Zgłaszanie "niegrzecznych" graczy

  • Rozpoczynający wątek BigBadBedBug
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Kilkoro członków mojej gildii zgłosiło mi pewnego gracza (ich wspólny sąsiad w grze), który na atak na jego osadę i splądrowanie któregoś z budynków reaguje wysyłając im bardzo niecenzuralne wiadomości. Wysłałem mu "grzeczne i wyważone" ostrzeżenie, że jeśli to się powtórzy, zostanie zgłoszony do supportu gry. Oczywiście odpowiedział bardzo sugestywną, jednowyrazową instrukcją, której nie przytoczę.

Moje pytanie - czy istnieje jakiś system zgłaszania takich graczy lub przywołania ich do porządku? Przejrzałem forum i nie znalazłem informacji na ten temat.
 

DeletedUser

Guest
zazdroszę nieco.... bo aż sam się prosi, by go atakować ;)
a wiadomości od niego najlepiej ignorować lub gdy się znudzi ignorowanie zgłosić.

ja bym mu napisał, że za każdą inwektywę przyjdzie mu zapłacić splądrowaniem. czyli dać mu do zrozumienia, że sam nakręca koło ataków (ku uciesze atakujących). ale to moja opcja.
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że powinieneś zgłosić sprawę teamowi gry.
 

DeletedUser8

Guest
Można zgłaszać takie przypadki supportowi poprzez system zgłoszeń.
 

DeletedUser1724

Guest
zazdroszę nieco.... bo aż sam się prosi, by go atakować ;)
a wiadomości od niego najlepiej ignorować lub gdy się znudzi ignorowanie zgłosić.

ja bym mu napisał, że za każdą inwektywę przyjdzie mu zapłacić splądrowaniem. czyli dać mu do zrozumienia, że sam nakręca koło ataków (ku uciesze atakujących). ale to moja opcja.

Ja tam chamstwa tolerować nie będę i każdy wybryk nietykiety kogokolwiek zgłosiłbym od razu :) Nie żebym był "kablem" ale mam swoje zasady w któych jasno sobie określiłem iż skoro ja nikogo nie obrażam to i mnie również proszę nie obrażać bo jak nie to buuuum i ban :D
 

DeletedUser

Guest
zgadzam sie
chamstwa nie mozna tolerowac i powinno byc tepione w zarodku
 

DeletedUser

Guest
z tymi wlotami członków gildii, to pamiętajmy że przeszkadzają w tym kontynenty. ;)

Może są rozbici po różnych kontynentach?

Najlepiej olać takiego bachora.
 

DeletedUser1724

Guest
Bachor hmmm często są to też osoby dorosłe, które wyładowują swą złość na nie winnych osobach nie tety :(
 

DeletedUser

Guest
Zgłosiłem delikwenta do supportu, dokładnie opisałem sytuację i przytoczyłem wszystkie cytaty. Niestety support wykazał się dużą biurokracją i wymaga jeszcze drugiego zgłoszenia od członka mojej gildii, który pierwszy dostał niecenzuralną wiadomość. Ten członek ma teraz problemy z Internetem i przez kilka dni go nie będzie, więc postanawiam sobie wziąć lekko sprawy w swoje ręce.

Skoro mamy taki odzew i słuszną reakcję na internetowe chamstwo, podaję do wiadomości publicznej nick problematycznego gracza (świat Cirgard):

Juttenheim

Jeśli macie go w sąsiadach i macie ochotę - obtłuc mi go ładnie i pozdrowić ode mnie. Ja ze względu na brak w sąsiadach nie mogę dobrać mu się do skóry, ale jeśli ktoś zgłosi kolejnych "takich" graczy - będę się starał odwdzięczyć i "wychowywać" ogniem i mieczem.
 

DeletedUser

Guest
Z ledwością ciągnie mi net, jak już wchodzę to przez szczęście albo z kompa znajomych jak są pod ręką ... Fakt, facet nie ma kultury, zwyzywał mnie bo?.... bo gram, jak on, tylko że nie wszyscy potrafią przegrywać. No niestety... jak na razie BBBB, wiesz że w trójkę robimy mu sieczkę z armii, sam się prosił. nawet go nie trzeba pozdrawiać on wie o co chodzi i woli się nie odzywać. Ostatnio po ataku na jednego z moich sąsiadów poniosłem klęskę .... jakoś nie zwyzywałem, tylko pogratulowałem obrony. Co zobaczyłem w zamian?....

cyt...

"... dzięki, staram się ... do następnego..."

i to rozumie... to jest gra ... szacun nyhe...:)

Juttenheim powinien brać przykład z takich ludzi, ale niestety są i tacy jak on.
 

DeletedUser1724

Guest
Ja bym w cytaty się nie bawił tylko zrobił "ss" i dodał do zgłoszenia załącznik ze zdjęciem wiadomości jakie dostałem i nie ma możliwości aby taki gracz nie spotkał się z karą :)
 
Do góry