[Budynki] Zbiory jednostek z Alcatraz.

  • Rozpoczynający wątek begonia1234
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    39

DeletedUser

Guest
Po zbiorach z Alcatraz nie da się w nowym panelu zarządzania wojskiem sprawdzić czym nas obdarowało, bo jednostki są od razu sortowane wg epok. W starym te "świeże" pojawiały się na początku i od razu było wiadomo, że to te nowe.

Mogłoby być tak jak w przypadku innych pereł, jak klikniemy drzwiczki pokazuje się w dymku co dostaliśmy :)
 

DeletedUser4428

Guest
1. ankieta
2. nie mam na razie Alcatraz wiec mi to obojętne
 

DeletedUser

Guest
Haha szybki jesteś keirakot - jak się zatwierdzi temat to dopiero tworzysz ankietę i chwilę to trwa ;)
 

DeletedUser3014

Guest
Mogłoby być tak jak w przypadku innych pereł, jak klikniemy drzwiczki pokazuje się w dymku co dostaliśmy :)

(Nie "drzwiczki" tylko "skrzynka" ;) :D ) Byleby pokazywało to co naprawdę dostaliśmy... Bo np. przy Bazylice Św. Marka - zdaje się nadal - jest tak, że pokazuje 25 np. azbestu, tymczasem tak naprawdę dostaliśmy 25 np. benzyny.
 

DeletedUser

Guest
Po kilku dniach męczarni z nowym okienkiem zarządzania wojskiem, wywaliłam ponad dwadzieścia koszar z miasta. Żeby bezrobotnym zbytnio się nie nudziło w to miejsce postawiłam kilkanaście budynków towarowych. Mój problem ze zbiorami z Alcatraz rozwiązał się sam ;) Bo jedyne co mi może codziennie dawać to łotry :)
 

DeletedUser7795

Guest
Jestem za. Chcę wiedzieć jakie jednostki dostałem z Alcatraz, tym bardziej, że mam ich dużo jak każdy kto ma Alcatraz na wysokim poziomie.
 

DeletedUser

Guest
Po dłuższym posiadaniu Alcatrazu każdemu będzie obojętne co dostał, bo i tak będzie miał wszystkiego MNÓSTWO!!!!!:haha:
 

DeletedUser7261

Guest
Ale zawsze miło zobaczyć, co się dostało. masz moje poparcie.

- - - Zaktualizowano - - -

Ale zawsze miło zobaczyć, co się dostało. masz moje poparcie.
 

DeletedUser8764

Guest
Po dłuższym posiadaniu Alcatrazu każdemu będzie obojętne co dostał, bo i tak będzie miał wszystkiego MNÓSTWO!!!!!:haha:
Nie do końca obojętne. Choć wiadomo, że losowość jest uzależniona od ilości posiadanych koszar, im więcej danego rodzaju tym większe prawdopodobieństwo, że dostaniemy wojo z tych koszar.
Co do tego mnóstwo to bym nie przesadzał, wystarczą 2 dni intensywnych walk w GvG i np. kilkadziesiąt łotrów poszło ..
Wojska ciągle mało!
Jestem za tym aby było widać co tam uciekło z więźnia :p
 

DeletedUser625

Guest
Jestem za pomysłem. Ponadto fajnie by było gdyby dodali drugą perłę dającą jednostki. Bo tak jak mariorally napisał wojska ciągle za mało. :)
 

DeletedUser7795

Guest
Alcatraz na poziomach wyższych niż 10 daje i tak sporo jednostek, więc uważam, że kolejna perła jest zbędna. Trzeba dbać o jednostki a nie, lecieć jak z motyką na słońce.
 

DeletedUser625

Guest
Weźcie proszę +1 co 2 poziomy? 2 poziomy powyżej 10 to będę wbijał pół roku. Co pół roku dodatkowa jednostka... Do PR jest już tyle pereł, że jak wszystkie do 10 się postawi to strzelam, że pewnie dostaje się z 50PR dziennie.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Przecież w Alcatraz ilość jednostek zwiększa się z każdym poziomem. Osiągnęłam poziom 12 i jakoś nie trwało to pół roku, więc...:D Nie wiem, czy zauważyłeś, ale ilość PR w zwrocie i okrągła sumka medali do zdobycia na poziomach powyżej dziesiątego, jest dosyć atrakcyjna. W moim przypadku przyciąga to punktujących i nie muszę się nawet specjalnie starać o PRki. Chyba, że to ja jestem atrakcyjna, a nie możliwa do zdobycia ilość medali...

A co do samego pomysłu, to jestem za, chociaż wszystko mi jedno, czy nie pomylę czekających łotrów z dziesięcioma nowymi :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Nie mam Alcatraz i pewnie nie będę miał, więc nie jest mi potrzebne. Ale jestem za, jeśli innym pomoże.
 

DeletedUser9022

Guest
Jestem bardzo za. a oprócz tego proponowałbym oddzielenie jednostk zwykłych od jednostek niezaleznych, w tym momencie jest tak, że czołgi sa pomieszane, lepiej bybyło gdybt po kliknieciu pola czołgi pojawiały sie najpierw jednostki zwykłe a potem jednostki niezależne
 

Mikekun

Książę
Po zbiorach z Alcatraz nie da się w nowym panelu zarządzania wojskiem sprawdzić czym nas obdarowało, bo jednostki są od razu sortowane wg epok. W starym te "świeże" pojawiały się na początku i od razu było wiadomo, że to te nowe.

1.Zawsze w "ustawieniach" gry które są na samym dole obok możliwości wyłączenia dźwięku czy też przeskoczenia na pełny ekran gry widnieje możliwość zobaczenia jednostek niezależnych. Wystarczy ją zaznaczyć i będziemy wiedzieli, co i jak. Gorzej jeśli mamy już dość długo Alcatraz, wtedy faktycznie przydałoby się dodatkowe rozróżnienie między naszymi jednostkami, jednostkami otrzymanymi z nagród, oraz tymi z otrzymanymi z Alcatraz.
2.Ankieta nie zawsze musi zawierać tylko dwie opcje, może zawierać i trzecią obojętne. Bowiem ja aktualnie taką osobą jestem. Jeśli takiej opcji nie ma wiele zastanawiających się osób zaznacza raczej "Nie" aniżeli "Tak".
 

DeletedUser4257

Guest
Alcatrazu jeszcze nie posiadam, lecz moim zdaniem powinno to zostać dodane jak najprędzej.
 

Mikekun

Książę
Tak, pewnie po to żeby przy limicie 2000 używać perły w pełni możliwości.

Ten limit jest do bani. Sprawi on że wiele osób które by chciały posiadać jeszcze większą armię aniżeli 2000 czy 2500 nie będą mogli grać, bowiem góra coś schrzaniła. Limit w strategii to nie strategia :(

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser3876

Guest
Po dłuższym posiadaniu Alcatrazu każdemu będzie obojętne co dostał, bo i tak będzie miał wszystkiego MNÓSTWO!!!!!:haha:
Nie będę powielał, więc zacytuję kolegę mariorally -
(...) Co do tego mnóstwo to bym nie przesadzał, wystarczą 2 dni intensywnych walk w GvG i np. kilkadziesiąt łotrów poszło ..
Wojska ciągle mało!(...)
Sprawdzone klinicznie :)

Co do samego pomysłu... Chyba już kiedyś padł takowy... I oczywiście tak czy siak - jestem na tak ;)


I moje ulubione w tym temacie :)
Według mnie nie-Niepotrzebne
Bardzo fajny pomysł.
 
Do góry