Zbugowana walka.

  • Rozpoczynający wątek BohunTyr
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.
Niedawno zacząłem podbijac kolejną prowincję. Kiedy toczyłem walkę zostałem wyrzucony z gry. Po ponownym załadowaniu wziąłem ,,Kontynuuj walkę" i gdy znowu ruszam jednostką którą ruszałem przed "wywaleniem", to kolejny raz "Przepraszamy, wystąpił wewnętrzny błąd, spróbuj ponownie za chwilę" i tak kolny raz i kolejny raz i kolejny raz wywala.
Ile to można? Co mam robic? Szkoda anulowac bo mam wygraną w kieszeni. A może gra nie ma zarejestrowanej takiej walki co ja stoczyłem? Hehe
Wyjaśnicie mi to?
 

DeletedUser

Guest
Miałem tak nie raz, ale jedynym wyjściem jest anulowanie walki, jeśli będziesz ją kontynuować, to znowu cię wyrzuci. Jeśli kilka razy z rzędu ci się tak zdarzy, to ustaw symulację bitwy, jeśli cię nie wyrzuci od razy, to możesz się poddać i zaatakować jeszcze raz, no chyba, że zaufasz komputerowi jako dowódcy :p A jeśli, ustawisz symulację, i wyskoczy ci błąd, to poczekaj trochę, i spróbuj ponownie :)
 

DeletedUser

Guest
Nie ufam komputerowi jako dowódcy:). Tak właśnie myślałem, że ktoś jeszcze będzie miał, bądź już miał podobny problem. Gra ma wiele dziwnych błędów.
 

DeletedUser

Guest
Ja także nie, ufam bardziej sobie :) Nie można być złym na te błędy, w końcu to wersja beta :)
 

DeletedUser

Guest
Dobrze, że po Wycofaniu się nie straciłem jednostek.
A ten błąd to może dlatego, że moja jednostka stała na jednostce już pokonanej bo jak wiadomo bo odświeżeniu jednostki już zabite są widoczne ponownie.
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że nie straciłeś jednostek(tak jak ja :p)bo bitwa już od początku miała jakiś błąd, tylko zawsze pod koniec się wyświetla informacja, więc wychodzi na to, że ta bitwa nie była brana pod uwagę, dlatego nie straciłeś jednostek.
 
Do góry