[Komunikacja] Załączniki,możliwość udostępnienia funkcji załącznika innej osobie

  • Rozpoczynający wątek Miguel200
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem funkcji udostępniania załącznika do twojej perły po uprzedniej zgodzie ?

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania

  • Tak, lecz zgoda na udostępnienie załącznika przez innego gracza jest zbędna


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser

Guest
Dobry wieczór, mój pomysł dotyczy możliwości przekazywania funkcji załącznika innej osobie. Działałoby to na takiej zasadzie: Gracz A posiadający perły architektury, chcąc ułatwić możliwość komunikowania się w gildii, może udostępnić prawo do informowania za pomocą tego wynalazku innych członków gildii Graczowi B. Gracz A będący właścicielem pereł może zdecydować do jakiej perły daje prawo "załącznikowania" Graczowi B.

Myślę że nie jest to trudne we wprowadzaniu, a ułatwi życie wielu osobom np. przy gildyjnej rozbudowie obserwatoriów itp.


Zapraszam do dyskusji :)
 

DeletedUser

Guest
Można wprowadzić pewne ograniczenia dotyczące tej funkcji np. 1 ogłoszenie na dzień/kilka na cały tydzień itp. , wszystko zależy od Twórców gry, jako gracze nie powinniśmy się przejmować przepustowością serwerów gry, ponieważ nie posiadamy szczegółowych danych na temat ich wykorzystywania, jest to po prostu wróżenie z fusów. Podobno w 2018r mają zastąpić Flash Player'a jego odpowiednikiem, wg. opinii członka Teamu można spodziewać się wzrostu stabilności oraz płynności działania gry, przy jednocześnie mniejszym zużyciu zasobów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18000

Guest
Można wprowadzić pewne ograniczenia

A dlaczego w ogóle chcesz że żeby trzeba było komuś pozwalać?
Dużo łatwiej było by zrobić tak, że po prostu można w załączniku dodawać perły innych graczy.
Sam nawet myślałem o tym że to by się przydało.
 

DeletedUser

Guest
A dlaczego w ogóle chcesz że żeby trzeba było komuś pozwalać?
Dużo łatwiej było by zrobić tak, że po prostu można w załączniku dodawać perły innych graczy.
Sam nawet myślałem o tym że to by się przydało.

To zależy od punktu widzenia, dla jednych nie ma to większego znaczenia, a dla drugich jest to konieczne, ponieważ mają już potencjalnych inwestorów dla ciekawych miejsc w perle architektury. Ważne jest to aby znaleźć kompromis i doprowadzić do wcielenia tego w życie.
 
Do góry