[Eventy] Zadania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17644
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17644

Guest
Witam serdecznie :)

Przeanalizowałem troszkę jak wyglądają eventy i doszedłem do wniosku, że w Forge of Empires mogłaby dojść dodatkowa opcja do robienia eventów. Mianowicie ta opcja to by było pominięcie zadania za ileś tam sztuk diamentów :) również jeśli byłaby taka możliwość aby niektóre zadania eventowe typu "Opracuj dowolną technologię" mogły by być zastąpione nie wiem ... na przykład "Podnieś poziom Perły Architektury swojego znajomego". Stwierdziłem tak, ponieważ niektórzy ludzie zostają na małych epokach bo chcą rozwinąć sobie Swoje miasteczko nie wchodząc do kolejnej epoki, a jeśli pojawia się event to każdy chce mieć unikalną rzecz w Swoim inventarzu lub w Swoim miasteczku.

Drugą sprawą którą chciałbym zaproponować to jest też z zadań eventowych. Mianowicie to że jeśli mamy aby podbić jakiś region to osoba która załóżmy jest na poziomie żelaza i podbiła już wszystkie regiony z kolejnej epoki to 2 epoki dalej sobie nie poradzi (jeśli ma słabo rozwinięte miasto). Zaproponowałbym aby np. taką opcję można było zastąpić atakami na Swoich sąsiadów, czyli że zamiast podbicia regionu to zaatakowanie i wygranie ze wszystkimi sąsiadami :) zadanko może trudne może łatwa zależy kto jakich sąsiadów ma :)

Proszę o opinie na ten temat. Z góry dziękuję za przeczytanie :)
Pozdrawiam 3ko2ri6 :)
 

DeletedUser17290

Guest
zadania alternatywne dla tych problematycznych jeśli równie trudne ale nie za trudne to jestem na tak
rozbudowa perły nie u znajomego tylko u siebie bo w tedy znajomy traci podwójne zbiory a to nie miłe
atak kilku sąsiadów a nie wszystkich nie każdy jest top 1 w sąsiedztwie popatrz też co ma począć ostatni
 
Do góry