FoE 8 urodziny - konkurs na forum - komentarze

DeletedUser13695

Guest
A juz myslaem ze u mnie tylko ten blad. Chyba nici z wygranej :)
 

DeletedUser22476

Guest
U mnie nie pojawia się konkurs, gdy klikam weź udział, to mogę udzielić odpowiedzi, ale nie ma żadnej grafiki
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Odpowiedź się zatwierdza klikając przycisk "Nowy temat" (Odpowiedź każdego Gracza znajduje się w oddzielnym temacie).

Grafika konkursowa znajduje się pod przyciskiem spoiler w ogłoszeniu Wyzwanie 1.
 

Łechle szlechle rampam

Szlachcic zagrodowy
Misie Pysie, bez podniety. Fajnie, że FOE coś robi ale 5 nagród? Really? Po rodzinie to rozdadzą, dla nikogo innego nie wystarczy. Same nagrody s ogóle średnie, 80 PR, bez problemu dziennie tyle wpada.
 

diverse

Szlachcic zagrodowy
działa wszystko - tylko niektórym trzeba rączkę potrzymać - zastanawiam się, czego w szkole uczą informatyki.... bo chyba nie uczą obsługi podstawowych programów....
 

JHK5

Szlachcic zagrodowy
Ciekawy konkurs z łatwymi zadaniami. Dla mnie najtrudniejsze było wyzwanie drugie i nie jestem pewien odpowiedzi. Ktoś już wyżej wspomniał, że 5 nagród za wyzwanie to zbyt mało. Wprawdzie nigdy nic nie wylosowałem, ale uważam, ze nagród powinno być zdecydowanie więcej. Poza tym mogłyby być dodatkowo większe nagrody za rozwiązanie wszystkich trzech zadań.
Może za rok :)
 

Ragnar Lodbrok1

Szlachcic zagrodowy
Ja widzę to tak że każdemu co się udało trafić wszystko w 3 zadaniach to powinnien dostać jakąś nagrodę choćby za sam udział i udzielenie prawidłowych odp
 

MacKayla*

Wójt
W ogłoszeniu konkursu było :
Poprawne odpowiedzi i lista osób nagrodzonych zostanie podana po 5 maja 2020 roku.
Musisz poczekać.
 
Ostatnia edycja:

Fruciu

Szlachcic zagrodowy
Nie napisano 'w dniu następnym po 5 maja', tylko 'po 5 maja'.
1 czerwca też jest po 5 maja :)
 
Do góry