało ;/
 

DeletedUser

Guest
nie macie innych rzeczy do roboty? te smieszne punkciki i tak nie oddaja obiektywnie "statusu gracza" raczej oddaja to kto ile czasu zmarnowal na gre. a tak btw. z czego Cie okradło inno games? z wirtualnych punktow... ludzie badzcie powazni!
 

DeletedUser1724

Guest
nie macie innych rzeczy do roboty? te smieszne punkciki i tak nie oddaja obiektywnie "statusu gracza" raczej oddaja to kto ile czasu zmarnowal na gre. a tak btw. z czego Cie okradło inno games? z wirtualnych punktow... ludzie badzcie powazni!

Jakby Ci całe miasto wykasowali i kazali grać od początku to też byś tak napisał ???
 

DeletedUser

Guest
O każdej zmianie gracz powinien być informowany, to po pierwsze. Po drugie, ranking jest dla niektórych celem gry. Nie każdy gra bo gra. To tyle odnośnie wypowiedzi kolegi 2 posty wyżej.
 

DeletedUser426

Guest
Czytam ten temat kolejny raz i nadal nie widze sensu .. a nie mówiac o logice xd Rozumiem ze kradzież ciezko wyklikanych punktów które sie należa jest ogromną zbrodnia :)
Poleciłbym dobrego adwokata i pozwij ich do sądu.
Bo tak realnie co im mozesz zrobic ? napisac kilka postów a forum jakimi to sa złodziejami. Kilka osób co nie wie o co chodzi powie ze masz racje ,reszta ma to gdzies bo gra nie jest celem ich życia.
Jak dla mnie strzelanie popisówki i robienie sztucznego zaintresowania na forum.
 

DeletedUser

Guest
To może ranking powinien być skasowany ? no bo po co ? budować aby budować zbierać aby zbierać. Chcesz to walczysz nie to nie.
Gdyby chociaż jedna osoba powiedziała ,że wraz z 0.26 będzie inna punktacja to ok nie ma sprawy.
Nie każdy gra aby grac i ma gdzieś ptk i ranking ale są też tacy co zrobili już wszystko i teraz albo czekają na nową epokę albo grają dla rankingu. Kto co woli.
 

DeletedUser

Guest
teraz albo czekają na nową epokę albo grają dla rankingu. Kto co woli.
sugerujesz, że nie można czekać na nową epokę i grać dla rankingu - to ciekawe ;)
a co do zmian... czy skoro nie wspomniano o tej zmianie, to czy uzasadniony jest rwetes z hasłami o Oszustwie i Kradzieży???
według mnie nie. to nie jest jakaś duża zmiana. rankingu ona raczej nie zmieni, bo dotyczy wszystkich graczy, więc przy tej samej aktywności co wcześniej (i aktywności innych graczy) dany gracz będzie w podobny sposób piąć się po drabinie rankingu. więc o co ten szum???
 

DeletedUser

Guest
Gram na A i B
na A zbieram co godzinkę 5400 złota przelicznik 300
na B zbieram raz na 24 / 700tys przelicznik 1692 więc powiedz mi ocb ?
Na A zbieram raz na 24 / 64tys młotków przelicznik 300
Na B zbieram raz na 24 / 140tys młotków przelicznik 1692
Mam postawić sobie wszystko z niższej epoki ?
Tak samo nie wiem czy jak wykupię teren za 6tys medali to czy mi nie odejmie w rankingu..
Gram i dla przyjemności jak i dla rankingu bo fajnie jest zobaczyć siebie jako top1 ale to co się dzieje jest trochę dziwne..
 

DeletedUser

Guest
@Fumikoo: obawiam się, że ciężko będzie nam się dogadać. nie pytałem Ciebie, gdzie grasz, ani ile zbierasz, ani też o przyczyny Twojego grania. Pisałem natomiast o tym temacie i braku jego uzasadnienia. nie o Tobie ;) Pisałem też o rankingu - gdzie zmieniła się punktacja nie tylko za zbiory. ale co ważne i za walki. i trzeba obie opcje uwzględniać przy zmianach w naliczaniu punktów a nie jedną.

- - - Zaktualizowano - - -

można mieć żal za brak informacji o zmianach, ale nie warto przekraczać tej granicy 'żalu' w wypowiedziach. czyli niepotrzebne jest 'rzucanie mięsem' ;)
 

DeletedUser1724

Guest
Gram na A i B
na A zbieram co godzinkę 5400 złota przelicznik 300
na B zbieram raz na 24 / 700tys przelicznik 1692 więc powiedz mi ocb ?
Na A zbieram raz na 24 / 64tys młotków przelicznik 300
Na B zbieram raz na 24 / 140tys młotków przelicznik 1692

Nexter to wyjaśni mi to o czym napisał Fumikoo ??? Z tego co się dowiedziałem to na niemieckim FoE takiego problemu nie mają i u nich normalnie liczy więc co jest tutaj grane i gdzie jest cholera Team !!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser5506

Guest
Ten przelicznik jest smieszny..

W rozwoju miasta wlasnie powinny byc najlepiej liczone punkty za surowce, a za walki mniej. Dobra dniowka i mozna zdobyc z 2k w epoce rozkwitu sredniowiecza...
Nie wiem kto wymyslil ze punkty z wojen sa dzielone przez 50. Powinny byc punkty za medale lub za zajecie np. 1 miejsca w epoce kolonialnej w turnieju to 7k do rankingu zeby nie nabijac medali na perlach...
 

DeletedUser

Guest
jeszcze raz powtórzę dla 'miłośników rankingów' & 'zbieraczy punktów':
ta zmiana nie zmienia 'sytuacji rankingowej', bo dotyczy wszystkich graczy danego świata, więc przy tej samej aktywności danego gracza co wcześniej (i aktywności pozostałych graczy) ranking będzie wyglądać podobnie, bo gracze w podobny sposób będą piąć się po drabinie rankingu. po prostu nie rozumiem, jak można tego nie rozumieć ;)
i dlatego wyzywanie od oszustów i złodziei jest nie na miejscu. to, że o tym nie wspomniano w zmianach nie należy traktować od razu w kategorii usiłowania popełnienia zbrodni wojennej (na ludności FoE). to raczej mały smrodek i niedopatrzenie. ;)
 

DeletedUser314

Guest
jeszcze raz powtórzę dla 'miłośników rankingów' & 'zbieraczy punktów':
ta zmiana nie zmienia 'sytuacji rankingowej', bo dotyczy wszystkich graczy danego świata, więc przy tej samej aktywności danego gracza co wcześniej (i aktywności pozostałych graczy) ranking będzie wyglądać podobnie, bo gracze w podobny sposób będą piąć się po drabinie rankingu. po prostu nie rozumiem, jak można tego nie rozumieć ;)
i dlatego wyzywanie od oszustów i złodziei jest nie na miejscu. to, że o tym nie wspomniano w zmianach nie należy traktować od razu w kategorii usiłowania popełnienia zbrodni wojennej (na ludności FoE). to raczej mały smrodek i niedopatrzenie. ;)

Nie bo jak teraz dają 10x mniej punktów za eco, a za walki tak samo to gracze eco są pokrzywdzeni ;)
 

DeletedUser3

Guest
Wygląda na to, że wzór przeliczający punkty został zmieniony bez uprzedniej informacji. Z pobieżnego spojrzenia wygląda to tak, jak gdyby liczba zbiorów była teraz dzielona przez 800 a nie przez 300. Ale ostrzegam, że to tylko z tego, co rzuciłem okiem.
Gdy zdobędę odpowiednią informację, dam znać.

Apeluję też o bardziej stonowane wypowiedzi, jak to ujęli niektórzy z wypowiadających się wcześniej:
MrPrzypadek napisał:
z czego Cie okradło inno games? z wirtualnych punktow... ludzie badzcie powazni!
Strielok napisał:
napisac kilka postów a forum jakimi to sa złodziejami. Kilka osób co nie wie o co chodzi powie ze masz racje ,reszta ma to gdzies bo gra nie jest celem ich życia.
Jak dla mnie strzelanie popisówki i robienie sztucznego zaintresowania na forum.

Podsumowując: wiem - wszystkie zmiany powinny być ogłoszone wcześniej. Przepraszam, że nie były, ale nie wiedział o tym najwyraźniej nikt poza kimś, kto wprowadził zmiany. Tymczasem jednak plucie jadem niczemu się nie przysłuży, zatem proszę od teraz o spokój.
 
Status
Zamknięty.
Do góry