[Prowincje] Zajmowanie sektorów - częściowe, krok po kroku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18892
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18892

Guest
Witam

Zajmowanie sektorów obecnie jest tak, że trzeba mieć pełną pulę określonych towarów. Czy nie można by tak zrobić żeby przejmować sektory prowincji wpłacając te towary które akurat się ma zamiast wszystkich wymaganych jednorazowo? Uważam że to pomogłoby lepiej planować produkcję towarów lub wymianę tylko tych niezbędnych do realizacji określonego celu.

Pozdrawiam
Igorioo
 

MacKayla*

Wójt
A może w ogóle znieść konieczność negocjacji za określone ilości towarów i dać tylko: wpłać ile chcesz tego, czego masz za dużo...;)

W odpowiedzi na pomysł proponuję dodać funkcję magazyniera i głównego księgowego.
Dobrym rozwiązaniem byłoby tu także Biuro Planowania Budżetu, Zamówienia Publiczne, Doradca Towarowo-Finansowy, ewentualnie SKOK dla tych, którym ciągle czegoś brakuje (wymiana kasy na towar, towar na młotki, młotki na towar, kasy na młotki itp. itd., a jakby w to włączyć diaksy, to myślę, że można by było pokusić się nawet na ICBC ) :D
 

DeletedUser16730

Guest
A ja tylko bym chciał żeby eventy nie wymuszały awansów i tyle halo z tego powodu bo koledze to psuje strategię. A tu proszę jakie pomysły.

Uprzedzając pytanie, tak nudzi mi się.
 

DeletedUser18892

Guest
Rozumiem że miało być zabawnie? Ktoś, kiedyś powiedział: "Sarkazm wcale nie jest pośledniejszą formą humoru. Sarkazm po prostu nie ma z poczuciem humoru nic wspólnego". Nie wiem czyje pomysły są bardziej poronione - mój - czy wasze :D ?
 
Do góry