Zdobywanie PR.

Status
Zamknięty.

midh

Wójt
Racja, za szybko się za to zabrałem. Co mi po tym, że wbije 10 poziom jak planów zabraknie
tu nawet nie chodzi o plany, 200 pr to jest zbior z miasta przy ktorym mozna ruszac z arka, sa opinie ze mozna 150 ale ja sie z tym nie zgadzamm arke sei robi 3, gora 4 miesiace, nie wiecej, teraz to masz podnosic perly z atakiem : zeus, castel , katedra do 10 poziomu zeby robic wg i moze powalczyc na gpch troche
 

Blade1984

Książę
Zeus castel i katedra na 10 nie pozwola mu na zbyt wiele na GPC ani w wyprawach, owszem cos tam powalczy ale niewiele. Z takim dziennym zbiorem jak proponujesz to arke sie robi max 2 mies, ja w miesiac zrobilem 50 poziomow, najtrudniej jest do 30 poz.., od 30 do 35 potrzebuje tylko od 100 do 150 na kazdy poziom, od 35-40 ok 100, od 41-55 jakies 70-100 na poziom, od 56 do 65 rosnie od 150 (średnio o 20 wiecej czyli 170,190)dalej nie wiem bo sam rozwijam. Wiec wg mnie za arke mozna sie brac majac juz 100 dziennie, plany zgarniać z 4 5 miejsc, co pelny komplet to wystawiac na 1,9. Warto tylko wczesniej zebrac troche pr w paczkach zeby miec na wrzutki innym dla zdobycia planow zeby nie ruszać dziennych. Ale zgadzam sie ze z arka moze jeszcze poczekac, przy czym nie musi miec zbiorów po 200 dziennie, od 100 do 150 wystarczy i wtedy faktycznie zajmie mu to jakies 3m-ce.
 

midh

Wójt
Zeus castel i katedra na 10 nie pozwola mu na zbyt wiele na GPC ani w wyprawach, owszem cos tam powalczy ale niewiele. Z takim dziennym zbiorem jak proponujesz to arke sie robi max 2 mies, ja w miesiac zrobilem 50 poziomow, najtrudniej jest do 30 poz.., od 30 do 35 potrzebuje tylko od 100 do 150 na kazdy poziom, od 35-40 ok 100, od 41-55 jakies 70-100 na poziom, od 56 do 65 rosnie od 150 (średnio o 20 wiecej czyli 170,190)dalej nie wiem bo sam rozwijam. Wiec wg mnie za arke mozna sie brac majac juz 100 dziennie, plany zgarniać z 4 5 miejsc, co pelny komplet to wystawiac na 1,9. Warto tylko wczesniej zebrac troche pr w paczkach zeby miec na wrzutki innym dla zdobycia planow zeby nie ruszać dziennych. Ale zgadzam sie ze z arka moze jeszcze poczekac, przy czym nie musi miec zbiorów po 200 dziennie, od 100 do 150 wystarczy i wtedy faktycznie zajmie mu to jakies 3m-ce.
hm no to policzmy ,, arka na 80 poziom to 24 023 pr wkladu wlasnego. dzielac to przez proponowane przeze mnie 200 pr wychodzi mniej wiecej 120 dni czyli 4 miesiace, zakladam ze jakies pr dochodza z wg, z zadan powtarzalnych, z zadan dziennych dlatego napisalem 3-4 miesiace .... serio nie wiem jakim cudem chcesz majac 100 pr zrobic arke w 3 miesiace, no naprawde nie wiem
co do perel militarnych na 10 levelu, no wiesz zalezy w jakiej jest epoce, no zakladam ze nadal w zelazie, bo chyba nie ponioslo go wyzej przy takich zbiorach i perlach, wiec wg wojskiem zrobi, na gpch cos tam powalczy - pr dojda
a nawet jak jest wyzej z epoka to i tak atak atak i jeszcze raz atak to jest najwazniejsze
 

Adifraczi

Szlachcic zagrodowy
Ja mając 100pr zbiorów zacząłem robić arkę na początku czerwca (miałem ja wtedy na 6lvl). Teraz mam prawie 150pr zbiorów, arka na 71lvl. Muszę jednak zaznaczyć, że perły militarne już miałem rozwinięte i dużo pr zdobywam z gpch.
 

Blade1984

Książę
O tym wlasnie mówie, policzylem kazdy poziom u siebie i wyszlo mi że do 65 poz wkladu wlasnego miałem niecałe 15tys, wiec wg mnie przy dziennych zbiorach min 100 można się brać za arke, przynajmniej do 65poz a to już dużo daje, jakoś od 60 któregoś bonus jaki daje skacze tylko o 0,5%, wiec 65 level spokojnie daje zarobek polując na wrzutki u sąsiadów zwłaszcza w nizszych epokach bo tam mniej graczy bawi sie w 1,9 i samemu rozwija perly. Do tego oprócz dziennego zbioru zawsze wpadaja jakies pr.-y z WG czy GPC. ja za perly wojskowe biore się dopiero teraz, postawilem na ekonomie i np na GPC robie tylko neg.
 
Ostatnia edycja:

Mark R

Wójt
Arka na 10 poziomie już dodaje +31% do zwrotu. Więc jak ma się to nie opłacać, zwłaszcza na etapie zbierania planów? Dzięki Arce nawet na takim niskim poziomie jak 10, będziesz czerpał realne korzyści. Wrzucisz komuś na 5. miejsce w arkę 10 pr i zamiast mieć zwrot 5 pr + 3 plany, będziesz miał z tego 7 pr+ 4 plany nie ma zysku ???
 
Status
Zamknięty.
Do góry