zdebastowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia

jesteś...

  • za

    Głosy: 4 21,1%
  • przeciw

    Głosy: 15 78,9%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser4428

Guest
Witaj!

Mam pomysł aby wprowadzono do gry możliwość zdebastowania po udanym ataku na czyjąś osadę.

zacznijmy od wyjaśnienia słowa zdebastowanie, czyli "wyłączenia" jakiegoś budynku kulturowego na okres jego naprawy np. naprawa pewnego budynku kulturowego = ilość złota i zaopatrzenia : 2 do tego czasu budynek nie dziala

nagrodom byłobyzaopatrzenie, czyli ukradzione wazony, książki itp.
nagroda ta przyznawana by była automatycznie od 1/8 do 1/2 wartości zaopatrzenia budunku

karą dla właściciela byłoby po prostu mniej zadowolenia
 

DeletedUser4922

Guest
1. Brak ankiety
2. Zdebastowania ? zacznij od poprawnej pisowni - zdeWastowania ;)
3. nagrodom ? :o Ą :o
4. Co do samego pomysłu NIE. Niech na 1 gracza napadnie 5-6 osób i traci praktycznie wszystkie zbiory, bo musi je zbierać z zadowoleniem na poziomie 50%.
 

DeletedUser4428

Guest
nie zdazylem wszystkiego poprawic bo net mi padl kiedy dawalem ankiete
 

HuanMing

Książę
Zdecydowane nie. Pomysł uderza w słabszych graczy i im utrudni, a może nawet obrzydzi grę. Jednocześnie wcale nie urozmaica ani nie uprzyjemnia rozgrywki graczom silniejszym.
 

DeletedUser7261

Guest
Także jestem na nie. Już wystarczająco często gracze są plądrowani, jeszcze jakby miała by wejść w życie Twoja propozycja, to, jak słusznie stwierdził kolega wyżej, gracze słabsi po prostu by przestali grać.
 

DeletedUser9461

Guest
jestem na nie i jeszcze pamiętam że były podobne rzeczy
 

DeletedUser

Guest
też jestem na nie, moje powody takiej oceny pokrywają się z wymienionymi przez graczy powyżej
 

DeletedUser

Guest
To jeszcze ja się zgodzę z przedmówcami: ABSOLUTNIE na nie!
Co niektórym silnym kompletnie już się przewraca ... (nie napiszę gdzie). Najlepiej by było pól okolicy z dymem puścić.
Po tygodniu sami by zostali w swoim pięknym perlanym mieście z gromadą wojska :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry