Zalosny poziom ,,Supportu''

  • Rozpoczynający wątek donqaz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czytam sobie forum i nagle patrze i nie wierze, co ja widze, pewnie 1000 osob przedemna to czytalo i nikt nic nie zauwazyl?
Juz tlumacze.
W temacie: ,,Dlaczego gra traci sens nagle'' pojawia sie wypowiedz jednej z czlonkin ,,Supportu'' czyli ashantess, ktora pisze:

,,Komentując najprościej na świecie.

Oceniasz pracę Supportu, o której nic nie wiesz. Słyszysz relację tych, którym stało się "źle"? Za darmo raczej się nie stało. KAŻDE konto jest sprawdzane, nic nie opiera się na czystych przypuszczeniach. Ale wiadomo, że Ci rzekomo poszkodowani będą najgłośniej krzyczeć, byle tylko odsunąć od siebie winę. A na kogo zrzucić? Wiadomo, na Support. Za to, że wykonuje swoje obowiązki.

Dodatkowo pamiętać trzeba, że SUPPORT NIE TWORZY GRY. Wszystkie problemy zgłaszamy wyżej i, tak samo jak wy, czekamy na odpowiedź i ich ewentualne rozwiązanie.''

To teraz moja kolej na chwile prawdy.

1. Ta pani pisze w srodku zdania support z duzej litery, bynajmniej nie chodzi mi o blad ortograficzny, nie jest to rowniez zwykla literowka ktora kazdemu sie zdaza poniewaz ona ciagle pisze support z duzej litery, jest to zwykly przejaw mani wyzszosci nad normalnymi graczami, bo wkoncu jest sie z ,,Supportu''.

2 Jakby tego bylo malo kontynujac zdanie pisze: ,,Oceniasz pracę Supportu, o której nic nie wiesz.'' bo ow pani z ,,Supportu'' wie wszystko o wszystkich, ta pani ma posiadla niezwykla zdolnosc wiedzenia o tym ze ty nie masz prawa tego wiedziec bo jestes zwyklym graczem.

3.Malo tego ona obraza gracza swoja wypowiedzia, gdybym ja byl autorem postu poczulbym sie urazony wypwowiedzia ze ja niby nic nie wiem, czyli jak nic nie wiem to powiedzmy to sobie prosto w oczy jestem debilem,

Teraz moje pytania do kogos kompetentnego z supportu.
1, Kim jest ta pani i jaka role pelni w supporcie?
2. Czy taka forma odpowiedzi graczowi jest tu na pozadku dziennym i jest w pelni akceptowana?
3. Skoro regulamin gry stanowi : ,, Łamaniem zasad jest podszywanie się pod obsługę Forge of Empires lub sugerowanie znajomości z obsługą Forge of Empires, pozwalające na lub mające na celu uzyskanie określonego zachowania innego gracza.'' to jak nazwac zachowanie tej CZLONKINI supportu a nie osoby podszywajacej sie?
4. Czy taka osoba powinna pracowac w supporcie?
5. Gdzie sklada sie zazalenie dotyczace pracy supportu?

Dziekuje za uwage dobranoc.

PS. Jestem w miare mlodym graczem i od pierwszego dnia duzo slyszalem zlych opini na temat pracy supprtu,
po takiej wypowiedzi jednej z czlonkin i braku reakci innych wcale sie juz nie dziwie.
Takim zachowaniem wytwrzyliscie wokol siebie dziwna aure ze przynaleznosc do supportu jest tylko dla wybranych i wam wszystko wolno,

WIEC PRZYPOMINAM WAM. NIE JESTESCIE BOGAMI JESTESCIE TYLKO DLATEGO TUTAJ BY NAM POMAGAC A NIE WYWYZSZAC SIE

PsII Jesli ten post dziwnym trafem zniknie lub pojawia sie pod nim wypowiedzie czlonkow supportu w takim samym tonie jak przedstawiony przezemnie przyklad, badzcie pewni ze tego tak nie zostawie, bo roznica jest taka ze ja jestem graczem i moge sobie pisac co mi sie zywnie podoba, a osoby z supportu musza prezentowac jakis poziom w swoich wypowiedziach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12187

Guest
Zgiń przepadnij maro zła i nie zaśmiecaj forum.Jak czytam te wszystkie wypociny w Twoim stylu to naprawdę odechciewa mi się na forum zaglądać.Masz coś do ashantes to napisz do niej priw a tu nie śmieć.Żałosny to jest taki obrońca uciśnionych jak Ty.Ja jakoś nie czuję się poniżony jej bądź reszty suportu wypowiedziami,za to jestem ciężko zniesmaczony biciem piany przez troli twojego pokroju i autorytamentu.Zwykły gracz.
 

DeletedUser3876

Guest
No to ja wtrącę swoje.
(...) 1. Ta pani pisze w srodku zdania support z duzej litery, bynajmniej nie chodzi mi o blad ortograficzny, nie jest to rowniez zwykla literowka ktora kazdemu sie zdaza poniewaz ona ciagle pisze support z duzej litery, jest to zwykly przejaw mani wyzszosci nad normalnymi graczami, bo wkoncu jest sie z ,,Supportu''.
Ja piszę dużymi literami słowa Gracz i Gildia (między innymi) - jest to szacunek w formie zwrotu. Jeżeli nie zrozumiałeś dlaczego Ashantess napisała 'Supportu' z dużej litery już Ci tłumaczę (zauważ również że zwracam się per Ci - z wielkiej, lecz nie per Pan, jeżeli nie wiesz, mogę Ci wyjaśnić dlaczego tak a nie inaczej) - jeżeli Ashantess pisze o sobie jako supporterze, używa małej litery, jeżeli pisze o supporcie jako Teamie czyli składzie, z szacunku używa wielkiej litery. Powinieneś wyczuć tą zależność.

2 Jakby tego bylo malo kontynujac zdanie pisze: ,,Oceniasz pracę Supportu, o której nic nie wiesz.'' bo ow pani z ,,Supportu'' wie wszystko o wszystkich, ta pani ma posiadla niezwykla zdolnosc wiedzenia o tym ze ty nie masz prawa tego wiedziec bo jestes zwyklym graczem.

Słowa te odnosiły się do konkretnej sytuacji, w której pisząc bezpośrednio - Gracz nie miał racji. I pod tym się również ja podpisuję.

3.Malo tego ona obraza gracza swoja wypowiedzia, gdybym ja byl autorem postu poczulbym sie urazony wypwowiedzia ze ja niby nic nie wiem, czyli jak nic nie wiem to powiedzmy to sobie prosto w oczy jestem debilem,

Rozumiem, że nie byłeś autorem postu, tylko oburzenie nie pozwoliło Ci przejść obojętnie wobec krzywdy innego Gracza (z wielkiej litery).

Teraz moje pytania do kogos kompetentnego z supportu.
1, Kim jest ta pani i jaka role pelni w supporcie?
2. Czy taka forma odpowiedzi graczowi jest tu na pozadku dziennym i jest w pelni akceptowana?
3. Skoro regulamin gry stanowi : ,, Łamaniem zasad jest podszywanie się pod obsługę Forge of Empires lub sugerowanie znajomości z obsługą Forge of Empires, pozwalające na lub mające na celu uzyskanie określonego zachowania innego gracza.'' to jak nazwac zachowanie tej CZLONKINI supportu a nie osoby podszywajacej sie?
4. Czy taka osoba powinna pracowac w supporcie?
5. Gdzie sklada sie zazalenie dotyczace pracy supportu?

Nie wiem kto mógłby udzielić odpowiedzi na te pytania bo temat zakłada z góry, że jesteśmy żałośni.
Nie mniej jednak pozwolę sobie odpowiedzieć na zadane pytania, oczywiście czy jestem kompetentny do tego zadania - dowiem się najprawdopodobnie po Twoim kolejnym poście.
Ad 1 Ashantess - niekompetentna, żałosna i wywyższająca się Supporterka (określenia wyłapane z tekstu powyżej).
Ad 2 Kiepsko dyskutować nad formą odpowiedzi, skoro nie podało się formy pytania. Odpowiedzi są adekwatne do pytań.
Ad 3 Przytoczony punkt Regulaminu nie ma związku z zachowaniem w/w Supportera (z wielkiej litery)
Ad 4 Pytanie z rodzaju tendencyjnych. Ne wiem jak dziś, ale jak wczoraj sprawdzałem to jeszcze pracowała....
Ad 5 Patrz "pokaż zespół" na naszym Forum (z wielkiej litery), pierwsza osoba - Community Manager Bryfft - nasz bezpośredni przełożony.

PS. Jestem w miare mlodym graczem i od pierwszego dnia duzo slyszalem zlych opini na temat pracy supprtu,
po takiej wypowiedzi jednej z czlonkin i braku reakci innych wcale sie juz nie dziwie.
Takim zachowaniem wytwrzyliscie wokol siebie dziwna aure ze przynaleznosc do supportu jest tylko dla wybranych i wam wszystko wolno,(...)

Bardzo się zastanawiałem nad tym zdaniem, i choć nie czuję się 'wybrańcem' (chociaż Neo też się nie czuł) to zapytam - Support (z wielkiej) stworzył wokół siebie taką aurę, czy to 'pieniacze' (zbanowani, zablokowani, oczywiście mający swoje racje Gracze) napędzają taki błędny Pi-aR?

(...) WIEC PRZYPOMINAM WAM. NIE JESTESCIE BOGAMI JESTESCIE TYLKO DLATEGO TUTAJ BY NAM POMAGAC A NIE WYWYZSZAC SIE

Oczywiście dziękuję za przypomnienie, niezwłocznie zsiadam ze swojego jednorożca i zaraz lecę do działu "Pytania", aby niezwłocznie komuś pomóc.

PsII Jesli ten post dziwnym trafem zniknie lub pojawia sie pod nim wypowiedzie czlonkow supportu w takim samym tonie jak przedstawiony przezemnie przyklad, badzcie pewni ze tego tak nie zostawie, bo roznica jest taka ze ja jestem graczem i moge sobie pisac co mi sie zywnie podoba, a osoby z supportu musza prezentowac jakis poziom w swoich wypowiedziach.

Takimi akcentami kończy wielu Graczy, tylko po to, aby wywołać efekt przeciwny.
Temat zostawię (nie wiem jak inni Dyktatorzy z Supportu na to spojrzą), może poczytasz jak Ci wiwatują tłumy, może nie - wszak Gracze
mogą sobie pisać co im się żywnie podoba
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

chudya

Hrabia
To co Tobie donqaz, odpisał Szczupak1987 i Dominik bis, to nic dodać nic ująć.
Odniosę się natomiast do tego, do czego Oni się nie odnieśli, mianowicie: zarzucasz komuś, w tym wypadku członkini Supportu Ashantess, że pisze to czy tamto błędnie, a przeczytaj swój post, żeby był krótszy to chciało by mi się policzyć Twoje "literówki".
Jesteśmy tutaj wielką rodzinką, w której wiadomo, jak w każdej, są różne zgrzyty ale staramy je rozwiązywać, a Ty tak jak napisał Dominik bis, ZAŚMIECASZ forum. Jak żółć Tobie się jakaś wylała to ją wylewaj gdzie indziej.

>>>>Dlaczego napisałeś 'Supportu' w środku zdania z wielkiej litery? - Szczupak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysw

Wicehrabia
donquaz (z małej litery), sam jesteś żałosny i tyle w temacie :)
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Dawno się tak nie uśmiałem ;) Co chciałem napisać to już napisali za mnie zwykli gracze i team (będę się smażyć w piekle ) więc ja również dziękuje za poprawę humoru . P.S - rybka - masz jeszcze jednego jednorożca ?

>>> Pożyczyłem dla innego boga:haha: - Szczupak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
Nic dodać, nic ująć.
Dziękuję za zainteresowanie :*
Czysta forma żalu, zdarza się każdemu. To nie grzech.
Wstyd jedynie, że wylane publicznie^^
Pozdrawiam.
 

DeletedUser3

Guest
Proszę...;). Dzięki za opinię, ale na przyszłość zapraszam bezpośrednio na moje PM, które jest zawsze otwarte dla każdego :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry