zadanie

moment

Szlachcic zagrodowy
Witam mam pytanie w zadaniach jest ;USUN TRZY JEDNOSTKI WOJSKOWE; usunąłem no i echo żadnej reakcji.:(
 

DeletedUser3220

Guest
Sprawdź, czy najpierw miałeś zaakceptowane zadanie. wiem, jak banalnie to brzmi, ale często jest głównym powodem niewykonania misji.
Mam nadzieję, że usuwałeś w menu armii, a nie skasowałeś budynek, bo i takie przypadki się zdarzają.
Jeżeli mimo wszystko nic się nie ruszy, wyślij zgłoszenie do supportu.
 

moment

Szlachcic zagrodowy
zaakceptowałem i co najlepsze usunąłem koszary ,no ale za niewiedzę się płaci a po wtóre jszcze jestem zielony do tej gry.;/
 

DeletedUser1724

Guest
zaakceptowałem i co najlepsze usunąłem koszary ,no ale za niewiedzę się płaci a po wtóre jszcze jestem zielony do tej gry.;/

Spokojnie :) Wszystko przychodzi z czasem :p Ja na początku też szalałem i nie kumałem co jest pięć i wiele razy musiałem od nowa projektować miasto przy tym tracąc majątek na który ciężko się pracowało wiele dni :) Grunt to się nie poddawać
 

moment

Szlachcic zagrodowy
Dzięki za słowa otuchy ale z reguły jestem uparty jak kozioł,a to tlko gra czasami trzeba coś stracić żeby zyskać coś;)
 

DeletedUser3220

Guest
Zawsze możesz o wszystko zapytać. Jak nie na forum, to przez support. Ale zawsze najpierw upewnij się, że sam czegoś nie przeoczyłeś.
 
Do góry