[Budynki] Zamek z piasku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia

Jesteś...

  • Za

    Głosy: 7 50,0%
  • Przeciw

    Głosy: 5 35,7%
  • Obojętny

    Głosy: 2 14,3%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser4428

Guest
Czy to jest jakaś kpina? legowisko tygrysa daje 1210 zadowolenia + 5% obrony, a co daje zamek z piasku? 980 zadowolenia I TYLE! jestem za tym, aby zbilansować ten budynek i albo dawał więcej zadowolenia, albo extra bonusy, bo to jest po prostu nie zbilansowane w ogóle.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Czy każdy budynek eventowy ma dawać coś "extra"? Zamek z piasku jest raczej tym mniej pożądanym bo daje tylko zadowolenie. Jak dla mnie niech zostanie taki, jaki jest :)
 

DeletedUser4428

Guest
No dobrze, daje tylko zadowolenie, ale niech go daje przynajmiej więcej niż to legowisko
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Zamek ma takie same wymiary, zawsze można go zastąpić Kryjówką :) I tak jest dość mały... Skoro miał dawać mało zadowolenia, to niech daje...
 

DeletedUser4259

Guest
z tego co się orientuję, to piaskowy zamek nie wymaga drogi - i tu leży pies pogrzebany (w piasku)
 

DeletedUser6174

Guest
Balans w FoE jest troche dziwny. Zamek z piasku i legowisko tygrysa mówisz… spójrz na palmę i baobab. Palma w postmodern daje 96 zadowolenia a baobab bodajże 199.

Ja rozumiem że trudny do zdobycia puchar sąsiedztwa daje więcej zadowolenia niż inne ozdoby, ale żeby ozdoby 1x1 które można wylosować na kole w tym samym evencie dawały tak różną wartości zadowolenia.
 

riko17526

Wicehrabia
Balans jest dziwny ja nie widziałem innych rzeczy niż baobab (który wygrałem) a resztę to studnie(4) i zamki z piasku(2) więc jestem za dodaniem tego bonusu
 

DeletedUser7795

Guest
Zamek z piasku mógłby skracać czas budowy budynków np. o 5%. Niby mało ale przy budynkach z postmodernizmu będzie widać różnicę.
 
Do góry