Zima 2023 - komentarze

koordi

Wójt
co ja pacze... laska z czapeczką mikołaja i bobrem? coś się chyba grafik niemieckich filmów dla dorosłych naoglądał :)
 

Auraya

Hrabia
Słodkie czekoladki Teda i Rozkoszne słodycze Ketebo dają fragmenty do 'Strażnica radosnego dziadka do orzechów' bezpośrednio czy to jakiś nowy zestaw gdzie nowy i stary budynek bedzie do wyboru?
 

Koi No Yokan

Szlachcic
Nareszcie jakiś event... Dawno nie było.
I to taki z nagrodami dla wszystkich, a nie tylko dla bogaczy, ufff...
I nawet głowy nie trzeba będzie w nim używać.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak trochę bardziej na poważnie, to zastanawiam się, czemu ta gra ma takie wzięcie u niektórych po tylu latach. Za pierwszym razem to jeszcze rozumiem, że człowiek przechodzi z epoki do epoki, bo chce to wszystko przejść, odhaczyć i mieć za sobą, ale potem...? Gra w sumie toczy się od eventu do eventu i to jedyne, co sprawia, że gra się jakoś kręci. Nie nudzi Was to, że tak to wszystko wygląda? :p
 

koordi

Wójt
3 Fragmenty zestawu Cudownego zimowego wypoczynku

co to za wypoczynek, bo znaleźć ni mogę

Nareszcie jakiś event... Dawno nie było.
I to taki z nagrodami dla wszystkich, a nie tylko dla bogaczy, ufff...
I nawet głowy nie trzeba będzie w nim używać.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak trochę bardziej na poważnie, to zastanawiam się, czemu ta gra ma takie wzięcie u niektórych po tylu latach. Za pierwszym razem to jeszcze rozumiem, że człowiek przechodzi z epoki do epoki, bo chce to wszystko przejść, odhaczyć i mieć za sobą, ale potem...? Gra w sumie toczy się od eventu do eventu i to jedyne, co sprawia, że gra się jakoś kręci. Nie nudzi Was to, że tak to wszystko wygląda? :p
Wrzuć to w "Dyskusje" to się pogada ;)
 

Koi No Yokan

Szlachcic
Przeczytałem sobie jeszcze raz, na spokojnie, ogłoszenie dotyczące eventu i intryguje mnie jedna rzecz...
Twoi podziemi zasługują na ucztę, dlatego przedstawiamy Sklep z Nogami Elfie - 4-poziomowy budynek, który zapewnia fragmenty zestawu do wyboru do budynku głównego wydarzenia tegorocznego, a także inne wspaniałe bonusy!
Kim jest Elfie? Kto wyrywa jej nogi? I dlaczego je sprzedaje? :D
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Zapowiedź ewentu w ogóle pojawiła się na głównej stronie?
tak
ogłoszenia - zima

chyba, że masz na mysli stronę logowania - to nie, ale szczerze mówiąc ja ją widzę bardzo rzadko xd
w zakłądkach zapisany link od razu do miasta więc nie wiem czy ktokolwiek na nią wchodzi ;D <na fonie to żadnych newsów nie ma>
 

Borisel

Hrabia
Mhm - bardzo piękny budynek jako nagroda ze zlotej ligi - idealny na 5 wg( może ktoś napisać jaki jest rozmiar i czy potrzebuje drogi? Bo pasek foe helper mi zasłania). Mimo , że nie uda mi się tego zrobić dlatego będę celował w zrobienie kalendarza - też zacne nagrody i budynek nie wymagający drogi. Nie widzę tylko nigdzie złotego ulepszania do dziadka do orzechów - gdzie to można zdobyć ?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Mhm - bardzo piękny budynek jako nagroda ze zlotej ligi - idealny na 5 wg( może ktoś napisać jaki jest rozmiar i czy potrzebuje drogi? Bo pasek foe helper mi zasłania). Mimo , że nie uda mi się tego zrobić dlatego będę celował w zrobienie kalendarza - też zacne nagrody i budynek nie wymagający drogi. Nie widzę tylko nigdzie złotego ulepszania do dziadka do orzechów - gdzie to można zdobyć ?
eh
dwa klikniecia
1701444773747.png
 

Dixaroc

Baron
Mhm - bardzo piękny budynek jako nagroda ze zlotej ligi - idealny na 5 wg( może ktoś napisać jaki jest rozmiar i czy potrzebuje drogi? Bo pasek foe helper mi zasłania). Mimo , że nie uda mi się tego zrobić dlatego będę celował w zrobienie kalendarza - też zacne nagrody i budynek nie wymagający drogi. Nie widzę tylko nigdzie złotego ulepszania do dziadka do orzechów - gdzie to można zdobyć ?
3x3 bez drogi

Mam wrażenie, że cały ten event jest zasadniczo kompletnie losowy. O ile w poprzednich miałem jakiś wpływ na wynik tak tutaj w ogóle tego nie czuję.
 

Koi No Yokan

Szlachcic
Mam wrażenie, że cały ten event jest zasadniczo kompletnie losowy. O ile w poprzednich miałem jakiś wpływ na wynik tak tutaj w ogóle tego nie czuję.
Nie dość, że losowy, to jeszcze nie ma co w nim robić :)

Zaliczanie zadań to w sumie cała zabawa...
Otwieranie prezentów to raczej kwestia farta.
To, czy zapalisz 1, czy 2 zapałki to na pewno kwestia farta.
Warsztat elfów dla płacących, więc większość ma to gdzieś.

Jedyne co można próbować zrobić to kompletowanie kalendarza zimowego, ale wątpię, czy jest to realne bez wydawania diamentów... Może Wy, bardziej doświadczeni, macie inne zdanie, ale ja po pierwszym dniu tak średnio widzę u siebie możliwość zrobienia tego w pełni.

Pod kątem okresu, którego dotyczy event powinno być na bogato, a nie dość, że event biedny mechanicznie, to i nagrody nie zapowiadają się fascynująco. I nie to, żebym narzekał na wszystko - ale jak sobie przypomnę Halloween i porównam z tym, to jakoś tak... Coś mi nie gra.

PS. Dawno temu zmienili to rozpalanie zapałek z 1-3 na 1-2? Bo jak grałem poprzednio to jeszcze rozpalało się nawet 3 zapałki...
 

koordi

Wójt
No niestety jeśli chodzi o atrakcyjność to poprzednie eventy były ciekawsze:) nie wiem czy ja zawsze pomijałem haloweenowe eventy czy co, ale ten w tym roku bardzo mi się podobał
 

antylady

Szlachcic zagrodowy
Otworzyłam dziś wszystkie prezenty (w tym dwa odsłonięte) i w ŻADNYM nie ma klucza.
Wyjątkowo to wredne.
 
Event jak lotto kalendarz bez diaxów nie możliwy do zrobienia zrobiłem 30 zadań wydałem wszystkie gwiazdki srebrna liga i nie trafiłem klucza lipa
 
Ostatnia edycja:
Do góry