[Budynki] Zestaw zmieniający budynki eventowe na ich inne wersje

Czy jesteś za wprowadzeniem zestawów zmieniających budynek eventowy na jego inny rodzaj?

  • TAK

  • NIE

  • NIE MAM ZDANIA


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

stonellic

Szlachcic zagrodowy
Mam pomysł aby np. w którymś z eventów jako nagroda dnia pojawił się zestaw który zmienia budynek eventowy na jego inna wersję, to znaczy
powiedzmy że kiedyś byłem graczem który dużo negocjuje ale teraz zmieniłem podejście i walczę. W związku z tym chciałbym zmienić swój Statek Handlowy w Statek Piracki który daje bonus do ataku. Taki zestaw zmieniający jeden statek w drugi byłby dla mnie cenną nagrodą i dotyczył takich budynków jak:

Statek piracki <-> Statek handlowy <-> Statek królewski
Wodny młyn jesieni <-> Kolorowy młyn jesieni <-> Słonecznikowy młyn jesieni
Ekspres Węglowy <-> Ekspres Evergreen <-> Ekspres Zaprzęgowy
Pagoda wody <-> Pagoda ognia <-> Pagoda Ziemi
Most Mikawa <-> Most Mikoto
itp.
 

Arox

Baron
Napiszę to prosto i wyraźnie... trzeba ponosić konsekwencje swoich wyborów... Skoro się rozmyśliłeś i wolisz walczyć to stawiaj teraz budynki dające te bonusy...
 

MacKayla*

Wójt
Przecież te zestawy są lub wkrótce będą dostępne u handlarza (są statek, młyn) albo w nagrodach eventowych - tak jak teraz była pagoda.
Uzbierasz sobie na następny budynek.
Poza tym w eventach, których jest przecież dużo, pojawiają się kolejne, inne budynki z bonusami, które aktualnie potrzebujesz.

Potrzebowałeś budynki towarowe, to budowałeś takie, teraz potrzebujesz inne, to stawiasz inne. Rozwijaj się , pracuj na swoje bonusy, a nie licz na "czarodziejskie różdżki" zmieniające budynki.
 

oddrin

Rycerz
Wystarczyłoby, gdyby na max lvl budynku dałoby się jeszcze raz użyć zestawu do podnoszenia poziomu. Zamiast podnoszenia, pokazywałoby się na jaki chcesz go zamienić.
Np. jak masz statek handlowy a chcesz mieć statek piracki to używasz jeszcze raz zestawu do podnoszenia poziomu i pojawia się możliwość wyboru. Zużywasz jedno ulepszenie ale poziom się nie zmienia, tylko typ budynku ulega zmianie.
 
Do góry