[Inne] Zaznaczanie znajomych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17388
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodaniem opcji zaznaczania sobie znajomych?

  • Tak - może być przydatne

    Głosy: 9 90,0%
  • Nie - zbędne i zaśmiecające

    Głosy: 1 10,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser17388

Guest
Czasami mam taką sytuację że mam znajomego (lub członka gildii czy sąsiada) który robi jakąś perłę do której zbieram plany albo mogę coś z nim wymienić, ale dopiero za kilka dni będę miał możliwość albo mam takich kilku i zapominam ich nicków a w wiadomości nie chce pisać bo jest ich zbyt wiele (a nie ma żadnego notatnika w którym mógłbym to zapisywać).
Dlatego pomyślałem o możliwości zaznaczania osób na liście znajomych. Wystarczyła by kropka lub gwiazdka a przy codziennej motywacji zauważyłbym to i od razu bym mógł sprawdzić tą osobę i przypomnieć sobie o co mi chodziło.
 

Tbnfd

Szlachcic
dobry pomysł, jestem za...
choć pewnie zaraz znajdą się osoby, które uznają to za durny pomysł.
 

DeletedUser18000

Guest
Pomysł nie jest durny, ale może dało by się go rozszerzyć na zaznaczanie dowolnego gracza ogólnie, tak żeby zaznaczony gracz miał jakąś gwiazdkę, albo kropkę zawsze np w prawym dolnym rogu avatara?
Fajnie by było jak by była możliwość oznaczania na kilka sposobów np : Np gwiazdka, krzyżyk, ptaszek, trójkąt, kwadrat itp.
No i do tego koniecznie okienko przeglądania graczy z filtrem na zaznaczenie.
To by mogło być jakieś rozszerzenie tego co już jest, czyli ignorowania, bo nie wieżę że na serwerze to jest 1 bit :p
Wystarczyło by dodać widok tego w awatarze i możliwość oznaczania na inne sposoby, no i to okienko.....
 
Do góry