Zadanie główne i niedorzeczność w jego wykonaniu ;/

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1724

Guest
Witam :) Chciałbym się kogoś zapytać czy miał podobny problem z tym zadaniem ??? Jak dla mnie jak na zadanie główne to jest nienormalne by będąc jeszcze w Epoce Rozkwitu dał mi ten palant do wykonania zadanie z Epoki Jesieni gdzie jak liczy potrzebowałbym ok 3 tygodni (bez wydawania kasy na punkty) czekać, aż tam dotrę i to jeszcze mam odkryć coś co znajduje się prawie w połowie Jesieni Średniowiecza ;/ Pisałem do Supportu o anulowanie mi tego zadania bo to nie dorzeczność jest tym bardzie, że ponoć zadania miałby się pojawiać i odzwierciedlać bardziej nasz rozwój, a tutaj to zadanie wyprzeda mnie o kilkanaście technologi do przodu...... I gdzie tutaj sens tego zadania i to jeszcze za 6 szt. talkowca ;/ Niech sobie ten talk do pięt zużyją ;/

Poniżej zdjęcie :D Nie chciało mi się pomniejszać zdjęcia, więc sobie przesuncje w bok ^^
 

Załączniki

  • zadanie główne.jpg
    zadanie główne.jpg
    92,9 KB · Wyświetlenia: 837

DeletedUser

Guest
A to nie jest tak że poprostu wszystkie zadani z rozkwitu wykonałeś i musisz czekać teraz ;p

ps. Coś mi sie zdaje że mam te samo zadanie nawet xP bo ja tam na to nie patrze zbyt często a teraz jest błąd to też nie sprawdze
 

DeletedUser1724

Guest
A to nie jest tak że poprostu wszystkie zadani z rozkwitu wykonałeś i musisz czekać teraz ;p

Tego nie wiem bo w Supporcie mi o tym nie napisali, a nawet jeżeli to kurna następne z Jesieni nie powinno być tak bardzo oddalone ;/ A jak pewnie będę pod koniec Jesieni to mi zadanie wyskoczy, żebym zbudował coś z początku tak jak to miałem w Rozkwicie gdzie w między czasie wskoczyło mi zadanie z początku Rozkwitu, a ja już byłem w połowie....
 

DeletedUser1868

Guest
Apocalypto, też miałem to zadanie będąc jeszcze w rozkwicie. Musisz uzbroić się w cierpliwość :)
 

DeletedUser

Guest
Nie jesteście jedyni :( dostałem zadanie "Zbadaj medycynę" wtedy jeszcze się nazywało "Build a doctor" czy jakoś tak, byłem wtedy zaraz po domkach oszalowanych i jeszcze sobie poczekam.... ale za w między czasie dostałem od Mandrubara zadanie " zbadaj medycynę" więc jak w końcu do niej dotrę zaliczę dwa zadania za jednym zamachem ;)
 

DeletedUser1724

Guest
Nie jesteście jedyni :( dostałem zadanie "Zbadaj medycynę" wtedy jeszcze się nazywało "Build a doctor" czy jakoś tak, byłem wtedy zaraz po domkach oszalowanych i jeszcze sobie poczekam.... ale za w między czasie dostałem od Mandrubara zadanie " zbadaj medycynę" więc jak w końcu do niej dotrę zaliczę dwa zadania za jednym zamachem ;)

Nie miałbym nic przeciwko jakby nie ogłoszenie w jednym z update, że zadania teraz będą się bardziej dopasowywały do rozwoju, a tu kicha bo jak było tak jest więc ja po tym żadnej zmiany nie widzę ... Bujda i tyle..... ;/
 

DeletedUser

Guest
Blue ja mam teraz te zadanie, zapomniałeś dodać iż jest to zadanie poboczne nie główne ;)

Apocalypto czekaj i tyle a nie tu nam marudzisz ^^
 

DeletedUser

Guest
Zapomniałem dodać że to pierwsze dostałem od Ragu ( bez opcji anuluj ) jeszcze we wczesnym średniowieczu, gdybym mógł go anulować to pewnie bym tak zrobił, dwa tygodnie czekałem to i jeszcze jeden poczekam tym bardziej że kolejne zadania mogą być jeszcze z późniejszego okresu ;)
 

DeletedUser

Guest
Ooo widzę że nie tylko ja miałam problem z tym zadaniem... W sumieee to nie tylko z tym bo wiem że miałam jeszcze 2 czy 3 zadania które były podobne do tego. Musiałam sporo się naczekać aż będę mogła je wykonać :/
 

DeletedUser

Guest
Zadanie jak zadanie, ale 6 proszku to sobie może rogu co najwyżej wsadzić ;-]
 

DeletedUser3787

Guest
Pocieszę Was, po wykonaniu tego zadania otrzymacie zadanie "zbuduj wszystkie [5] budynki produkcyjne z rozkwitu a jestem już w połowie jesieni. Myślę, że twórcom coś się pomieszało ale że to jest wersja beta trzeba im wybaczyć, bo to jest typowa "niemiecka" precyzja.
Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych i wrzućcie na luz, ponieważ to tylko gra nie warta nawet złotówki. Gramy dla rozrywki a twórcy tworzą dla kasy. Nawet nie wiadomo o co gramy, gdyż nie ma wzmianki jakie są nagrody dla zwycięskiej gildii ani dla najepszych graczy na danym świecie. Zatem panie i panowie więcej optymizmu a być może kiedyś się dowiemy, że zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 20 diamentów a najmniejszy wydatek to 200 diamentów...hahaha....hahaha.....hahaha. Brawo dla twórców.
 

DeletedUser1228

Guest
też je mam i trzeba po prostu czekać. Ja wychodzę z założenia, że jak sobie teraz poczekam to potem dostanę full nagród za misje z podbojem, bo w tym czasie sobie terenki podbije :D
 

DeletedUser

Guest
o jaka nagrode ci chodzi

takie gry sa tworzone po to aby ciagle w nie grac wiec beda robic nowe epoki i nie bedzie czegos takiego ze nagle oglosza ze zwyciezca swiata x zostal y bo byloby to bez sensu i jescze nie spotkalem sie z czyms takim w takich grach

a jesli chodzi o zadania to wystarczy robic ich wiecej i szybciej to nie bedzie sytuacji ze jestes w jesieni a dostajesz zadanie z rozkwitu i tyle
 

DeletedUser1228

Guest
sytuacja jest na odwrót bo chodzi o to że gracze bd w rozkwicie dostają misje na połowę jesieni...
 

DeletedUser3787

Guest
o jaka nagrode ci chodzi

takie gry sa tworzone po to aby ciagle w nie grac wiec beda robic nowe epoki i nie bedzie czegos takiego ze nagle oglosza ze zwyciezca swiata x zostal y bo byloby to bez sensu i jescze nie spotkalem sie z czyms takim w takich grach

a jesli chodzi o zadania to wystarczy robic ich wiecej i szybciej to nie bedzie sytuacji ze jestes w jesieni a dostajesz zadanie z rozkwitu i tyle
...i tutaj się z Tobą nie zgodzę: zagraj najpierw w porządną grę przeglądarkową typu Travian lub Stone Age Kings. Przekonasz się jakie tam są nagrody a nawet organizuje się eliminacje krajowe a następnie Mistrzostwa Europy. Serwer kończy się jakimś zadaniem celowym [wybudowanie cudu świata w Travianie lub utrzymanie przez 3 doby 50 miast na 10lvl w S.A.K] Dałem Ci przykład tylko 2 gier [najpopularniejszych w świecie], więc przyjacielu jeżeli czegoś nie wiesz to lepiej się w danym temacie nie wypowiadaj, bo się ośmieszasz a pisanie na siłę postów aby otrzymać jakiś wirtualny tytuł to obsesja niektórych niewyrośniętych dzieci.
Pozdrawiam [nikogo nie chcę urazić tym stwierdzeniem lecz nienawidzę ignorantów]

- - - Zaktualizowano - - -

o jaka nagrode ci chodzi

takie gry sa tworzone po to aby ciagle w nie grac wiec beda robic nowe epoki i nie bedzie czegos takiego ze nagle oglosza ze zwyciezca swiata x zostal y bo byloby to bez sensu i jescze nie spotkalem sie z czyms takim w takich grach

a jesli chodzi o zadania to wystarczy robic ich wiecej i szybciej to nie bedzie sytuacji ze jestes w jesieni a dostajesz zadanie z rozkwitu i tyle
...i tutaj się z Tobą nie zgodzę: zagraj najpierw w porządną grę przeglądarkową typu Travian lub Stone Age Kings. Przekonasz się jakie tam są nagrody a nawet organizuje się eliminacje krajowe a następnie Mistrzostwa Europy. Serwer kończy się jakimś zadaniem celowym [wybudowanie cudu świata w Travianie lub utrzymanie przez 3 doby 50 miast na 10lvl w S.A.K] Dałem Ci przykład tylko 2 gier [najpopularniejszych w świecie], więc przyjacielu jeżeli czegoś nie wiesz to lepiej się w danym temacie nie wypowiadaj, bo się ośmieszasz a pisanie na siłę postów aby otrzymać jakiś wirtualny tytuł to obsesja niektórych niewyrośniętych dzieci.
Pozdrawiam [nikogo nie chcę urazić tym stwierdzeniem lecz nienawidzę ignorantów]
 

DeletedUser

Guest
nigdzie nie napisalem ze nie ma takich gier
pisalem ze takie czyli FoE czy grepolis

a jesli chodzi o pisanie postow na sile to moze najpierw sam troche poszukaj na forum a dowiesz sie jakie jest moje zdanie na ten temat i dopiero wtedy pisz o ignorancji
 

DeletedUser3787

Guest
"...i jescze nie spotkalem sie z czyms takim w takich grach".
Mam wrażenie, że dosyć jasno napisałeś, że w takich grach[w domysle przeglądarkowych] wszelkie zakończenia rundowe nie mają sensu i nie spotkałeś się z czymś takim.
Opisałem w innym dziale dlaczego jasne i wyraźne sprecyzowanie celu gry daje graczom większą satysfakcję oraz nie porzucają nagminnie swoich kont po tygodniu czasu. Spójrzmy prawdzie w oczy, ilu obecnie jest aktywnych graczy np: w świecie DINEGU? [nie mylić z zarejestrowanymi]. Przypuszczam, że ze wszystkich zarejestrowanych graczy gra niespełna 8%. Czy to dużo? Nie, to jest kropla w morzu. Ja rozumiem, że to jest wersja BETA, ale aby przyciągnąć i utrzymać graczy to należy ich zmotywować oraz określić jakieś ramy czasowe danej rundy, ponieważ nikt nie ma zamiaru bawić się w "brazylijskie seriale'. To właśnie miałem na myśli,pisząc aby twórcy jasno określili cele tej gry oraz przypuszczalne jej zakończenie. Dziękuję.
 

DeletedUser

Guest
po za Travian lub Stone Age polecasz cos ciekawego? moze jakis nowa gra wyszla?
 

DeletedUser3787

Guest
Narazie nie słyszałem o nowej grze a ponadto te gry dałem tylko dla przykładu [ nie polecam ich dla początkujących graczy].
 

DeletedUser3220

Guest
a wraacjąc do TEMATU

dołączyłam do grona "szczęśliwców" zadania POŻAR!
zaczęłam od dolnej "drabinki" i wczoraj, po odblokowaniu pola SZLAKI HANDLOWE, dostałam to zadanie. Żeby dotrzeć do ZBIORNIKÓW WODNYCH, i to idąc jak się da najszybciej, potrzebuję 20 dni... NIE kupuję punktów badań, bo jeden już mam za niecałe 3k. Fajnie... na 20 dni zablokowane jedno pole zadań.
Pomysłowość zadań - uwaga sarkazm - 10/10.
 

DeletedUser1228

Guest
co do tematu, to tak ma każdy, więc nie ma co narzekać, tylko grać. Ja też mam tą misje ale niedługo ją ukończę. w tym czasie podbiłem sporo ziem, więc sądze że bd miał dużo nagród ;)

co do zakończeń rundy to jestem na nie! może i by przyciągnęło trochę graczy, ale większość była by na nie. czemu? na FoE trzeba sporo czasu by coś osiągnąć, więc załóżmy że taki sobie gracz X gra przez sporo czasu, i jest w jesieni. cieszy się że ma już jesień i przewagę nad sąsiadami. I tu nagle bach! Od nowa trzeba grać. Na rundach to by grała jeszcze mniejsza garstka niż gra teraz. Oczywiście można stworzyć specjalny serwer na czasówki, ale nie zwykłych. I jeszcze jedno: ilu graczy gra na np plemionach czy grepolis po roku? wiem że FoE trwa dopiero pół roku, ale to mniej więcej taki sam okres czasu w porównaniu.
 

DeletedUser1724

Guest
Mnie najbardziej boli to, że było pisane w jednej z poprawek (update), że teraz zadania bardziej dostosowywać się będą do naszego rozwoju, a tym czasem przeskok z zadaniami w pewnych chwilach jest masakryczny ;/
 

DeletedUser

Guest
po takich zmianach otworza zapewne nowy swiat i tam to bedzie dzialac bez problemu
na starych swiatach beda komplikacje i nie zawsze bedzie to dobrze dzialac bo w chwili wprowadzenia zmian juz jest sie na jakims poziomie rozwoju i dlatego moga byc problemy lub nie widac wprowadzonych zmian
 

DeletedUser1724

Guest
Zawsze otwierając nowy Świat mamy duplikat tego co jest na poprzednich + dodatkowe problemy więc raczej to nie pomoże :p
 
Do góry