Zima 2020 - konkurs na Forum.

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Winter%20Contest%202020%20logo.png

Drodzy gracze Forge of Empires!

Na święta przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego! Począwszy od dzisiaj (14 grudnia 2020 r.) rozpoczynamy nasz specjalny konkurs Zima na forum. Zapewni on trzy satysfakcjonujące wyzwania do 4 stycznia. Zalogujcie się i kliknijcie przycisk poniżej, aby zobaczyć specjalny obrazek konkursowy i jedno z trzech wyzwań.


Note: Pamiętajcie, że każde wyzwanie startuje w konkretnym dniu

W każdym wyzwaniu macie szansę na zdobycie nagrody specjalnej poprzez wysłanie poprawnej odpowiedzi. Start poszczególnych wyzwań to:
  • Wyzwanie 1 – 14 grudnia, 2020
  • Wyzwanie 2 – 21 grudnia, 2020
  • Wyzwanie 3 – 28 grudnia 2020

Nagrody:
Każdy konkurs potrzebuje nagród! Tym razem dajemy unikalne budynki z różnych eventów zimowych, a także dodatkowe Diamenty, Punkty Rozwoju i plany Pereł. To nie wszystko, 3 szczęśliwych zwycięzców będzie miało szansę zgarnąć rzadkie gadżety InnoGames.

Wyzwanie 1 - 14 grudnia
  • Nagroda: 1 Kubek do kawy InnoGames (1 nagroda), 2 Pakiety ulepszeń zimowej wieży (1 nagroda), 1000 Diamentów (3 nagrody).
  • Zwycięzcy: 5 losowo wybranych spośród tych z poprawną odpowiedzią
Wyzwanie 2 – 21 grudnia
  • Nagroda: 1 Okulary przeciwsłoneczne InnoGames (1 nagroda), 2 Wagony zimowego pociągu (1 nagroda), 100 Punktów Rozwoju (3 nagrody).
  • Zwycięzcy: 5 losowo wybranych spośród tych z poprawną odpowiedzią
Wyzwanie 3 – 28 grudnia
  • Nagroda: 1 Torba termiczna InnoGames (1 nagroda), 2 Zestawy ulepszenia Zimowej Piekarni (1 nagroda), 10 planów Pereł (3 nagrody)
  • Zwycięzcy: 5 losowo wybranych spośród tych z poprawną odpowiedzią

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez losowanie pomiędzy wszystkimi poprawnymi zgłoszeniami do końca całego konkursu.

Warunki uczestnictwa :
Czy macie konto w grze i na forum? Świetnie, to wystarczy, by wziąć udział. Jeśli nie macie - jak najszybciej je załóżcie!

Zasady konkursu:

Możecie przesyłać odpowiedzi dotyczące każdego z naszych trzech zimowych wyzwań do 4 stycznia do godziny 23:59 czasu serwera. Następnie zespół Forge of Empires sprawdzi Wasze odpowiedzi, by wyłonić zwycięzców. Przeczytajcie uważnie zasady tego konkursu:

  • Każde konto może wziąć udział w konkursie tylko raz.
  • Nie można przenieść wygranej na inne konto.
  • Członkowie zespołu Forge of Empires nie mogą brać udziału w konkursie.

Zdecydowani? Zalogujcie się aby wysłać odpowiedź już teraz! Jeśli chcecie wyrazić opinię na temat konkursu kliknijcie tutaj.

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 

Załączniki

  • Terms and Conditions - WG.pdf
    152,6 KB · Wyświetlenia: 9

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

  • Dlaczego nie otrzymałem żadnej nagrody mimo prawidłowej odpowiedzi?
    • Dla każdego wyzwania mamy ograniczoną liczbę zwycięzców. Podając prawidłową odpowiedź, dołączasz do loterii wraz z innymi graczami. Zwycięzcy wybierani są losowo.

  • Jest już dostępne nowe wyzwanie, czy mogę wziąć udział w poprzednim?
    • Tak! Nie zamykamy poprzednich wyzwań, co oznacza, że możesz rozegrać pierwsze wyzwanie od 14 grudnia do 4 stycznia o 23:59, kiedy cały konkurs zostanie zakończony

  • Jak mogę sprawdzić wyniki dla każdego wyzwania?
    • Poprawne odpowiedzi i lista osób nagrodzonych zostanie podana po 4 stycznia 2021 roku

  • Dlaczego jedno z wyzwań nie jest dla mnie dostępne?
    • Każde wyzwanie ma datę startu, co oznacza, że będziesz musiał poczekać kilka dni, zanim wszystkie zostaną otwarte.

  • Czy mogę udostępniać odpowiedzi na wyzwania moim znajomym z gildii?
    • To zależy od Ciebie, ale twoje szanse na zdobycie nagród zostaną zmniejszone, ponieważ będziemy mieli więcej uczestników z prawidłowymi odpowiedziami.

  • Nie chcę, żeby ktokolwiek kopiował moje odpowiedzi! Czy wysłanie ich jest naprawdę bezpieczne, klikając ten przycisk „WEŹ UDZIAŁ”?
    • Tak! Fora wyzwań są moderowane, co oznacza, że uczestnicy NIE będą mogli zobaczyć odpowiedzi od innych graczy, Ty również będziesz widział tylko swoją odpowiedź, oczekującą na zatwierdzenie.
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Konkurs Zima 2020 na forum - podsumowanie

Zakończyły się już nasze trzy zimowe wyzwania poniżej możecie znaleźć poprawne rozwiązania oraz laureatów.

Konkurs Zima 2020 na Forum zostaje zakończony,
Winter%20Contest%202020%20logo.png

A ponieważ jesteśmy pewni, że wszyscy jesteście ciekawi, czy podane odpowiedzi są poprawne, udostępniamy również poprawne odpowiedzi dla każdego z wyzwań:

Wyzwanie 1
Wyzwanie 2
Wyzwanie 3


Do laureatów zostanie wysłane zgłoszenie w w grze, możecie również sami się do nas zgłosić by przyśpieszyć sprawę.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział! Mamy nadzieję, że szukanie rozwiązań sprawiło Wam tyle samo radości, co nam podczas przygotowywania konkursu dla wszystkich!

Z pewnością w przyszłości będziemy organizować więcej konkursów, dajcie nam znać co chcielibyście w nich znaleźć!

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 
Do góry