Zbugowane liczniki w rankingu GVG.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6174
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6174

Guest
Powiedźcie mi jak to jest że niezależnie od tego która gildia ma top 1 to licznik "dni jako lider" rośnie tylko dla jednej i tej samej gildii, niezależnie które ma miejsce w rankingu.

Pytam tutaj ponieważ w tickecie od supportu dostałem standardową odpowiedź "dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się temu".
 

DeletedUser6174

Guest
:o
@ZbigniewCHajzer dawaj skrina, bo nie wierzę
06629260216148767122.png

49690203762271487178.png

65885334746599640060.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6174

Guest
Dodam że podobno gildia która miała top1 przed nami (a obecnie ma top2) miała ten sam problem. Oni mieli top1 a licznik podbijało dla tej samej gildii...
 

DeletedUser7795

Guest
Teraz się dzieją takie rzeczy, że trudno w to uwierzyć.
I jak my mamy być spokojni skoro cierpliwość jest na wyczerpaniu ;/
 

DeletedUser13172

Guest
Jakiś czas temu gildia, w której jestem miała coś podobnego. Średnio co tydzień robię "tabelkową robotę" i ku mojemu zdziwieniu mimo, że gildia w tym czasie była Top 1 to te dni nie zostały dodane, ale jak zgłosiłam do sup to od tego dnia akurat liczenie ruszyło. Czy wtedy innej gildii te dni dodało to nie wiem, bo nie sprawdzałam ich wcześniej.
 

DeletedUser8110

Guest
Błąd ten został już zgłoszony do naprawy i czeka na swoją kolej. :) Przepraszamy za zamieszanie jakie powoduje.
 

DeletedUser6174

Guest
Błąd ten został już zgłoszony do naprawy i czeka na swoją kolej. :) Przepraszamy za zamieszanie jakie powoduje.

A co się stanie z obecnym rankingiem, zostanie on zaktualizowany do takiego stanu jaki być powinien, czy gildia która przez kilka tygodni/miesięcy miała ten bug na swoją korzyść po prostu dostała super prezent od systemu?
 

DeletedUser8110

Guest
Jak będziemy coś wiedzieć na ten temat, to damy znać. :)
 

DeletedUser7795

Guest
Jakby byli dokładni w tworzeniu nowych wersji to by do takich sytuacji nie dochodziło.
Po prostu nie sprawdzają aktualizacji czy nie ma błędów.
 

DeletedUser8110

Guest
Jakby byli dokładni w tworzeniu nowych wersji to by do takich sytuacji nie dochodziło.
Po prostu nie sprawdzają aktualizacji czy nie ma błędów.
Nie wszystko da się sprawdzić na wersji beta, nie każdy błąd też się na becie objawi. Nie chcemy również zbędnie przeciągać procesu tworzenia danej wersji, więc może się zdarzyć, że jakiś błąd umknie naszej uwadze. Na szczęście nasza społeczność jest bardzo aktywna i prędko wyłapuje wszelkie niedociągnięcia co nas zawsze bardzo cieszy. Za to dziękujemy! :)
 

DeletedUser6174

Guest
Nie wszystko da się sprawdzić na wersji beta, nie każdy błąd też się na becie objawi. Nie chcemy również zbędnie przeciągać procesu tworzenia danej wersji, więc może się zdarzyć, że jakiś błąd umknie naszej uwadze.
Owszem bywa że jakiś błąd wkradnie się do językowej wersji gry, najważniejsze jednak co później z tym zrobicie. Mam nadzieję że zaktualizujecie rankingi i nie będzie tak, że przez błąd w grze jakaś gildia będzie uprzywilejowana kosztem innych.
 

DeletedUser6174

Guest
Chciałbym zapytać jak ma się sprawa ze zbugowanym licznikiem na GVG? mijają już 2 tygodnie i nadal nie mamy żadnej informacji na ten temat, a bug dalej działa na korzyść jednej gildii kosztem drugiej.
 

DeletedUser8110

Guest
Błąd zostanie naprawiony prawdopodobnie w najbliższej aktualizacji. :)
 

DeletedUser6174

Guest
Niestety, nie mamy możliwości odzyskania tych informacji. :( Możemy tylko za to przeprosić.
W takim razie pozostaje mi podziękować w imieniu całej mojej gildii za to, że już po raz drugi ponieśliśmy realne straty z powodu błędu w grze i z niecierpliwością czekamy na kolejny, bo przecież za dobrze by nam było jakbyśmy co jakiś czas nie dostali po dupie za sprawą jakiegoś błędu w grze działającego na naszą niekorzyść. Ale bez obaw słowo "przepraszamy" w zupełności nam wystarczy jako zadośćuczynienie za straty które ponieśliśmy.

A skoro już przepraszacie tych którzy ponieśli straty, to powinniście również pogratulować tym którzy zyskali za sprawą błędu, w końcu jest to coś czego można pogratulować.
 

Toudi01

Szlachcic
Czyli jak zawsze układy układziki a ci co graja i doszli do tego co maja własna praca dostają po dupsku norma :mad:
 

DeletedUser14032

Guest
Jak zwykle ktoś musi być w.......y.
Dajcie jeszcze wszystkim graczom tej gildii, która zyskała na tym błędzie po galerii w nagrodę i będzie super.
Brawo Wy :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry