zadanie powtarzalne z przyszłości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12313
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12313

Guest
Nie jestem pewny, czy to bład, czy pech, ale już kilka razy pod rząd dostałem dokładnie taką samą nagrodę za zadanie 'zbierz 800 000 monet'. powinna być losowa nagroda, ale za każdym razem dostaję tę samą ilość monet.
 

DeletedUser7261

Guest
Zapewne monety i młotki mają najwyższy procent wypadania, więc nic dziwnego :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Losowa nagroda to jest losowa nagroda, a nie bzdura, więc proszę cię z tymi komentarzami. One naprawdę ci nie pomogą w niczym :)
Jest jeszcze ukryta nagroda i tam nagroda zawsze będzie ta sama.
Ukryta nagroda =/= Losowa nagroda
 

DeletedUser12313

Guest
Kolejny raz ta sama nagroda. Dokładnie 57000 złota za to zadanie. Moim zdaniem to błąd.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
I tak może być - wszystko jest możliwe. Proszę zgłosić to w supporcie, a zostanie to sprawdzone i ewentualnie zgłoszone - link u góry lub w moim podpisie :)
 

DeletedUser15149

Guest
Przypadek? nie sooondze :) pewnie błąd .... może nawet wielokrotny błąd, czyli tzw wielbłąd ;)
A tak na powaznie to rozbrajaja mnie te zadania, gdzie trzeba o wiele wiecej wydac, np. zaplacic 50 000 zlota, zeby dostac 5 000 zlota albo 2 jakies towary :D taki urok niespodzianek
 

DeletedUser

Guest
był to błąd lecz chyba już naprawiony np w epoce postępowej od kilku dni wypadały po 4h -> 2PR po następnych 4h 5PR i po 8h -> 10PR
4-5x pod rząd wypadły mi takie nagrody

a teraz znowu medale :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15149

Guest
to az zal zglaszac taki blad :D paczki PR ladnie lecialy
 

DeletedUser

Guest
tak to wyglądało :)
plany14_asd23_11_20_10_30.png
 

DeletedUser

Guest
faktycznie źle mi się zrozumiało ale to też powinno zostać zgłoszone
 

DeletedUser7795

Guest
Też miałem taką sytuację. Nawet 10 razy z rzędu dostawałem albo zaopatrzenie albo monety. Moje zdanie jest takie:
Nie ma żadnej losowości tylko ustalona kolejność wypadania nagród.
 
Status
Zamknięty.
Do góry