Zaniedbane elementy gry

Mathieu

Wójt
Ex-Team
1. brak siatki, mimo że jest przebudowa, budynki nie robią się czerwone gdy są na miejscu w którym nie mogą być.

2. Zwróć proszę uwagę na epokę ratusza.
Hmmm, faktycznie... Napisz proszę do nas w tej sprawie w systemie Support. Będziemy mieli wówczas dostęp do narzędzi, które umożliwią nam zweryfikowanie odpowiednio tego problemu i potem przekierowanie go do techników. Także jeśli mogę liczyć na utworzenie zgłoszenia, będę ogromnie wdzięczny. :)
 
Dla mnie pasek jest problemem, a konkretniej to ta druga część, do ilu mogę jednocześnie zebrać. Nie gram jakoś specjalnie długo, ale potrafię mieć zbiory na poziomie 200-300 pr w jeden dzień. Problem w tym, że nie zawsze mam komu w perłę wpakować, aby później to odzyskać w formie paczek (wiadomo, częściowo), a w moich własnych brakuje mi albo planów, albo... ludzi chętnych do wrzucenia w nie (w gildii, bo poza nią zawsze ktoś chętny się znajdzie).
Za 5 diaxów zbierasz wszystko na raz i nie ważne ile PR ci wpadnie mi wpada ponad 1300 i się mieści na pasku
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Za 5 diaxów zbierasz wszystko na raz i nie ważne ile PR ci wpadnie mi wpada ponad 1300 i się mieści na pasku
@Dixaroc, dokładnie. Grunt, żeby na pasku nie było 100 Punktów Rozwoju lub więcej, bo w przeciwnym razie zablokowana zostaje możliwość zebrania jakiejkolwiek zakończonej produkcji z Punktami Rozwoju. Masowy zbiór za Diamenty nie omija obecnych w grze limitów, więc warto o tym pamiętać i przed skorzystaniem z tej funkcjonalności opróżnić pasek. Zbierasz z miasta wszystko, a te setki Punktów Rozwoju możesz wykorzystać najwyżej póżniej - jak miejsce na wrzutkę się znajdzie. 8>
 

Dixaroc

Baron
to miałoby sens, gdyby działało na wszystkich serwerach, płacąc 1 raz :) bo w tej chwili do za drogie
Moment, czyli na każdy świat musiałbym kupować osobno? Czyli zupełnie inaczej niż z diamentami? Kompletnie bez sensu.

co do gier na pc, wiele osób nie gra już w to ;) bo to trzeba w domu
Dla mnie to nie problem. Problemem jest znalezienie czasu w domu, bo to rodzina, dziecko, sprzątanie, koty...

ja w gierki gram w pociągu, tramwaju itd
"Mam tak samo, jak Ty"
 

NeoTripe

Szlachcic zagrodowy
Mi generalnie nic nie przeszkadza w grze ale np. gracze którzy grają już kilka lat atakują tych co dopiero zaczynają to porażka do kwadratu. Balans gry chyba nie był brany pod uwagę(?). Mój pierwszy post na tym forum więc Cześć Wszystkim :)
 

koordi

Wójt
Mi generalnie nic nie przeszkadza w grze ale np. gracze którzy grają już kilka lat atakują tych co dopiero zaczynają to porażka do kwadratu. Balans gry chyba nie był brany pod uwagę(?). Mój pierwszy post na tym forum więc Cześć Wszystkim :)

to, że atakują to jest pikuś w porównaniu z tym, co sąsiedzi Ci namieszają jeżeli nie będziesz zabezpieczał poziomów pereł :)
negatywna interakcja zawsze ma jakiś cel

nie chcesz, żeby Cię okradali? proste
- dostosuj produkcję tak, żeby wszystko zbierać na raz
- ogarnij listę znajomych lub gildię, gdzie wzajemnie ślecie motywkę i jesteście w większości fajnych budynków chronieni

i pamiętaj, zwykłe budynki kompletnie nie pomogą Ci w awansowaniu i rozwoju badań :) to taka iluzja, zanim połapiesz się, że w grze są setki fajniejszych budynków, które zaczniesz łatwo zbierać od pierwszego napotkanego eventu :)

nic tu chyba odkrywczego nie ma :)
 

Szarogęś

Szlachcic
to, że atakują to jest pikuś w porównaniu z tym, co sąsiedzi Ci namieszają jeżeli nie będziesz zabezpieczał poziomów pereł :)
negatywna interakcja zawsze ma jakiś cel

nie chcesz, żeby Cię okradali? proste
- dostosuj produkcję tak, żeby wszystko zbierać na raz
- ogarnij listę znajomych lub gildię, gdzie wzajemnie ślecie motywkę i jesteście w większości fajnych budynków chronieni

i pamiętaj, zwykłe budynki kompletnie nie pomogą Ci w awansowaniu i rozwoju badań :) to taka iluzja, zanim połapiesz się, że w grze są setki fajniejszych budynków, które zaczniesz łatwo zbierać od pierwszego napotkanego eventu :)

nic tu chyba odkrywczego nie ma :)
Nawet pojęcia nie masz, ile tu można odkryć zaczynając grę, albo rozwijając zainteresowanie pewnymi jej aspektami; wszystko zadziwiające i ciekawe ;)
 
Do góry