zdrowie...+ dowód;)

  • Rozpoczynający wątek gru23
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dla wszystkich powyżej 18;)Jaki alkohol najbardziej lubicie albo być może znacie jakieś dobre drinki?
Mi na przykład dzisiaj dobrze whisky wchodzi,ale nie pije jej zawsze:)
 

DeletedUser175

Guest
Odp: zdrowie...+ dowód;)

Nie lubię whisky. Osobiście wolę słodkie ewentualnie półsłodkie wina, miód pitny, nalewki, likiery, ajerkoniaki oraz drinki ;)
 

DeletedUser14

Guest
Odp: zdrowie...+ dowód;)

Jak pije aby się nawalić to tylko Wódka. Gdy pije tak dla towarzystwa to piwo.
Nie lubie drinków wole z kieliszków pić i tyle;d
Whisky nie lubie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zdrowie...+ dowód;)

Alkohol ma nie smakować, a poniewierać ;) Także wódka i piwo, choć najlepiej ich razem nie mieszać ;)
 

DeletedUser437

Guest
Odp: zdrowie...+ dowód;)

Dobra łycha zawszwe jest dobra :D Jeśli biała wóda to drink o wdzięcznej nazwie wściekły pies , czasem czerwone wytrawne wino.
Ale jeśli jest możliwość ; bo ktoś robi ; dobry bimberek to zapewniam że nie ma nic lepszego i zdrowszego :D żadnego kaca na drugi dzień zupełnie nic.
I nie zgadzam się ze stwierdzeniem że alkohol nie ma smakować :)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: zdrowie...+ dowód;)

Whisky jest świetne a dla mnie najlepsze jest z colą i cytryną masakra ;D
A tak to standardowo polecam leszka lub desperadosa ;P
 

DeletedUser474

Guest
Odp: zdrowie...+ dowód;)

Tak alkohol to piwo i wódka. Piwo to byle było zimne i w miarę dobre, Lech, Carlsberg, Ciechan. Wódka hmm Orzechowa Soplica ostatnio mi posmakowała, a tak to byle było dobre. Drinki można samemu sobie z sokiem, albo z czymś innym pomieszać. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: zdrowie...+ dowód;)

Wyborowa, Finlandia, Bols. Ale nie piłem wódki od 26 grudnia ^^
Nawet w sylwka na piwie leciałem. Jak się na kumpla 18 wódki napiłem to pamiętam jak kumpel poszedł do kibla a ja 0,5 zrobiłem. Potem się dowiedziałem że wódkę wódką popijałem, obudziłem się o 4 nic nie pamiętając z krwiakiem wielkości mandarynki na głowie. Ogólnie nie polecam :p
Whisky dobre, Johnnie Walker, Jack Daniels najlepsze :)
Z piwa to wiadomo, lech, królewskie ;)
 

DeletedUser526

Guest
Odp: zdrowie...+ dowód;)

Whisky jest świetne a dla mnie najlepsze jest z colą i cytryną masakra ;D
A tak to standardowo polecam leszka lub desperadosa ;P

leszek swój chłop :D:D ale osobiście ostatnio piję Carlsberg'a :D Przynajmniej się szybko otwiera hahaha
 
Do góry