[Budynki] Zestaw do postarzania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20390
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz pomysł?

  • Tak

    Głosy: 5 45,5%
  • Nie

    Głosy: 6 54,5%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser20390

Guest
Proponuję wprowadzenie "Zestawu do postarzania" jako alternatywy dla "Zestawu do ulepszenia" i "Zestawu do renowacji". Zestaw do postarzania postarzałby budynek o 1 epokę. Szczególnie przydatne gdy nie mamy azylu czempiona z danej epoki - dzięki temu zestawowi gracze w wyższych epokach nie są na straconej pozycji w pozyskaniu takiego azylu.
 

DeletedUser222

Guest
O tak, postarzenie tarasów i czterokrotne zmniejszenie wymaganej ludności :)
 

4FuN

Szlachcic zagrodowy
przecież zdobycie czempiona to nic trudnego, trafia się w dziennych misjach, eventach czy w wyprawach gildyjnych. Szkoda miejsca na stawianie azylu czempiona czy innych tego typu jednostek "specjalnych"
Pomysł sam w sobie oczywiście nie jest zły, ale wiadomo że większość osób zdobywa czempiony z ww.
sposobów, a z kolei tworzenie go dla bardzo wąskiego grona graczy jest raczej mało możliwy.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
przecież zdobycie czempiona to nic trudnego, trafia się w dziennych misjach, eventach czy w wyprawach gildyjnych. Szkoda miejsca na stawianie azylu czempiona czy innych tego typu jednostek "specjalnych"
Pomysł sam w sobie oczywiście nie jest zły, ale wiadomo że większość osób zdobywa czempiony z ww.
sposobów, a z kolei tworzenie go dla bardzo wąskiego grona graczy jest raczej mało możliwy.
Ale przecież nie musisz tylko na czempionach go stosować (chyba) można było też na tarasach a to byłoby nawet przydatną funkcją
 

4FuN

Szlachcic zagrodowy
Ale przecież nie musisz tylko na czempionach go stosować (chyba) można było też na tarasach a to byłoby nawet przydatną funkcją
na tarasach? sądzisz, że produkowały by więcej towarów,pr niż na poprzednich epokach? rozumiem, że jest to jedynie przykład który jest nie do końca przemyślany, są budynki które same zmieniają epokę wraz z jej wkroczeniem przez gracza, jeśli takich niema używa się ww. zestawów. Jedynie budynków wojskowych "specjalnych" nie da się ulepszać, i dlatego też powstał ten temat oraz na którego już się wypowiedziałem wyżej.

btw. poco komuś na epoce dajmy na to "modernizm" azyl czempiona?
jesteś pewnie nowym graczem który zdobył azyl czempiona a następnie wkroczyłeś w nową epokę a azyl pozostał na starej epoce, musisz zatem więc wiedzieć, że zdobyć azyl to nic trudnego. Mam w inwentarzu kilka takich budynków, jestem na epoce przemysłowej i taki budynek jedynie zajmuje miejsce w mieście. Jak dla mnie zbędny dodatek, ale co kto lubi.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
a czy nie byloby lepszym rozwiazaniem zamiast zestawu do postarzania dac niektórym budynkom mozliwosc wyboru epoki?
npo wtedy sami decydujemy z jakiej epoki jest azyl?
a np tarasy czy inny syf bylby z epoki ratusza gracza?
 
Do góry