zamach na demokrecję

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser442
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser442

Guest
Witam

Dlaczego się ZMUSZA gracza do wykonywania zadań, których nie chce wykonać bez możliwości pominięcia? Np. wyszkolić dwóch wojowników z claymore czy łuczników? Dlaczego zadania nie są dostosowane do epoki w której gracz się znajduje? Jestem w Kolonialnej i nie mam miejsca, aby budować koszary z poprzednich epok. Albo zadania typu zapłać 20.000 złoto i surowców aby otrzymać 500(PIĘĆSET) surowców w ukrytej nagrodzie, oczywiście bez możliwości pominięcia.
 

DeletedUser

Guest
Rzeczywiście jest to denerwujące. Ale z drugiej strony wymagają od nas wszechstronności i jest trudniej :)
 

DeletedUser

Guest
niczego od was nie wymagaja
zadania sa tylko dodatkiem i nie trzeba ich wykonywc wiec jak nie pasuje to ich nie rob i tyle
 

DeletedUser442

Guest
Ale ja chcę wykonywac zadania, a te które ewidentnie mi nie pasują mógłbym pominąć, ale się nie da.
 

DeletedUser

Guest
konieczność wykonywania głównych zadań to jeszcze pikuś.
zamachem na demokracje jest to, że żeby zagrać w FoE, to muszę mieć włączonego kompa. powinni zrobić tak, by dało się grać bez :)
mentalnie najlepiej. ;)
 

DeletedUser4428

Guest
chcesz garać w gre przeglądarkową bez praeglądarki? :?
 

DeletedUser

Guest
nie tylko bez przeglądarki, ale i bez komputera. ;)
już napisałem maila do biskupa Alojzego, by się tym zajął, bo to przecież 'zamach na demokrację' . a potem może jeszcze napiszę do papieża, bo to skandal jak nic..... a on lubi takie sprawy.
 

DeletedUser3

Guest
Taka jest specyfika chyba każdej gry. Że pewne rzeczy można zrobić, a innych nie. Pewne można pominąć, a inne są obligatoryjne.
Tak też jest u nas, za wyjątkiem zadań, bo ich nie trzeba robić wcale (jak słusznie zauważył SIRMIRON).
 

DeletedUser

Guest
Może właśnie w tym tkwi twój problem - jesteś dopiero w epoce kolonialnej i wielu spraw jeszcze nie rozumiesz, np. choćby tej - co to jest demokracja i kiedy można mówić o zamachu na nią ;-)
 

DeletedUser314

Guest
Po prostu wystarczy mieć, wolne pole 4x4 i stawisz wymagany budynek, zalicza usuwasz, gorzej mają CI co np muszą burzyć kampanie handlowe by postawić 2 akademie i 2 biblioteki ...

Poza tym jesień, tam są zadania że musisz mieć kościół, farmę, lekarza alchemika z Rozkwitu... ;d

Ja dużo więcej straciłem na tym zadaniach niż dostałem, ale i tak nie mam co z kasa robić więc to nie jest jakiś problem.
 

DeletedUser3220

Guest
Dobrze, poproszę autora tematu, żeby mi wyjaśnił DOKŁADNIE, wyrażenie zamach na demokrecję, bo w nijak nie mogę tego ugryźć względem poruszonego wątku. I bez uszczypliwości i niepotrzebnego sarkazmu. Poproszę prosto i jasno.
Bo skoro jesteś w stanie tak się burzyć z tego powodu, pozwól innym zrozumieć, dlaczego.
 
Do góry