Zmiana epoki zmiana wyglądu budynków

  • Rozpoczynający wątek piotreks
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4428

Guest
zmiana epoki...

to gupie wedlug mnie + brak ankiety
 

DeletedUser4428

Guest
że jest to gupi pomysł żwazywszy na to, że jest napisane np. wczeasne średniowiecze - zaklad szewski. poza tym zawze robisz nowe budowle (najkorzystniej) i ich nie"rozwijasz", a jak chcesz je rozwijać to zapraszam do gry goodgame empire, plemiona. chcialem tez napisac, że ankieta powinna być, a napisalem tak krótko, gdyż zrobiłeś tak samo krótko cały temat
 

DeletedUser

Guest
że jest to gupi pomysł żwazywszy na to, że jest napisane np. wczeasne średniowiecze - zaklad szewski. poza tym zawze robisz nowe budowle (najkorzystniej) i ich nie"rozwijasz", a jak chcesz je rozwijać to zapraszam do gry goodgame empire, plemiona. chcialem tez napisac, że ankieta powinna być, a napisalem tak krótko, gdyż zrobiłeś tak samo krótko cały temat

No tak nie rozwinąłem tematu ale bardziej chodzi mi o budynki mieszkalne bo głupio wyglądają budynki z epoki żelaza w średniowieczu nie mówiąc o dalszych epokach ps. a o co chodzi z tą ankietą

- - - Zaktualizowano - - -

że jest to gupi pomysł żwazywszy na to, że jest napisane np. wczeasne średniowiecze - zaklad szewski. poza tym zawze robisz nowe budowle (najkorzystniej) i ich nie"rozwijasz", a jak chcesz je rozwijać to zapraszam do gry goodgame empire, plemiona. chcialem tez napisac, że ankieta powinna być, a napisalem tak krótko, gdyż zrobiłeś tak samo krótko cały temat

No tak nie rozwinąłem tematu ale bardziej chodzi mi o budynki mieszkalne bo głupio wyglądają budynki z epoki żelaza w średniowieczu nie mówiąc o dalszych epokach ps. a o co chodzi z tą ankietą
 

DeletedUser4428

Guest
no to przecierz nie zrobisz z chaty z epoki kamienia jakieś willi. te domy sie burzy i zastępuje nowymi, a co do ankirty dodajesz ją pod tematem
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z Keirarotem - pomijam już fakt, że budynek z epoki brązu czy żelaza ( zwlaszcza mieszkalny) - jest malo ekonomiczny w późniejszych epokach -
stworz ankiete - ludzie oddadzą glosy...
 

DeletedUser

Guest
no to przecierz nie zrobisz z chaty z epoki kamienia jakieś willi. te domy sie burzy i zastępuje nowymi, a co do ankirty dodajesz ją pod tematem

no tak tylko ze haty z epoki zelaza sa ladniejsze niz te z epoki sredniowiecza a w sredniowieczu byly brzydkie i obskurne i tak powinna wygladac zmiana

- - - Zaktualizowano - - -

no to przecierz nie zrobisz z chaty z epoki kamienia jakieś willi. te domy sie burzy i zastępuje nowymi, a co do ankirty dodajesz ją pod tematem

no tak tylko ze haty z epoki zelaza sa ladniejsze niz te z epoki sredniowiecza a w sredniowieczu byly brzydkie i obskurne i tak powinna wygladac zmiana
 

DeletedUser

Guest
No to posaź sobie kwiaty :)
W tej grze chodzi o myślenie , a nie o widoczki - nie zawsze to co się opłaca musi być ładniejsze - a sięgając do historii budynki we wczesnym sredniowieczu właśnie urodą nie grzeszyły:)
 

DeletedUser314

Guest
no tak tylko ze haty z epoki zelaza sa ladniejsze niz te z epoki sredniowiecza a w sredniowieczu byly brzydkie i obskurne i tak powinna wygladac zmiana
brzydkie i obskurne bo wczesne średniowiecze było brzydkie i obskurne.

Ta gra równie dobrze mogła by być wyłącznie tekstowa, ale tak jest przejrzyściej, Twój pomysł nie pasuje tutaj.

Chcesz mieć ładne miasto nic nie stoi na przeszkodzie, jedna osoba u mnie w Gidli np ma Central Park w środku miasta na 15x15 kratek, co prawda ma zapas ponad 4kk młotków, ale jak ty chcesz mieć ładne miasto również możesz się pobawić nikt CI nie broni.

- - - Zaktualizowano - - -

Nie kumacie o co mi chcocho

Może gdybyś nie pisał równoważnikami byśmy wiedzieli o co Ci chcocho.

- - - Zaktualizowano - - -

A chodziło Ci zapewne o to by budynki produkujące towary i młotki zostawały, żeby w mieście było wszystko.

To łatwo wytłumaczyć, weźmy przykład mojego realnego miasta, nie mamy tu żadnych fabryk tylko usługi. Więc jak możliwe, że jakoś funkcjonujemy?
Po prostu produkcja jest w miasteczkach otaczających moje miasto i z tych miasteczek przyjeżdżają do nas żeby nabyć różne usługi i za te zarobione pieniądze możemy kupić np cegły.

Czyli jak mam miasto w CA gdzie mam same plantacje tytoniu które są drogie, moje miasto może się wyżywić, bo dam low levelowcą z mojego kontynentu paczkę fajek za 10kG ziemniaków :). Analogicznie z kulturą ja do nich pojadę pozwiedzać łuki triumfalne , a oni do mnie do fryzjera :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Abyśmy kumali o Ci chcocho musialbyś sie bardziej rozwinąć , np tak jak budynki w grze :D
 

DeletedUser4428

Guest
rozumiem o co kaman piotreks, ale ten pomysł jest bez sensu
 

DeletedUser

Guest
Jakby to ująć. Pomysł według mnie kiczowaty. Jest dobrze jak teraz. Niejasno opisałeś o co chodzi, później też tłumaczysz, że domyślaj się, o co chodzi. Ja jestem na "Nie", choć nawet nie ma gdzie głosować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
rozumiem o co kaman piotreks, ale ten pomysł jest bez sensu

ok nastepnym razem zastanowie sie dwa razy zanim cos napisze musze lepiej przestudiowac forum

- - - Zaktualizowano - - -

rozumiem o co kaman piotreks, ale ten pomysł jest bez sensu

ok nastepnym razem zastanowie sie dwa razy zanim cos napisze musze lepiej przestudiowac forum

- - - Zaktualizowano - - -

to gupie wedlug mnie + brak ankiety

Zazucilem temat nie czytajac przyklejonego :(
 

DeletedUser1724

Guest
A mi się podoba i jakby była ankieta to dałbym na "nie", a potem napisał jeszcze, że w sumie mi się podoba ale nie mógłbym już zmienić głosu, więc byłbym jednak bardziej przekonany na "nie" niż na "tak" choć nie wiem czy w ogóle zdecydowałbym się głosować ^^

Tak ten pomysł tutaj pasuje :D
 

DeletedUser426

Guest
Próbuje sobie wyobraźić jak wyglada Chata w epoce kolonialnej
 

DeletedUser426

Guest
Mylisz pojęcia , gra nie ma nic współnego z realnym zyciem. No chociaz niektórzy mają problemy z odróznieniem
 

DeletedUser3787

Guest
Mylisz pojęcia , gra nie ma nic współnego z realnym zyciem. No chociaz niektórzy mają problemy z odróznieniem

Pisałem Ci już abyś nie zaczepiał "spokojnych graczy". Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie trolluj po całym forum.
Ja napisałem na temat i dałem przykład. Jeżeli czegoś nie rozumiesz to najpierw się spytaj.
 

DeletedUser426

Guest
Pisze ciągle na temat a że niektórzy uwarzają sie za centrum zainteresowania to nie mój problem.
 

DeletedUser4420

Guest
Wg mnie pomysł kiepski.Wszystko wygląda dobrze,a jeśli nie podoba ci się wygląd chaty z epoki brązu w epoce żelaza,to oszczędź trochę i pobuduj wszystko tak żeby było z epoki żelaza.Ponadto mam ochotę walnąć słownikiem w cały ten temat,bo aż w oczy kłuje.
PS.Czy to normalne,że zdążę zbadać pół epoki zanim jakkolwiek się rozbuduję?
 

DeletedUser3787

Guest
Gellarity nie przejmuj się. Na każdym forum roi się od [osób?] co nie potrafią poprawnie pisać ale za to wykazują jacy są "mądrzy".
Na takich to nawet słowniki nie działają, bo "oni" i tak wiedzą najlepiej.
Wracając do tematu to w każdej epoce są nowe budynki. Wystarczy troszkę pomyśleć i wtedy tematu tego pokroju by już nie było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry