Zmiana czasu ataków/akcji [nie przejdzie]

  • Rozpoczynający wątek Robertolog
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł??


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jedno łączy się z drugim. Atakujesz przez cały tydzień do soboty. W niedzielę nie atakujesz tylko gwiazdkujesz i po północy znowu możesz atakować.
 

Atli

Hrabia
Według mnie autorowi tematu nie chodzi o trudność gry ale o to by sie przyjemniej grało. Pomysł bardzo dobry. Podobne rozwiązanie jest stosowane w wielu grach

Pomysł autora to UŁATWIENIE gry, więc zdecydowanie przeciw. Nie chcę mieć 24 punktów na pasku, zamieniać młotki na kasę i odwrotnie oraz motywować znajomego kiedy ten tylko tego potrzebuje.
 

DeletedUser8764

Guest
Jedno łączy się z drugim. Atakujesz przez cały tydzień do soboty. W niedzielę nie atakujesz tylko gwiazdkujesz i po północy znowu możesz atakować.

łączy się tylko w tym, że jak zrobisz jedno nie możesz zrobić drugiego.
Więc nie pisz, że motywacja i atak to to samo :p
 

DeletedUser

Guest
No właśnie, czyli jak jedno można robić raz na 24h to drugie automatycznie też.
 

DeletedUser8

Guest
Połączyłam ze starym tematem, który jest dokładnie o tym samym.

Od razu jednak powiem, że nawet gdybym ten pomysł zgłosiła, to nie przejdzie. System co 24h od raz na 24h rożni się tym, że gracz jest zmuszony wejść raz dziennie do gry, podczas gry przy drugim systemie, może co 2 dni wejść ok północy i "zaliczyć" motywacje i działania z obu. Oczywiście nie ma opcji, żeby zmienić system supportowania, a ataki zostawić co 24h, akcja to akcja, a ataki raz na 24h już by Wam się tak nie podobały, co?
 

DeletedUser8764

Guest
Od razu jednak powiem, że nawet gdybym ten pomysł zgłosiła, to nie przejdzie. System co 24h od raz na 24h rożni się tym, że gracz jest zmuszony wejść raz dziennie do gry, podczas gry przy drugim systemie, może co 2 dni wejść ok północy i "zaliczyć" motywacje i działania z obu.

Gdzie jest napisane, że muszę wejść raz dziennie. Jak mam ochotę to wchodzę raz na 3 dni raz na tydzień...
A Ci co grają to i tak się logują, wiec włodarze nie mają się czym martwić

Oczywiście nie ma opcji, żeby zmienić system supportowania, a ataki zostawić co 24h, akcja to akcja, a ataki raz na 24h już by Wam się tak nie podobały, co?

No nie wiem, jeżeli ktoś mnie zaatakuje dziś o 23:59 i o 00:01 to nie pojawi się u mnie wcześniej jak za 24h. podwójna wizyta występowała by w przypadku prawie dwudniowej nieobecności. Więc nie ma strachu o te ataki. Poza tym jak na ataku na mnie straci wojsko i nie ma drugiej armii w obwodzie to i tak szybko nie zawita.
 

DeletedUser8

Guest
Ok, Ty nie musisz, ale większość graczy będzie bardziej zmotywowana do zalogowania się do gry, niż w przypadku gdy nie będzie miała żadnej akcji do wykonania. To samo się tyczy ataków. Do tego wchodziło by w grę podwójne plądrowanie - fajne tylko dla atakujących i aktywnych graczy.

Tak jak mówiłam, nie ma to szans na przejście, zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry