[Inne] zloto i mlotki - drobna poprawka

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Czy tego chcecie

  • Tak

    Głosy: 12 60,0%
  • Nie

    Głosy: 6 30,0%
  • Nie wiem

    Głosy: 2 10,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser

Guest
w gornym prawym rogu eranu wyswietla sie nam ilosc zlota i mlotkow

szkoda tylko ze cyferki sa zbite razem i czasem ciezko odczytac ilosc

mozna to latwo naprawic dodajac separator tysieczy ( co 3 zera liczac od konca)


Czyli zamiasty 1000000 mlotkow wyswietli sie nam 1 000 000 mlotkow
podobnie zrobivc co do zlota

a jak "dziurka" na cyferki ze zlotem i mlotkami bedzie zbyt mala zawsze mozna dodac 30px do kazdejz 2ch rubryk i bezie git :) tym bardziej ze kazdy ma juz jakis panoramiczny monitorek :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Kombinujesz, kombinujesz z tymi pomysłami.
Ja już się tyle napatrzyłem na te cyferki że w ogóle nie mam problemu z odczytaniem, ile mam tysięcy czy milionów monet...
A zamiast tak dużych przerw może wystarczy "," dodać? Jeżeli ma to komuś pomóc w odczytaniu... chociaż przy takich liczbach to chyba nikt nie zwraca już uwagi, czy ma 1 czy 10 czy 100 milionów...
A co do poszerzenia okienek - to chyba już znany jest ten problem i być może kiedyś się za niego wezmą.
 

DeletedUser5506

Guest
Nie jest mi to do szczescia potrzebne ale propozycjajest nieszkodliwa wiec jestem jak najbardziej za wprowadzeniem :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Spoko, szkoda tylko ze mi się cyferki nie mieszczą... Można by to uznać za błąd ale tak jest od dawna i żadna aktualizacja tego jeszcze nie naprawiła, ba nikt się jeszcze nie poskarżył czy jak?
 

Mikekun

Książę
Mnie najbardziej wkurza w tej grze, podliczanie. Czasem braknie czasu na zbiórkę wszystkiego i już podlicza. Podliczanie powinno być dopiero jak zakończy się właściwą zbiórkę całości, a nie tylko części ;)

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser5506

Guest
Mnie najbardziej wkurza w tej grze, podliczanie. Czasem braknie czasu na zbiórkę wszystkiego i już podlicza. Podliczanie powinno być dopiero jak zakończy się właściwą zbiórkę całości, a nie tylko części ;)

pozdrawiam Mikekun

wlacz sobie mase aplikacji i jakies benchmarki na komputerze wtedy wejdz na FoE i zbierz produkcje. Jestem pewien ze zbierajac pol godziny i tak zaliczy jako jeden zbior ;D
 

DeletedUser3876

Guest
Mnie najbardziej wkurza w tej grze, podliczanie. Czasem braknie czasu na zbiórkę wszystkiego i już podlicza. Podliczanie powinno być dopiero jak zakończy się właściwą zbiórkę całości, a nie tylko części ;)

pozdrawiam Mikekun

Po zebraniu części zbiorów, podliczenie odbywa się po 2-3 sekundach od ostatniego kliku (można zdążyć z następnym), albo tak jak ja ułatwić sobie zbiory i kliknąć automatykę za 5 Diamentów. Tania i jakże przydatna funkcja dla osób, które mają mało czasu na te operacje... (automatyczny zbiór umożliwia od razu ustawienie czasu produkcji).

Co do pomysłu - jak dla mnie zbędne.
 

DeletedUser8996

Guest
Nie wiem jaki problem może być w odczytaniu liczby...
No, ale jak komuś ma to pomóc i teraz nie może przez to spać, to już nie będę taki i na tak zagłosuj ;)
 

DeletedUser

Guest
Spoko, szkoda tylko ze mi się cyferki nie mieszczą... Można by to uznać za błąd ale tak jest od dawna i żadna aktualizacja tego jeszcze nie naprawiła, ba nikt się jeszcze nie poskarżył czy jak?
Nawiązując do wypowiedzi Natalii, po dodaniu separatora w postaci spacji tym bardziej wpłynie na miejsce poświęcone liczbom. Z tego to względu jestem na NIE. Nie jest to jakiś ogromny problem wystarczy się przyjrzeć.
 

DeletedUser13723

Guest
Oczywiście że jestem na tak dla każdego pomysłu ułatwiającego grę innym graczom a co nie jest jakimś wielkim Halo,zresztą na listwie gdzie znajdują się liczniki jest wystarczająco dużo miejsca żeby poszerzyć okienka i dla programistów jest to mały pikuś:)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Oczywiście że jestem na tak dla każdego pomysłu ułatwiającego grę innym graczom a co nie jest jakimś wielkim Halo,zresztą na listwie gdzie znajdują się liczniki jest wystarczająco dużo miejsca żeby poszerzyć okienka i dla programistów jest to mały pikuś:)

Ten mały pikuś z powiększeniem okienka ciągnie się od początku gry ^^
 

DeletedUser8507

Guest
Kombinujesz z tymi pomysłami
jastem za ale z tego co wiem, to i tak liczby się ucinają
 

DeletedUser

Guest
Wątpię, że gracze, którzy mają już setki milionów monet patrzą na ich ilość. Starczy na budowę to stawia budynek.
 

DeletedUser5506

Guest
Mi od tej ilosci zlota sie tak miesza ze wiem czy jestem w stanie postawic 100 budynkow czy tez 1000 :D
 
Do góry