Zmiana czasu naliczania jednostek z Alcatraz po nowym update do wersji 1.199

Status
Zamknięty.

gregorvski

Szlachcic zagrodowy
Witam, czy tez zauwazyliscie ta zmiane na gorsze? OtozObecnie jest tak ze zegar zaczyna liczyc dopiero po zbiorze, tak jak zbiory w budynkach, masz np co 24h, jak przespisz i zbierzesz 2h pozniej to od tego czasu kolejne 24h. Wczesniej Alcatraz mialo ok 15h45min, gdy skonczylo ten czas to automatycznie lecialo kolejne 15h45min, w rezultacie zbieralo sie jednostke bez wzgledu na to o ktorej w kolejny zbior potrafil byc. Czyli jak minelo mi 15h45min o 21.00, a zaspalem i obudzilem się rano o 8.00 po 11h, to zbierajac produkcje z alcatraz o 8.00, kolejny zbior byl juz za 4h45min a nie dopiero za kolejne 15h45min. To byl jedyny taki budynek, ktory nie wymagal zbioru by leciec z kolejna paczka, az do czasu aktualizacji na 1.199 :(
Czy ktoś wie cos na ten temat? Zmienili bo sie dopatrzyli błędu? Czy zmienilo bo "dobra zmiana"?
 

aza III

Wójt
Inaczej naliczalo. Sam zauważyłem że nigdy nie mijało 24 godziny, zawsze było szybciej. Jak jest teraz niestety nie wiem.
 

Devine111

Baron
Nigdy nie mijało 24, bo byłeś w gildii, której poziom zapewniał skrócenie czasu szkolenia jednostek - tak ten bonus działa również na Alcatraz
 

gregorvski

Szlachcic zagrodowy
Ok, to kto mi wytlumaczy czemu po zebraniu jednostek z alcatraz poprzednio, nigdy nie widnial pelny czas ~15,5h tylko bylo to 11h, 10h, 9h? Dopiero od kilku dni widze ze po kazdym zbiorze wskakuje pelne 15h45min
 

Borisel

Hrabia
Albo możliwe , że zmieniłeś gildię na z mniejszym bonusem do szkolenia albo źle patrzyłeś . Nigdy tak nie było , żeby liczyło cały czas w kółko - niezebrane jednostki z perły zatrzymywały czas do kolejnego zbioru - nieważne czy zebrane o 6 rano czy 20 wieczorem - po zbiorach liczyło od nowa - czyli tak jak powinno
 

gregorvski

Szlachcic zagrodowy
Dziwne w takim razie. Nie gram w gre od miesiąca by nie wiedzieć ze bonus zebrania się liczy od poziomu gildii, owszem zmienialem gildie ale z poziomu 100 na niższy, wiec nijak sie to ma do tego. Ok, może coś mi sie poknocilo, aczkolwiek dalbym reke uciac ze tak nie bylo. Zazwyczaj sprawdzam czas w perlach na ktorych mi zalezy, i nie raz chwile po zbiorach sprawdzalem alca i bylo mniej niz oryginalne. No coz. Dla mnie zagadką pozostanie. Możliwe ze cos mi sie ostro filmiło przez kilka miesięcy
 

chudya

Hrabia
Witam, czy tez zauwazyliscie ta zmiane na gorsze? OtozObecnie jest tak ze zegar zaczyna liczyc dopiero po zbiorze, tak jak zbiory w budynkach, masz np co 24h, jak przespisz i zbierzesz 2h pozniej to od tego czasu kolejne 24h. Wczesniej Alcatraz mialo ok 15h45min, gdy skonczylo ten czas to automatycznie lecialo kolejne 15h45min, w rezultacie zbieralo sie jednostke bez wzgledu na to o ktorej w kolejny zbior potrafil byc. Czyli jak minelo mi 15h45min o 21.00, a zaspalem i obudzilem się rano o 8.00 po 11h, to zbierajac produkcje z alcatraz o 8.00, kolejny zbior byl juz za 4h45min a nie dopiero za kolejne 15h45min. To byl jedyny taki budynek, ktory nie wymagal zbioru by leciec z kolejna paczka, az do czasu aktualizacji na 1.199 :(
Czy ktoś wie cos na ten temat? Zmienili bo sie dopatrzyli błędu? Czy zmienilo bo "dobra zmiana"?
To musiałem być bardzo nieuważnym graczem, ponieważ przez te kilka lat tego nie zauwazyłem.
 

Ferdinand

Baron
również nic takiego nie zauważyłem, powiem nawet więcej, zauważyłem że licznik (jak w każdych innych budynkach) startował dopiero po zebraniu woja. Nigdy nie chciało zbierać mi się o np. 4 czy 5 rano tylko powiedzmy 3-4 godziny później, zauważyłbym kolejne "szybsze" zbiory na bank ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry